Chmatákov online


Fórum – Hledání chmatáka a práce...

Fórum » Archiv » Hledání chmatáka a práce...

RockFire
uživatel
Obrázek
Ve hře: RockFire
SZ Mail ICQ Web
Dnes byla opět soutěž a při té příležitosti naléhám na mikyho, aby nám udělal fórum.Soutěž proběhla kvůli nezodpopovědnému členovi, který si sám zorganizoval soutěž a zmizel.Soutěže byli následující:

Pracovní soutěž-Na podium museli soutěžící přinést 3 modré ryby, 3 zlata a 3 tmavé dřeva(bigdragone, neříkej, že si to vymyslel ty, protože to už jsem měl vymyšlenio dávno).

Hledání chmatáka-To jsem se já(knight)kse, se přesunul do krypty(nikod to nevěděl) a soutěžící mě hledali.

Výherce:Mourisin(pokud bylo jméno napsáno špatně, omlouvám se...) vyhrál celkem klobouk značky zevloň, hnědýho chobota, mobil, nůž na ryby a dřevo a prut.
# 1.7.2007 20.55
 

Stránky: 1 2

Maniak10
uživatel
Obrázek
Ve hře: Maniak10
SZ Mail ICQ Jabber
v chmatakove je aj mobil??
# 2.7.2007 9.41
bigdragon
uživatel
Obrázek
SZ Jabber
Ano ve staré verzi, v testu zatím ne.
# 2.7.2007 10.02
Obrázek
Maniak10
uživatel
Obrázek
Ve hře: Maniak10
SZ Mail ICQ Jabber
a kde ho zozeniem a kolko stoji???
# 2.7.2007 14.32
New Agent
uživatel
Obrázek
Ve hře: Prasátko Slim
SZ
Mobil bych v nové verzi zavedl znova,protože klany a organizace ho budou jistě nutně potřebovat.Akorát bych ho zdražil.Zdražil bych mobil proto,aby se trochu využívala pošta.Mě osobně se Chmatákovská pošta líbí,je to skvělý nápad.
________
Odpověď:Maniak10

To si myslím,že zatím nikdo neví,ale admini to už možná ví.
# 2.7.2007 14.41
STOP DEMENCI OSTATNÍCH
Jen já můžu být dementxD
DJ Miky
webmaster
SZ Mail Jabber Web
Mobily samozřejmě budou.

To, kolik stojí a kde se prodává (ve staré verzi), vědí všichni. Prodává se u elektr(on)ikáře v 1. městě za 1900 (černý), resp. 2200 chk (bílý).
# 2.7.2007 16.23
I'm amazed how damn low people can go by only being themselves...
www.youtube.com/watch?v=quVd3UwVIMg
MAK_obnova2
uživatel
SZ
Good by bylo posílání SMS by si dal text zprávu a odeslal by si ju... Příjemce by ji okamžitě dostal.. SMS by stál kredit kterej by se dal dobíjet/ SMS by stála prachy např po odeslání se ti odečte 8 chk
# 2.7.2007 17.46
 
DJ Miky
webmaster
SZ Mail Jabber Web
Něco jako SMSky přece funguje - nandáš mobil, napíšeš příjemce, zprávu, dáš Enter a příjemce ji dostane. Akorát je to zadarmo, jen si musíš koupit mobil.
# 2.7.2007 18.08
I'm amazed how damn low people can go by only being themselves...
www.youtube.com/watch?v=quVd3UwVIMg
New Agent
uživatel
Obrázek
Ve hře: Prasátko Slim
SZ
Já bych udělal organizaci Ch-Mobile nebo Chodafone,která by zajišťovala telefony.Každej by měl jinou cenu SMS,ale třeba více možností.
# 2.7.2007 18.24
STOP DEMENCI OSTATNÍCH
Jen já můžu být dementxD
bigdragon
uživatel
Obrázek
SZ Jabber
Agente:
A) Zase ta tvoje rádoby originalita??
B) Kdyby teoreticky byl nějaký operátor, tak určitě by musel být zajištěn serverem a né organizací.
# 2.7.2007 18.31
Obrázek
RockFire
uživatel
Obrázek
Ve hře: RockFire
SZ Mail ICQ Web
Hej lidi, řešte tady pls ti soutěž...
# 2.7.2007 18.54
 
Maniak10
uživatel
Obrázek
Ve hře: Maniak10
SZ Mail ICQ Jabber
k agentovmu navrhu:dobry napad mohol by si si vybrat operatora ktory by poskytoval najlacnejsie sluzby
# 2.7.2007 21.51
MAK_obnova2
uživatel
SZ
A jak by to vypadalo? Maniaku ukaž mi nebo vysvětli jak by to vypadalo.
# 2.7.2007 21.55
 
DJ Miky
webmaster
SZ Mail Jabber Web
Víc různých operátorů je opravdu zbytečnost. Ale to rozebírejte jinde, ne tady.
# 2.7.2007 22.01
I'm amazed how damn low people can go by only being themselves...
www.youtube.com/watch?v=quVd3UwVIMg
Mernik
uživatel
Obrázek
Ve hře: nehraju kvuli killerum!
SZ Mail ICQ Jabber Web
Když už více operátorů tak se snad udělají i tarify popříp. i paušály atd. jinak by bylo více operatoru uplně na hov*o protože by si každej bral toho nejlevnějšího a každej by prodaval třeba tři mobily uplně jiné značky sklápěčku atd a třeba jeden by měl výhodu že by posílal rychleji a třeba ten uplně nejlevnější by měl před odesláním prodlevu třeba i 5 sek. a večko nebo co bude nejdražší by měl prodlevu 0.1 sek. víš snad to je vše :-)
# 4.8.2007 16.06
Vsechny normalni lidi mam rad ale mam tu vzkaz pro durdu a maka:STE ZASRANI ZMRDI A KUREVSKY ME SERETE VY ZMRDI ANI NEVITE CO PISETE TAK SI VYLIZTE PICU!
DJ Miky
webmaster
SZ Mail Jabber Web
Mernik: Opravdu zbytečné blbosti. Nemyslím si, že mobilní síť v CH by byla tak přetížená, že by byly nutní různí operátoři.
# 4.8.2007 17.06
I'm amazed how damn low people can go by only being themselves...
www.youtube.com/watch?v=quVd3UwVIMg

Stránky: 1 2

Fórum » Archiv » Hledání chmatáka a práce...

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.