Chmatákov online


Fórum – RemdQ

Fórum » Archiv » RemdQ [zamknuto]

Mult!x
uživatel
SZ
Nick: RemdQ
AFK skiluje: rybaření
Místo: u rybárny v Ostrovicích
Od kdy: není známo
Druh AFKování: Klikerem na místě, tudiž vylovené ryby nesbírá a tím laguje server.

Důkaz zde:
http://nahrejto.cz/files/osx8txu8nntdb0zb7y1e.png

• můj nick jsem přetřel, aby byl v utajení.


Prosil bych správce hry, aby po udělení trestu danému hráči toto téma uzamkl, aby se zde nevedla zbytečná diskuse. A popřípadě sdělil jaký trest dostal



Naposledy upraveno: 30.11.2008 20.37

# 30.11.2008 20.36
• Jsem tu o toho, abych nahlašoval hráče, kteří porušují pravidla.
• A byl bych rád, kdyby moderátoři nikde nezveřejňovali kdo jsem!;-)
• Zatím jsem nabonzoval ( afk... ) hráčů: 4
• Denně projdu Chmatákov nejméně 2x, takže se máte na co těšít.

Stránky: 1 2 3

Coca~Cola®
uživatel
Obrázek
Ve hře: Frankenstein
SZ Mail ICQ Jabber

VladdiS:OmG, LoL také výmluvý hazí , ale nepomůže ti to chalpče možna ještě dostaneš BANANKa


To si mylsim ze BOUZEL ne no, ale doufam ze mu Sam#12 aspon skily znissi....xD snizeni skuu v tuto chviy je velmi eprijemna vec...apokud to bude delat jak kdysi (poprve jen sil kterjsi skilil, po druhe vsechny) tak t bude parada....8-)
# 30.11.2008 21.26
Jakékoliv informace o mně je z globálního hlediska principiálni bazírovaní na bázi mentálního kompromisu, je zcela nerentabilní o této zaležitosti dále polemizovat 8-)



G.R.A.B.B.E.R
uživatel
Obrázek
Ve hře: Grabber, DC_RemdQ
SZ Mail ICQ
Krista to kvoli dakemu kokotov* mam prist o skill (mam 11) krista ako mam dokazat ze som nebol AFK
# 30.11.2008 21.38
Obrázek
Coca~Cola®
uživatel
Obrázek
Ve hře: Frankenstein
SZ Mail ICQ Jabber

G.R.A.B.B.E.R:Krista to kvoli dakemu kokotov* mam prist o skill (mam 11) krista ako mam dokazat ze som nebol AFK


To nedokzes jelikoz Mult!x dokazal opak;-)lol

A rekl bch ze urco nemas 11;-)
# 30.11.2008 21.40
Jakékoliv informace o mně je z globálního hlediska principiálni bazírovaní na bázi mentálního kompromisu, je zcela nerentabilní o této zaležitosti dále polemizovat 8-)



m!key
moderátor
Obrázek
SZ Web
CC: Jelikož rybaření jde pomalu, tak by těch 11 klidně mohl mít, i když byl AFK.;)
# 30.11.2008 21.41
Simulátory všech kategorií.

Coca~Cola®
uživatel
Obrázek
Ve hře: Frankenstein
SZ Mail ICQ Jabber

m!key:CC: Jelikož rybaření jde pomalu, tak by těch 11 klidně mohl mít, i když byl AFK.;)


To jo muze je mit, ale msli ze to jsou jen kecy znas to, kdo by se ztoho nesnazil vykroutit? ja bych udelal uplne to same...;-)lolxD
# 30.11.2008 21.42
Jakékoliv informace o mně je z globálního hlediska principiálni bazírovaní na bázi mentálního kompromisu, je zcela nerentabilní o této zaležitosti dále polemizovat 8-)



