Chmatákov online


Fórum – Novinky

Fórum » Archiv » Nápady, návrhy, připomínky » Novinky

FrayeR
uživatel
Ve hře: Graffit
SZ ICQ Web
Čus,
chtěl bych navrhnout v první řadě bych udělal aby byla nějaká statistika lidí co je konkrétně ve hře online. Ohledně zmiňované VIP adresy bych to pokusil vyřešit aby to šlo pro všechny a ne systém kdy si lidi kupují místo ve hře. Proto prosím rozumné návrhy na toto téma. Dále bych udělal galerii všech předmětů a jejich funkcí, nováčkům by to usnadnilo orientaci.
Jinak je systém hry podle mě super. Pokud mě cokoliv napadne tak ještě připíšu :-)
Jinak dobrá práce a díky za tuhle hru
# 8.11.2007 21.09
James FrayeR AKA Hajvejman
  • Chcete přístup do své oblíbené hry bez plateb kdykoliv?
  • Ano, bezplatby1 hlas, 33 %33 %
  • Nevím,klidne zaplatím0 hlasů, 0 %0 %
  • Ne,klidne zaplatím2 hlasy, 67 %67 %
  • Celkem 3 odpovědi
    Anketa již byla ukončena.
Spajx
uživatel
Obrázek
Ve hře: žeby Spajx?:-)
SZ Mail ICQ Jabber Skype

FrayeR: Ohledně zmiňované VIP adresy bych to pokusil vyřešit aby to šlo pro všechny a ne systém kdy si lidi kupují místo ve hře.


když by se zvětšil server, nastala by tato situace: 1) server by byl mnohem dražší na provoz a za 2) gizmovi by rapidně klesl počet příspěvků a kdo by ten dražší server pak platil?
# 8.11.2007 21.16
 
SharkS
uživatel
Obrázek
SZ
NJN za chvili bude mit vip kazdy a budou ve hre jen VIP (ja vip mam) ale je to good znam strasne moc lidi co mas vip
# 8.11.2007 21.19
Obrázek
Každý znás má v sobě něco špatného.
Obrázek
Smrt jed'ince je tragédie . Smrt milionu je statistika.
FrayeR
uživatel
Ve hře: Graffit
SZ ICQ Web
ok sem chtěl vědět jak přesně to funguje. Jinak co udělat nějaký statistiky? A nějakej seznam předmětů? Myslim že to nehrajou jen děti, mě osobně je 22 a hraju masivně v práci:-D
# 8.11.2007 21.29
James FrayeR AKA Hajvejman
bigdragon
uživatel
Obrázek
SZ Jabber
Vstup do hry není omezen.

Všechny hry mají server s jistou kapacitou, i wow a spol. Ta kapacita je jen mnohem větší. Chmatákov je projekt jednoho člověka, proto je server malý. Gizmo opravdu nevyhrál ve sportce, aby mohl zaplatit server (+ připojení) třeba s kapacitou 1000 hráčů.
Proto Gizmo dovoluje hráčům zaplatit nepatrnou část nákladů a tohoto nepříjemného omezení se zbavit. Ti rozumnější se mu diví, že chce jen jednorázový příspěvek s neomezenou platnosti. Ono to totiž počítá se stálým přísunem NOVÝCH hráčů ;)

Pokud je ti 22, jak píšeš, zajímalo by mě, jak je možné, že ti tak jasná věc nedošla. A taky by mě zajímalo, jak může mít pracující člověk (pravděpodobně ještě bezdětný) problém zaplatit nějakých 150 kč.


Jinak to samozřejmě nemyslím špatně a jsem rád, že chmat nehrajou jen děcka.

a BTW: než se zeptáš, tak tě opravdu poučuje někdo o 5 let mladší:-D
# 8.11.2007 22.12
Obrázek
FrayeR
uživatel
Ve hře: Graffit
SZ ICQ Web
Každý není tak chytrý jako ty bigdragone a omlouvám se ta věc mi nedošla. Dělal sem už dost webů, ale pravda ne žádnej herní serv:((
Bezdětný člověk nutně neznamená že vydělává miliony. To je pro tebe 150 taková suma že jí můžeš vyhodit. Já si klidně VIP zaplatim ale jde o další hráče. Chtěl sem to vědět ok?
Už mi to bylo vyvětleno takže další přízpěvky na toto téma jsou zbytečné.

