Chmatákov online


Fórum – Nový server

Fórum » Archiv » Nový server [zamknuto]

RockFire
uživatel
Obrázek
Ve hře: RockFire
SZ Mail ICQ Web
Zdravím všechny hráče chmatu. Já a Rabbit jsme spustili 1. neoficiální server hry Chmatákov, který zatím běží jako test a vše se ještě upravuje. Na tomto serveru můžeme měnit ceny i účinnost zbraní, takže si hru vyladíme podle svého.Předem bych chtěl upozornitm že autor hry - Gizmo - za náš server nijak neručí, a proto mu nepiště nic, co se týká našeho serveru. Pokusíme se co nejdříve zařídit web apod.

Jak se připojit.

Jelikož nemáme prostředky na to, bay server jel jako oficiální, musíte se připojit přes hamachi. Stačí, když se prostě připojíte na sít ch server 1, pokud bude plná tak ch server 2 atd. Jakmile to uděláte, stáhněte dva soubory, na které odkazuji na konci postu. Umístěte je do stejného adresáře a příjemné hrání.

uloz.to/1023136/chmatakovmuj-v-800.exe
uloz.to/1023137/klient.ini

S pozdravem RockFire & Rabbit
Doupraveno by Gizmo :)

---

1. Stáhněte si program Hamachi a instalujte ho.
2. Spusťte Hamachi a klikněte na Obrázek > Připojit k existující síti.
3. Do první kolonky zadejte ch server 1 nebo ch server 2 (vše bez hesla).
4. Nyní si stáhněte klient+klient.ini, rozbalte pomocí WinRAR a extrahujte složku třeba na plochu.
5. Zapněte klienta a registrujte si nový účet.

UPOZORNĚNÍ
Klient a klient.ini musí být ve stejném adresáři!
Nedávejte si stejné heslo jako máte na ofic. serveru! (z bezpečnostních důvodů)

By Remorseless
# 5.12.2008 22.00
 

Stránky: 1 2 3 4 514 15 16 17 18

VladdyS
uživatel
Obrázek
Ve hře: To jistě víte :-*
SZ
Dostaval ?? Když jsem ještě měl Acc v poho tak si nehral , ja nwm proč acer mi ho nechce vyndat ze serveru asi to neumí idiotek , stejně mám BAN Ip tak Poď na Rabbitvuj dostaváš víš co ? ! xD
# 26.12.2008 22.51
Obrázek
.!...Aspire...!.
uživatel
Obrázek
Ve hře: Já už jsem senior Chmatu
SZ ICQ Jabber Skype Web
Glum: Drž pysk lamo....nevíš proč tě necche acer vyndat? mám moc důvodu, ale nejvíce známější je, že jsi idot,dement,lamak,namyšlený frajírek,nedodělaný týpek,špatně naladěný malý šulinek...stačí? Klidně war, ale řekl jsem ejn pravdu a ostatní mě v tom povzbudí a kdo ne tak to jsou ti co mu ennadávají z důvodu, aby je ve hře nerekilloval jako to dělá vždycky mě mistr jeden a nebo to je Big Smoke, který mě nikdy v něčem nepotpořil... Glume a nemachruj tady nad palandou ty mu nešaháš ani po kolena trapáčku nedodělanej.
# 26.12.2008 23.21
"Si myslíš že si mistr světa amoleta a si jen malý děcko co neví vůbec" - Říká Mák :D :D :D :D :D :D To je ten pravej.
Obrázek
Naruto RPG!
Můj zcela nový komiks!
http://forum.chmatakov.cz/tema/9864-super-tabor
Obrázek
Mlady Lupic
uživatel
Obrázek
Ve hře: Nehraju :P
SZ Mail ICQ
Prasek:Souhlasim s tebou....moje slova...
# 26.12.2008 23.23
No sacrifice,no victory Im ready to die.

VladdyS
uživatel
Obrázek
Ve hře: To jistě víte :-*
SZ
Pokud vím tak , Palanda vždycky machřil ale když jsme šli v testu PvP z mystikama nebo s Wara vždycky dostal..
# 26.12.2008 23.41
Obrázek
.!...Aspire...!.
uživatel
Obrázek
Ve hře: Já už jsem senior Chmatu
SZ ICQ Jabber Skype Web
Chlapče ty asi zůstaneš panicem ještě ve 40letech jako ve filmu 40 let panic Bude tě uspokojovat pouhý počítač a internetové hry kde si zvyšuješ ego an killeni ostatních...Nikdy nepoznáš přátelství,lásku a podobné "věci" budeš žít bez emocí a budeš závyset na funkcích počítače.
# 26.12.2008 23.47
"Si myslíš že si mistr světa amoleta a si jen malý děcko co neví vůbec" - Říká Mák :D :D :D :D :D :D To je ten pravej.
Obrázek
Naruto RPG!
Můj zcela nový komiks!
http://forum.chmatakov.cz/tema/9864-super-tabor
Obrázek
SaLy
uživatel
Obrázek
SZ
Prosimtě robbene ten tvůj clicker. Radši ho běž oprášit...
# 26.12.2008 23.47
 
VladdyS
uživatel
Obrázek
Ve hře: To jistě víte :-*
SZ

.!...Aspire...!.:Chlapče ty asi zůstaneš panicem ještě ve 40letech jako ve filmu 40 let panic Bude tě uspokojovat pouhý počítač a internetové hry kde si zvyšuješ ego an killeni ostatních...Nikdy nepoznáš přátelství,lásku a podobné "věci" budeš žít bez emocí a budeš závyset na funkcích počítače.



