Chmatákov online


Fórum – Kulturistika

Fórum » Archiv » Diskuse mimo mísu » Kulturistika

Coca~Cola®
uživatel
Obrázek
Ve hře: Frankenstein
SZ Mail ICQ Jabber
Zdarec...
Tak jsem se rozhodl, ze zalozm tohle tema,ktere bude slouzit nato abychom si zde "povidaly", ale treba i radily a pod.

Tak kdo se venuje kulturistice hosi?
Ja jsem asi pred mesice zacal, zaucuje mne kamos co cvici asi rok mozna i vic.
Zatim se ucim jen techniku, abych se nejak pozdeji pri vetsich vahach "nedojebal".
A tak mi muzete dat nejaky rady do zacatku. ?
Jinak je mi 14 let, merim cca 180cm a vazim pres 60Kg, zadny suplementy zatim neberu, ani nejak nehodlam zacit.
# 4.12.2008 20.00
Jakékoliv informace o mně je z globálního hlediska principiálni bazírovaní na bázi mentálního kompromisu, je zcela nerentabilní o této zaležitosti dále polemizovat 8-)



Stránky: 1 2 3 4 5 6 7 8

m!key
moderátor
Obrázek
SZ Web
Zahy: Naši mi to taky furt říkají, jenže mě, když něco začne bavit, tak se neznám. xD
# 5.12.2008 19.27
Simulátory všech kategorií.

Zahy..
uživatel
Obrázek
Ve hře: ExoDuS
SZ Mail ICQ Jabber Skype
hnus to je, ale zvykneš si chce to tréning ;-)
# 5.12.2008 19.27
 
łPłett
uživatel
Obrázek
SZ ICQ Skype Web
Já se starám hlavně o břicho, sklapovačky apod. A o ruce se mi stará "PowerBall" :).
# 5.12.2008 21.39
Jackass The Lost Tapes :P

http://www.youtube.com/cop15
pan Losos
uživatel
Obrázek
SZ Mail
PowerBallem posiluješ leda zápěstí. :-)
# 5.12.2008 22.00
Áj níd mór drags! :idea:
tomas.oxi
uživatel
SZ ICQ Jabber Skype Web
A bicepsy a tricepsy..sem slysel..
# 5.12.2008 22.08
Narodil ses jako originál, neumírej jako kopie...
Obrázek
łPłett
uživatel
Obrázek
SZ ICQ Skype Web

pan Losos:PowerBallem posiluješ leda zápěstí. :-)



Losos: Přečti jsi o tom něco, posiluje ti to naprosto celou ruku 8-).



Naposledy upraveno: 5.12.2008 22.27

# 5.12.2008 22.15
Jackass The Lost Tapes :P

http://www.youtube.com/cop15
Coca~Cola®
uživatel
Obrázek
Ve hře: Frankenstein
SZ Mail ICQ Jabber
Pette ono ruka jako takovaje jen zapesti, byl by rozdil kdybys rekl horni koncetina, to je cela "ruka";-):-D
# 5.12.2008 22.20
Jakékoliv informace o mně je z globálního hlediska principiálni bazírovaní na bázi mentálního kompromisu, je zcela nerentabilní o této zaležitosti dále polemizovat 8-)



CiBy36
uživatel
SZ
CC: Nejlépe poznáš, kdy je vhodná doba na posilování s čínkama tak, že když budeš posilovat hodinku svoji sestavu a druhý den se probudíš, nic tě nebude bolet - OK. Když se probudíš a nemůžeš se ani hnout, tak je to příznak toho, že bys měl ještě posilovat s tělem, ať to trošku protáhneš... Nebo stačí před posilováním se protáhnout či si toho dávat míň.. Dobré je, když si zapisuješ závaží, které dáváš a pak si přidáváš... Jo, a raději než drtit se závažím, které zvedáš jen tak tak, je lepší vzít třeba i o polovinu méně a zvednout toho 3× víc... Po nějakém tom roku už se můžeš drtit jak chceš, to už bys měl mít tělo trošku zpevněné.. Jinak benč tak po roce... Dva kámoši z posilky (Krnováci znají :-D Vilík a Malda) posilujou dva roky, jsou oba dva nabuchaní a s benčem ještě čekají ještě tak rok (do 17).
# 6.12.2008 10.16
 