Tedka mě zajímá Jinak co udělat nějaký statistiky? A nějakej seznam předmětů?
Co udělat ChmatBazar kde by šli prodávat přebytečné, třeba za 1/3 prodejní ceny v obchodě?
Samo lepší se s někym dohodnout a prodat to za lepší cenu. Ale taková nouzovka jako bazar? Fungoval by jen jako výkup.
# 9.11.2007 1.08
James FrayeR AKA Hajvejman
bigdragon
uživatel
Obrázek
SZ Jabber
Statistiky: proč ne...
Bazar: Univerzální rpodejna se zamítla. Spíš jsme propagoval tržiště se stánky, kde můžeš své zboží i vystavit (s příslušnou cenovkou), ale pochopitelně tam musíš být a prodávat....

Ano, 150 kč na ulici nenajdeš, ale zase když to porovnáš s čímkoli jiným, není to tak moc....

Jinak anketu jsem ukončil já...
# 9.11.2007 7.58
Obrázek
FrayeR
uživatel
Ve hře: Graffit
SZ ICQ Web
Jako tržiště dobrý, ale výkup by byl lepší.jelikož by si mohl se zbavit věcí za peíze
# 9.11.2007 11.19
James FrayeR AKA Hajvejman
DJ Miky
webmaster
SZ Mail Jabber Web
Ohledně té galerie / seznamu předmětů a jejich funkcí – toto se na web plánuje s novou verzí.
# 9.11.2007 14.15
I'm amazed how damn low people can go by only being themselves...
www.youtube.com/watch?v=quVd3UwVIMg
FrayeR
uživatel
Ve hře: Graffit
SZ ICQ Web
Ok super a ten bazar či něco obdobnýho? Celkově b to pomohlo myslim nastavil cenu na 1/3...
# 9.11.2007 17.03
James FrayeR AKA Hajvejman
Spajx
uživatel
Obrázek
Ve hře: žeby Spajx?:-)
SZ Mail ICQ Jabber Skype

bigdragon:Bazar: Univerzální prodejna se zamítla. Spíš jsme propagoval tržiště se stánky, kde můžeš své zboží i vystavit (s příslušnou cenovkou), ale pochopitelně tam musíš být a prodávat....

# 9.11.2007 17.13
 
FrayeR
uživatel
Ve hře: Graffit
SZ ICQ Web
Díky že si tuto diskuzi takhle utnul:) Ale dělat tržeště je docela na nic jelikož se kdekoliv s kýmkoliv dohodneš na tom aby ti prodal co a za kolik. Takže to nemusí být jako v LineAge:( Ten obchod byl myšlen jako výkup. Jenom jako výkup
# 9.11.2007 17.58
James FrayeR AKA Hajvejman
bigdragon
uživatel
Obrázek
SZ Jabber
A já jsem řekl, že takovejto výkup se zamítnu. A tržiště proto, že když budu něco potřebovat, vím kde to hráči nabízí a kouknu se, kdo má nejlepší cenu. Bez toho, abych půl hodiny někoho náháněl. Zároveň nemáš prachy jištěné univerzální výkupnout a msuíš pro to něco udělat, né jen to naházet na prodavače. Takže asi tak, tohle už se rozhodlo dávno...
# 9.11.2007 18.16
Obrázek
FrayeR
uživatel
Ve hře: Graffit
SZ ICQ Web
Fíha, jištěný prachy univerzáln výkupnou...
# 10.11.2007 9.27
James FrayeR AKA Hajvejman

Fórum » Archiv » Nápady, návrhy, připomínky » Novinky

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.