Nemluf o sobě...

Saly : jo to je věcíčka
# 26.12.2008 23.53
Obrázek
.!...Aspire...!.
uživatel
Obrázek
Ve hře: Já už jsem senior Chmatu
SZ ICQ Jabber Skype Web
Chlapeček se naučil funkci citace... Congratulation zakrslíku.... Hele nevzali si tě jako předlohu na nakreslení trpaslíků do WoWka?
# 26.12.2008 23.54
"Si myslíš že si mistr světa amoleta a si jen malý děcko co neví vůbec" - Říká Mák :D :D :D :D :D :D To je ten pravej.
Obrázek
Naruto RPG!
Můj zcela nový komiks!
http://forum.chmatakov.cz/tema/9864-super-tabor
Obrázek
Mlady Lupic
uživatel
Obrázek
Ve hře: Nehraju :P
SZ Mail ICQ
Prasek: Na trpasliky ne na Gnomy...:-)
# 26.12.2008 23.55
No sacrifice,no victory Im ready to die.

SaLy
uživatel
Obrázek
SZ
Jn ale řikáš o sobě že si nejlepší killer. Ale kdyby si neměl clicer tak si uplný hovno...



PS: To si stejně :-D



Aspire parťáku to bylo dobrý :-D
# 26.12.2008 23.55
 
.!...Aspire...!.
uživatel
Obrázek
Ve hře: Já už jsem senior Chmatu
SZ ICQ Jabber Skype Web

SaLy:Jn ale řikáš o sobě že si nejlepší killer. Ale kdyby si neměl clicer tak si uplný hovno...
PS: To si stejně :-D


Musíme mít strpení než napíše pár vět zabere mu to velkou část času od jeho samouspokojování a proto je vždycky tak nervní.

Parťáku Saly dneska jedem :-D
# 26.12.2008 23.57
"Si myslíš že si mistr světa amoleta a si jen malý děcko co neví vůbec" - Říká Mák :D :D :D :D :D :D To je ten pravej.
Obrázek
Naruto RPG!
Můj zcela nový komiks!
http://forum.chmatakov.cz/tema/9864-super-tabor
Obrázek
SaLy
uživatel
Obrázek
SZ
Aby neprolez bedničkama nebo monitorem... :-D
# 26.12.2008 23.59
 
.!...Aspire...!.
uživatel
Obrázek
Ve hře: Já už jsem senior Chmatu
SZ ICQ Jabber Skype Web
Už jsem si to obmotal samolepící páskou... Ale uněj nidky nevíš když už patnáct let je spojen dementní silou s počítačovou technikou..
# 27.12.2008 0.01
"Si myslíš že si mistr světa amoleta a si jen malý děcko co neví vůbec" - Říká Mák :D :D :D :D :D :D To je ten pravej.
Obrázek
Naruto RPG!
Můj zcela nový komiks!
http://forum.chmatakov.cz/tema/9864-super-tabor
Obrázek
VladdyS
uživatel
Obrázek
Ve hře: To jistě víte :-*
SZ
Ne hraju WoW , ne jako ty DMNT sedíš furt na webu a lezeš do prdele Mikym o snažení se být MOdem , BTW: OmG za Bojovníka Clickera hmm..? xD
# 27.12.2008 0.02
Obrázek
.!...Aspire...!.
uživatel
Obrázek
Ve hře: Já už jsem senior Chmatu
SZ ICQ Jabber Skype Web
Glum: Holko ty už jsi dost daleko za opicema dkybych se snažil být tim super senzačnim modem tak si z tebe takhle nedělám prd*l...Jinak holko mohla bys jít spát je už hodně hodin...I tvůj mechanický "mozek" musí mít klid..na webu sedim jen když mám čas jinak jsem pořád venku a dkyž jsem venku mám na mobile internet zadarmo do Vodafone...(pro tebe Vodafone není sprosté slovo, ale telefoní operátor) Přestaň rekillovat a snít o tvé nové lásce Vistě a zalez pod peřinu.
# 27.12.2008 0.06
"Si myslíš že si mistr světa amoleta a si jen malý děcko co neví vůbec" - Říká Mák :D :D :D :D :D :D To je ten pravej.
Obrázek
Naruto RPG!
Můj zcela nový komiks!
http://forum.chmatakov.cz/tema/9864-super-tabor
Obrázek

Stránky: 1 2 3 4 514 15 16 17 18

Fórum » Archiv » Nový server [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.