Narayenko
uživatel
Obrázek
Ve hře: Narayenko
SZ Mail Jabber
Pokud Vám de o to, vypadat jak převeliký korby s hafo svalama, tak gj. Mě se to vůbec nelíbí. :D

A jinak, co se týče posilování, musíš začít jíst bílkoviny, a přestat žrát sračky.. Pokud budeš žrát furt to stejný(pokud teda jíš blbou stravu), a budeš posilovat, tak ti to skoro nepomůže. Bratr takhle cvičil rok, žral to samý, a skoro nic. Od tohodle roku začal jíst pořádně, a je vidět změna. Takže hlavní je i jídlo.
# 6.12.2008 10.55
Czech Melbourne shuffler
Addicted to Hardstyle <3
http://www.shuffl3.cz
CiBy36
uživatel
SZ
Nejde o žrádlo, ale o to, jak žereš... Mně se vyplácí CiByho metoda :-D 2 týdny žrát vše, co je v baráku, ať je nějaký to kilo navíc a pak 2 týdny jedeš s dietou a mákneš v posilce... Základem pro svalovou hmotu je tuk... Ae ne tuk ze sladkostí... Maso atd...
# 6.12.2008 11.01
 
Coca~Cola®
uživatel
Obrázek
Ve hře: Frankenstein
SZ Mail ICQ Jabber
Zacatek je trava a je to taky zaad, naray nejde jen o bilkoviny, ale sacharidy a ostatni a cibi pokud ti tvoji kamosi jezdi jen jednoruckama, tak jsi myslim ze jsou blazni protoze benc ma lehci tehniku na nauceni, pokud jezdi jen s jednorckma je to podlemne blbost, protoze jednrucky maji vice mezer, myslim to tak ze jejich technika je velmi teka a staci nejaka drobnost a uz se dojebavas treba zada a pod. kdyz jsem byl prave jednou v posilovne tak mi tam jeden radil ze to delam spatne a tak tak jsem se snim zakecal a rikal ze bych mnel ted hlavne benct mas to na biceps triceps i prsa, jednorucky jsou dostslozity, a k mym vaham, mam sestrojeny spesl trening pro mne, zatim spociva v tom ze to mam rozdeley na 2 dny a to A a B ve dne A i B posiluji stejna partie (cele telo) ale v jinych cvikach, na jinych strojich a pod. a vahu postupne pridavam, podle toho jak se citim, ale nejedu zatim na sve maximum.Ted mi jde hlavne o tu tecniku se to spravne naucit, abych pak nezedal treba 100kg, ale tak spatne ze bych po nejakem tom roce ani chodim nemohl nebo byhcm mnel kriva zada a pod. Takze mi jde ted o techniku, a taky trochu o vyrys, trening mam sestaveny dobr eo tom npochybuji.;-)
# 6.12.2008 11.45
Jakékoliv informace o mně je z globálního hlediska principiálni bazírovaní na bázi mentálního kompromisu, je zcela nerentabilní o této zaležitosti dále polemizovat 8-)



CiBy36
uživatel
SZ
Voe, tak špatně na tom Krnov není, aby tu byly jen jednoručky... Posilujou břicho, záda.. prostě na strojích.. Maldův brácha teď vyhrál jednu soutěž, co byla myslím minulý měsíc v Kofole (Krnov) Oba dva už mají slušnou postavu... Jenže oni chcou benč už tak se 100Kg..
# 6.12.2008 12.05
 
Zahy..
uživatel
Obrázek
Ve hře: ExoDuS
SZ Mail ICQ Jabber Skype

CiBy36:... Oba dva už mají slušnou postavu...



Vilik ma dokonce větši kozy než nějaka šestnáctka :)
# 6.12.2008 12.11
 
CiBy36
uživatel
SZ
No, asi tak.. lol
# 6.12.2008 12.15
 
chiquitka
moderátor
Obrázek
SZ Mail ICQ
losos: powerball muzes mit i na stehna a dalsi veci, nejen na zapesti a ruce :-)

vzdycky to musi bejt kombinace strava + cviceni.. kdyz clovek dela jen jedno, nevyjde to :-)

ja cvicim taky ale nehodlam ze sebe udelat nejakou kulturistku.. svaly leda u chlapu, u zenskejch mi to prijde nechutny :-)
# 6.12.2008 13.02
 

Stránky: 1 2 3 4 5 6 7 8

Fórum » Archiv » Diskuse mimo mísu » Kulturistika

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.