Fabos111
uživatel
Obrázek
SZ Mail
Dokázal bys to tak, že bys odpověděl, OMG 3-( Dělá to pro Vás.. kreténi.. pak si stěžujte na lagy atd.. nevděčníci jedni :$ß÷.lßĐ
# 30.11.2008 21.43
ObrázekObrázekObrázekObrázek-Ach, Pane Losos :'(
G.R.A.B.B.E.R
uživatel
Obrázek
Ve hře: Grabber, DC_RemdQ
SZ Mail ICQ

m!key:CC: Jelikož rybaření jde pomalu, tak by těch 11 klidně mohl mít, i když byl AFK.;)


DORITI JA SOM NEBOL AFK(nemam oznaceny cely text(aby som nemal warning))
# 30.11.2008 21.43
Obrázek
Coca~Cola®
uživatel
Obrázek
Ve hře: Frankenstein
SZ Mail ICQ Jabber
Presne tak mylsim jsi ze to je jesna, a nejsem nejspis jedinej tak se tu ted nehadej, a vydrzna Sama#12 a jeho rozhodnuti muzes se jen modlit aby byl milej hodnej mnel dobrou naladu, ja doam ze bude krutej.;-)
# 30.11.2008 21.46
Jakékoliv informace o mně je z globálního hlediska principiálni bazírovaní na bázi mentálního kompromisu, je zcela nerentabilní o této zaležitosti dále polemizovat 8-)



m!key
moderátor
Obrázek
SZ Web
No hele nelži nemá to cenu, teď jsem se nad tímto případem zamyslel a říkal jsi, že si instaloval nebo co a také pak klikal na vodu a tedy když si u PC byl ty a klikal na vodu, proč si tedy neodpovídal Mult!xovi, když se tě ptal, jestli jsi tu?
# 30.11.2008 21.49
Simulátory všech kategorií.

VladdiS
uživatel
Obrázek
Ve hře: The Builder
SZ ICQ Skype Web
M!key teď jsem to řikal viz : můj příspěvek
# 30.11.2008 21.50
Obrázek
Coca~Cola®
uživatel
Obrázek
Ve hře: Frankenstein
SZ Mail ICQ Jabber
JJ vlada to tu uz rikal mam pocit, jendou bl rychlejsi dobre vlado....;-)


Jinak mylsm si ze to je jesne bedem tu sirit uz posthungi bo by se modi mohl zblazdnit...



Naposledy upraveno: 30.11.2008 21.53

# 30.11.2008 21.51
Jakékoliv informace o mně je z globálního hlediska principiálni bazírovaní na bázi mentálního kompromisu, je zcela nerentabilní o této zaležitosti dále polemizovat 8-)



VladdiS
uživatel
Obrázek
Ve hře: The Builder
SZ ICQ Skype Web
Dík POLE :-X (Sestróóóó) xD
# 30.11.2008 21.52
Obrázek
m!key
moderátor
Obrázek
SZ Web
Vladdis: Stává se i lepším. xD
# 30.11.2008 21.53
Simulátory všech kategorií.

VladdiS
uživatel
Obrázek
Ve hře: The Builder
SZ ICQ Skype Web
Na to , že jsem teď týden marodil , stejně jako VRak SAM Barto a jiný xD Tak mi to v hlavě ještě facha.. :-D
# 30.11.2008 21.54
Obrázek
Coca~Cola®
uživatel
Obrázek
Ve hře: Frankenstein
SZ Mail ICQ Jabber
Tak to jo no, jinak nemas zac setricko moje....xDjink ja taky skoro marodil vcera jsem od 1 do 5 spal (odpoedny) coz je u mne nemysitelne....lol


Ktematu: snizeni skilu na 0;-)
# 30.11.2008 22.02
Jakékoliv informace o mně je z globálního hlediska principiálni bazírovaní na bázi mentálního kompromisu, je zcela nerentabilní o této zaležitosti dále polemizovat 8-)



Stránky: 1 2 3

Fórum » Archiv » RemdQ [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.