Chmatákov online


Fórum – Durda

Fórum » Archiv » Durda [zamknuto]

G.R.A.B.B.E.R
uživatel
Obrázek
Ve hře: Grabber, DC_RemdQ
SZ Mail ICQ
mam staznost na ucet Du[R]Daa bezdovodne mi nadaval tu je screen:
http://www.obrazok.eu/files/yc7o7m8korazrqjmfgmr.jpg
nadaval mi kvôli tomu ze som mu nechcel pozicat medit a potom hovoril ze by ma rozjeba* v dueli a nadaval proste na rodinu atd. toto je demencia. Dajte mu NP alebo daco take. Dakujem
# 9.12.2008 17.37
Obrázek
  • Mam mat NP alebo daky trest?
  • NP1 hlas, 17 %17 %
  • BAN2 hlasy, 33 %33 %
  • DACO INE2 hlasy, 33 %33 %
  • je to idiot nech mu smazu1 hlas, 17 %17 %
  • Celkem 6 odpovědí
    Anketa již byla ukončena.
xHALucinaTORx
uživatel
Obrázek
SZ
A? Nadával... Určitě mněl důvod.
# 9.12.2008 17.41
ObrázekObrázekObrázekObrázek
Reiser
uživatel
SZ
ty voe3-(,posleedni dobe koukam ze kazdej zaluje,jezis,ignoruj ho ne?3-(,proc se tim zabivas,at si mele a mele3-(
# 9.12.2008 17.46
 
CaPpy
zablokován
Obrázek
Ve hře: dU[R]daA
SZ Skype
Dement mi nadaval na matku a jaka sem lama když se ptám jeslti mi někdo nepučí medit..Dement a pak sem se ho zeptal duel a on:běž do prdele hňupě užalovaný
# 9.12.2008 17.52
KWÍ
DĚFKY
Reiser
uživatel
SZ

CaPpy:Dement mi nadaval na matku a jaka sem lama když se ptám jeslti mi někdo nepučí medit..Dement a pak sem se ho zeptal duel a on:běž do prdele hňupě užalovaný



ten ma co rikat o u zalovani,jsem zvedavej az Bajooo rozlusti co chtel napsat:-P
# 9.12.2008 18.02
 
G.R.A.B.B.E.R
uživatel
Obrázek
Ve hře: Grabber, DC_RemdQ
SZ Mail ICQ

CaPpy:Dement mi nadaval na matku a jaka sem lama když se ptám jeslti mi někdo nepučí medit..Dement a pak sem se ho zeptal duel a on:běž do prdele hňupě užalovaný


ja som tam meditoval a ty si sa mna opytal ci ti pozicam medit som povedal "ne" ty si am tam prehovaral a potom si mi zacal nadavat a ze ma vzyd v dueli rozje.es a ze som cura. a ja som an teba nepovedal ani slovo



Naposledy upraveno: 9.12.2008 18.06

# 9.12.2008 18.03
Obrázek
Reiser
uživatel
SZ

G.R.A.B.B.E.R:

CaPpy:Dement mi nadaval na matku a jaka sem lama když se ptám jeslti mi někdo nepučí medit..Dement a pak sem se ho zeptal duel a on:běž do prdele hňupě užalovaný


ja som tam meditoval a ty si sa mna opytal ci ti pozicam medit som povedal "ne" ty si am tam prehovaral a potom si mi zacal nadavat a ze ma vzyd v dueli rozje.es a ze som cura. a ja som an teba nepovedal ani slovo



pozor pozor,to uz je neco velkyho,nadaval mu zrovny kdyz chudinka cural xD
# 9.12.2008 18.06
 
G.R.A.B.B.E.R
uživatel
Obrázek
Ve hře: Grabber, DC_RemdQ
SZ Mail ICQ

Reiser:

G.R.A.B.B.E.R:

CaPpy:Dement mi nadaval na matku a jaka sem lama když se ptám jeslti mi někdo nepučí medit..Dement a pak sem se ho zeptal duel a on:běž do prdele hňupě užalovaný


ja som tam meditoval a ty si sa mna opytal ci ti pozicam medit som povedal "ne" ty si am tam prehovaral a potom si mi zacal nadavat a ze ma vzyd v dueli rozje.es a ze som cura. a ja som an teba nepovedal ani slovo



pozor pozor,to uz je neco velkyho,nadaval mu zrovny kdyz chudinka cural xD


to bolo curak
# 9.12.2008 18.08
Obrázek
Reiser
uživatel
SZ

G.R.A.B.B.E.R:

Reiser:

G.R.A.B.B.E.R:

CaPpy:Dement mi nadaval na matku a jaka sem lama když se ptám jeslti mi někdo nepučí medit..Dement a pak sem se ho zeptal duel a on:běž do prdele hňupě užalovaný


ja som tam meditoval a ty si sa mna opytal ci ti pozicam medit som povedal "ne" ty si am tam prehovaral a potom si mi zacal nadavat a ze ma vzyd v dueli rozje.es a ze som cura. a ja som an teba nepovedal ani slovo



pozor pozor,to uz je neco velkyho,nadaval mu zrovny kdyz chudinka cural xD


to bolo curak



3-(3-(,ja to vim,si delam sranduxD
# 9.12.2008 18.10
 
Sam #12
CH.B.I.
Obrázek
Ve hře: Sammyk
SZ Web
Prejav demencie... Ale nič z toho.
# 9.12.2008 19.13
 

Fórum » Archiv » Durda [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.