Chmatákov online


Fórum – honzaxDD kili ve chraneny

Fórum » Archiv » honzaxDD kili ve chraneny [zamknuto]

spider smith
uživatel
Ve hře: bobby sixkiler malarky
SZ
kylitam kulem mam screen nevym jak ho mam vlozit
# 18.12.2008 8.38
:-D mam rad chmat Zkopíruj a vlož si to do podpisu pokud patříš k těm 5%, kteří by si přinesli popcorn a řvali by skoč, skoč !!
Narser
uživatel
Ve hře: Devil Nero
SZ Mail ICQ Skype
http://forum.chmatakov.cz/tema/452-jak-spravne-vlozit-obrazek tady máš návod
# 18.12.2008 8.43
 
čiro161
uživatel
Obrázek
Ve hře: Sewer Fazolka161 Lier_161
SZ Mail ICQ
Tady je to taky velice dobře vysvětlené. Hlavne Ramorselessův tutorial xD
forum.chmatakov.cz/tema/8137-vkladani-screenu
# 18.12.2008 9.17
No tááák MAKu... Děléj ! Zapomněl jsi mi bezdůvodně zablokovat i tento účet !!! Co ti tak trvá sakra ? 3-(

Ale nemysli si - já se vrátím !!!
spider smith
uživatel
Ve hře: bobby sixkiler malarky
SZ
http://img296.imageshack.us/my.php?image=6400600xo2.png
# 18.12.2008 9.19
:-D mam rad chmat Zkopíruj a vlož si to do podpisu pokud patříš k těm 5%, kteří by si přinesli popcorn a řvali by skoč, skoč !!
čiro161
uživatel
Obrázek
Ve hře: Sewer Fazolka161 Lier_161
SZ Mail ICQ
To je dost ubohé. Je tam sice úplně dole v chatu napsáno,že tě zasáhl, jenže ty už jsi mrtvý a on u tebe ani není. Pokud tě zasáhl mimo chráněnou zónu a ty jsi do ní vlezl a udělal screen,tak ten pak vypadá přesně takhle. Dyť tam okolo tebe nikdo ani nemá zbraň...

EDIT: To,že jsem řekl že je to ubohé, jsem myslel tak,že ten screen je ubohý důkaz. Vzhledem k tomu,že jsi to tak nepochopil a napsal jsi mi PMku,tak to tu teď vysvětluju... V pořádku? :-)



Naposledy upraveno: 18.12.2008 10.38

# 18.12.2008 10.10
No tááák MAKu... Děléj ! Zapomněl jsi mi bezdůvodně zablokovat i tento účet !!! Co ti tak trvá sakra ? 3-(

Ale nemysli si - já se vrátím !!!
spider smith
uživatel
Ve hře: bobby sixkiler malarky
SZ

čiro161:To je dost ubohé. Je tam sice úplně dole v chatu napsáno,že tě zasáhl, jenže ty už jsi mrtvý a on u tebe ani není. Pokud tě zasáhl mimo chráněnou zónu a ty jsi do ní vlezl a udělal screen,tak ten pak vypadá přesně takhle. Dyť tam okolo tebe nikdo ani nemá zbraň...



on ju zatahl omg ja si asi jen tak nevymyslim pretym kradl choboty :evil:
# 18.12.2008 10.30
:-D mam rad chmat Zkopíruj a vlož si to do podpisu pokud patříš k těm 5%, kteří by si přinesli popcorn a řvali by skoč, skoč !!
čiro161
uživatel
Obrázek
Ve hře: Sewer Fazolka161 Lier_161
SZ Mail ICQ
No jo no...ale tenhle screen prostě nic nedokazuje. Mě si na něj zase spousta lidí stěžovalo,že jim něco ukradl,tak jsem jim vysvětlil,že já s tim nic dělat nemůžu...
# 18.12.2008 10.34
No tááák MAKu... Děléj ! Zapomněl jsi mi bezdůvodně zablokovat i tento účet !!! Co ti tak trvá sakra ? 3-(

Ale nemysli si - já se vrátím !!!
spider smith
uživatel
Ve hře: bobby sixkiler malarky
SZ
prosim o lock


chiquitka: jak je ctena libost :-)
# 18.12.2008 10.42
:-D mam rad chmat Zkopíruj a vlož si to do podpisu pokud patříš k těm 5%, kteří by si přinesli popcorn a řvali by skoč, skoč !!

Fórum » Archiv » honzaxDD kili ve chraneny [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.