Chmatákov online


Fórum – Časové omezení

Fórum » Archiv » Časové omezení [zamknuto]

Jan20
uživatel
SZ
Chtěl bych se zeptat jestli by se nedalo zavíst to že kdyby byl někdo přihlášenej mohl by hrát jen 1 hod a pak by ho to vykoplo a už by mu ten den nešlo přihlásit(VIP by to nevyhazovalo) Takle by si každej zahral chvili by klikal a pak by mu to šlo protože to někoho by to vykoplo a navíc je to ochrana proti AFK hráčum;-)
# 12.12.2008 15.10
 
G.R.A.B.B.E.R
uživatel
Obrázek
Ve hře: Grabber, DC_RemdQ
SZ Mail ICQ
Bolo to tu vela krat je to debilina
# 12.12.2008 15.41
Obrázek
LeeRasS
uživatel
Obrázek
Ve hře: LeeRasS
SZ Mail ICQ
To spíš aby to vykoplo co se nehejbaj, nic nedělaj 10 minut, ty co by se opakovaně hejbaly nebo něco dělaly 10 minut, tak taky, kliker kliká pořád stejně ale normální hráč se netrefí vždycky na stejnej pixel a na setinu vteřiny stejně. tak to je rozdíl kterej by se moh využít.
# 12.12.2008 15.53
Obrázek
hatake kakashi
uživatel
SZ

LeeRasS:To spíš aby to vykoplo co se nehejbaj, nic nedělaj aspoň 10 minut, ty co by se opakovaně hejbaly nebo něco dělaly 10 minut, tak taky, kliker kliká pořád stejně ale normální hráč se netrefí vždycky na stejnej pixel a na setinu vteřiny stejně. tak to je rozdíl kterej by se moh využít.


Ehm leerass vůbec nevíš co to říkáš.. Mno spíš víš jen z poloviny .. Myslíš ten low click catch? To je blbost. Jsou lepší prográmky
# 12.12.2008 15.54
Přišel ke mně ksicht,
chodil nám v backstagi;
Říkal za pár let, budeš ten nejlepší.
Říkám za pár let, už budu v prdeli,
Zní to komicky, že jsem mu nevěřil...
J.o.n.a.s
uživatel
Obrázek
SZ Mail ICQ Jabber
Ono s inteligentním klikačem není problém, aby byla xy pokaždý +-10 pixelů mimo.
# 12.12.2008 15.54
Obrázek
Sig
uživatel
Ve hře: Sig
SZ Mail ICQ
no jo jonas to zna
# 12.12.2008 16.56
J.o.n.a.s
uživatel
Obrázek
SZ Mail ICQ Jabber
Právě proto tady píšu svoji reakci, né jako ty. xD
# 12.12.2008 17.06
Obrázek
atlan
uživatel
Obrázek
Ve hře: atlan, arky
SZ Skype
já bych ty co se 30 minut nehýbaj (dělaj něco opakovaně) rovnou banoval protože kvůli takovímto matlákům si ostatní nezahrajou.
# 13.12.2008 17.09
největší legraci si člověk užije na chmatakovském foru a nasměje se zde víc než u komedie
HonzaaaBiker
uživatel
Obrázek
Ve hře: D[r]iver,_CrAfT_
SZ ICQ
Já před wipe viděl na lávce u rybárny ňákýho dementa co si na Gmose nahrál pohyb zleva doprava a nato dal klikera takze tam asi od 17:00 byl do 10:00
# 13.12.2008 18.24
Moc mě neprovokujte!!! Jinak řečeno: Když se naseru budu zlej!!!
chiquitka
moderátor
Obrázek
SZ Mail ICQ
jenze je problem zjistit, kdo je skutecne AFK a kdo na danem miste neco dela

nebo si to myslim, protoze kdyby to tak nebylo, uz by se na to neco vymyslelo, ne?
# 13.12.2008 19.29
 
atlan
uživatel
Obrázek
Ve hře: atlan, arky
SZ Skype
hele někteří ledé toho zneužívají a dělají jako že jsou AFK a pak vám jen napíšou ,,obrana,, když je kilnete aby se poučily
a když už jsme u toho u pejra jsem se odpojil tak jsem zůstal na serveru a pejr mě pokousal (je to nejspíš chyba u mě měl jsem totiž problém s wifi) protože jsem logl až na po3. 2krát mi to napsalo někdo používá váš účet. lol m je to fuk tak jsem přišel o ochočovadlo, blouda a kůl někoho by to naštvalo, mě ne:-P
# 13.12.2008 20.27
největší legraci si člověk užije na chmatakovském foru a nasměje se zde víc než u komedie

Fórum » Archiv » Časové omezení [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.