Chmatákov online


Fórum – Povolání upír

Fórum » Archiv » Poslední novinky » Povolání upír [zamknuto]

Gizmo
autor hry
SZ
Povolání upír bude od ostatních hodně odlišné. Možná se vám bude zdát zpočátku příliš výhodné, ovšem myslím, že výhody vyváží velké nevýhody.

-240 HP
-bude moci útočit kousáním aniž by měl jakoukoli zbraň, tedy ihned po vzkříšení, ovšem jen na blízko
-kousnutí ubere cca 15-20 životů, přičemž upírovi se přičte asi 1/3 (tedy 5-7), tímto se tedy bude moci léčit + krví, která je součástí oka, které vypadne z mrtvého (vrátím do hry)
-v noci budou mít na upíry zbraně menší vliv, ve dne větší. Nebude se týkat tmy (budovy atd.), tedy bude záležet na herním čase, nikoli tmě.

-Klasicky pomocí dřevěného kůlu bude možné upíra zabít již na 2-3 zásahy
-bude mít průměrné dovednosti, s výjimkou vyššího skrytí, obratnosti a travičství
-luky a kuše budou mít na upíry mírně vyšší vliv než na ostatní
# 9.11.2007 8.55
 

Stránky: 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Mernik
uživatel
Obrázek
Ve hře: nehraju kvuli killerum!
SZ Mail ICQ Jabber Web
ciby:Ale ty sklapni narozdíl od tebe mám větší IQ a nejsem blbej jak opice
# 17.1.2008 17.46
Vsechny normalni lidi mam rad ale mam tu vzkaz pro durdu a maka:STE ZASRANI ZMRDI A KUREVSKY ME SERETE VY ZMRDI ANI NEVITE CO PISETE TAK SI VYLIZTE PICU!
Big Daddy
uživatel
Obrázek
Ve hře: Big Daddy, Medved 009
SZ
To jsou chytrý řeči... Tímhle jsme se oháněli v druhý třídě :-|
# 17.1.2008 17.50
 
Kernoll
uživatel
Obrázek
Ve hře: Nemám
SZ ICQ Jabber

Mernik:ciby:Ale ty sklapni narozdíl od tebe mám větší IQ a nejsem blbej jak opice


Tímhle jsi dokázal že na tom s IQ až tak dobře nejseš. Příčetný člověk by se s IQ nikdy neoháněl...a co ty víš o jeho IQ?:-|

Pokud kvůli tomu lidi přestanou hrát tak je to jen dobře protože každej normální člověk by se snažil to změnit a nepužíval by taktiku "Buď upíři nebo já".
# 17.1.2008 20.51
And they shall beat their swords into plowshares, for if you hit a man with a plowshare, he's going to know he's been hit.
Mernik
uživatel
Obrázek
Ve hře: nehraju kvuli killerum!
SZ Mail ICQ Jabber Web
no ale stejně neodcházím jenom já ale asi 10 dobrých hráčů a neboj toho upíra se budu snažit nějak upravit když už tam bude
# 18.1.2008 7.08
Vsechny normalni lidi mam rad ale mam tu vzkaz pro durdu a maka:STE ZASRANI ZMRDI A KUREVSKY ME SERETE VY ZMRDI ANI NEVITE CO PISETE TAK SI VYLIZTE PICU!
ciby
uživatel
SZ ICQ Web

Mernik:ciby:Ale ty sklapni narozdíl od tebe mám větší IQ a nejsem blbej jak opice


Ehm, vytáhnout na mě takovou blbost může vážně naprostý blbec, ty o mém IQ nevíš nic 3-(
# 18.1.2008 7.27
 
Pohy,cz
uživatel
Obrázek
SZ
ja bych upira zrusil...i kdyz na nej clovek pouzije obranu tak mu nebrani nic v tom zajit si do nemocnice se ozivit a jit kousat dal...da se rict,ze nemusi ani vydelavat chrestaky na to aby si musel koupit nejakou zbran ci neco jinyho...DELETE VAMPIRE
# 19.1.2008 22.56
Já jsem zákon
.Jerry.
uživatel
Obrázek
Ve hře: Corrupt
SZ Mail
S upirama mam taky VELKEJ problem chtel sem si u nemocnive skilovat lov pak tam pribehli asi 4 upiry a zacali prudit daval sem furt obrana ale oni jak dementi se ozivii a zase prisli a zacali furt kousat pak sem zacal do jednoho upira strilet myslel sem si ze on me kousnul ale to byl zase jiny a dal mi obranu a ja prisel o itemy ale to neni dulezi hlvni je to ze tam prijdou se jmenem : sdofadkfjg a stari 0 a prudi gizmo rikal ze je upravil ze na ne obranu pude nebo co ale ona uz sla predt tim my sme chteli upravit at muzou kousat od stari 10 3-(3-(:evil:
# 20.1.2008 18.02
 
John Rust
uživatel
Obrázek
SZ
Co proti upírum máte. Mají sice výhody ( :-) )ale i nevýhody :-(
# 28.1.2008 16.08
Obrázek
Adamradvak
uživatel
Obrázek
Ve hře: Nehraju
SZ Mail ICQ Web
no upíři jsou dobrý ale když ono je tam tolik lidí kteří to povolání špatně prosazují .
# 29.1.2008 14.54
Jsem jen na fórum,spolupracuji s Aspirínem na Super táboru...
Nikomu nedovoluju obnovit CH ro(c)ks !
Zd@ra
uživatel
Ve hře: MassDNM
SZ
a když se ten upír upraví tak co se stane se skillama který už bude mít?? to se zase vynulujou???:-O
# 15.4.2008 9.38
 
...maestro...
uživatel
Obrázek
Ve hře: DarkCrossby
SZ Mail ICQ Web
nevim prcste dali povolaní upír!
# 15.4.2008 16.51
www.chmatak0v.7x.cz

ObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek

!...HaRaNt...!
uživatel
Obrázek
Ve hře: El[e]n
SZ Mail ICQ
kdyz uz sme u upira nemohly by se uz konecne doplnit skilly v sekci povolani a dodelat a doplnit zde i dalsi povolani napriklad lecitele apod.:-|
# 15.4.2008 20.59
ObrázekObrázek
solopysk
uživatel
SZ Mail
gizmo ted si mne precti proc v povolani neni upir a taky lecitel upir a kul=vetsi ubrani hp pro upira mohl bys pls dat do tabulky upirovi skilli!!!!!!:evil::evil::evil:
# 12.5.2008 14.40
 
Jirekcz
uživatel
SZ
To jsou skilly ze staré verze...
# 12.5.2008 15.34
My goal in life is to be a wit. I am often told that I'm already halfway there.
!-! Realias !-!
uživatel
Obrázek
Ve hře: Asi začnu hrát.. :-p
SZ Mail ICQ
Upír je v pohodě když za něj nehraje nějakej deb*lek, a některými názory jako ZRUŠIT UPÍRY naprosto nesouhlasím!!lol
# 12.5.2008 16.58
 

Stránky: 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Fórum » Archiv » Poslední novinky » Povolání upír [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.