Chmatákov online


Fórum – obrana u pejra

Fórum » Archiv » obrana u pejra [zamknuto]

.!...Aspire...!.
uživatel
Obrázek
Ve hře: Já už jsem senior Chmatu
SZ ICQ Jabber Skype Web
Vím , že se asi Gizi už nebude chtít o tohle starat , ale už mě fakt s prominutím sere jak pořád cortex a Cave lezou u chmatopíra a jen tam killej , aby nikdo nemohl skillit.dNěkdy to udělá i Bajo , ale jen , protože chce doskillit 40% tak slusne poprosi jestli by nemohl doskillit a to mi nevadí dkyž aspon poprosi nebo to rekne , ale tyhle dva s prominutím kokoti porste cekaj skillej a dkyz jde nekdo jen kolem tak kill jako by jim to místo patřilo. Tak aspon na tyden NP at muzeme mit chvili na skilleni enbo tam dát obranu jen an tu obrazovku tam :-(

Protože skoro všichni řemdové a lovci nemohou udelat ani podelanych 20ochocovani :-(
Pak se GM diví , že je každy afk kdyz nemuze ani na podelany ochocovani ....
# 30.11.2008 14.13
"Si myslíš že si mistr světa amoleta a si jen malý děcko co neví vůbec" - Říká Mák :D :D :D :D :D :D To je ten pravej.
Obrázek
Naruto RPG!
Můj zcela nový komiks!
http://forum.chmatakov.cz/tema/9864-super-tabor
Obrázek
  • Chcete volné ochocovaní?
  • Ano34 hlasů, 94 %94 %
  • Ne2 hlasy, 6 %6 %
  • Celkem 36 odpovědí
    Anketa již byla ukončena.

Stránky: 1 2

SaLy
uživatel
Obrázek
SZ
Ježiši tak se snažte. Bojujte.... Nějaky lamy porazte... :-D ( To bude název pro mou báseň)
# 11.12.2008 9.20
 
atlan
uživatel
Obrázek
Ve hře: atlan, arky
SZ Skype
tak neochočuj hnědý ale chmatosaury těch se bojíš co?
# 13.12.2008 17.43
největší legraci si člověk užije na chmatakovském foru a nasměje se zde víc než u komedie
Jirekcz
uživatel
SZ
Asi těžko budeš ochočovat Chmatosaury, když nebudeš mít příslušnou výšku skillu ...
# 13.12.2008 18.07
My goal in life is to be a wit. I am often told that I'm already halfway there.
atlan
uživatel
Obrázek
Ve hře: atlan, arky
SZ Skype
tak skiluj já se zatim nehnul z 12% a ochočil jsem už 200 pejrů gizi by to mohl aspoň trochu zmírnit
# 13.12.2008 20.39
největší legraci si člověk užije na chmatakovském foru a nasměje se zde víc než u komedie
hony911
uživatel
SZ
už jsem zkoušel ochočovat všude chmatopýry ale když ochočiju v kobce tak tam někdo je a tak se slišně zwptam můžu tu být on ano a potom veme dýku a mam po ochočovadle a když jdu ke 4 městu tam se obejví chmatopýr zadlouho a potom když jdou ze 4 města tak mě akorát killnou takže si nevyberu tak už to chce asi jen bud najmout si nejakeho osobniho ochrance a nebo vice mist kde by se dali ochočovat chmatopíři
# 5.2.2009 15.42
Sem nenormální-když si to myslíte tak budiž.
Chmat for never!!! lol
vasek.
uživatel
Obrázek
Ve hře: Samka
SZ Mail ICQ
Dobry napad
# 5.2.2009 19.06
 
Rumpelak
uživatel
Obrázek
SZ ICQ
Jdi do kobky,skilluj si klidně,až někdo půjde killit udělej screen a dej ho do rubriky STÍŽNOSTI NA HRÁČE nebo jak se to jemnuje ;).Podle nové dohody CH.T.S. se v kobce killit nesmí.Ani na rubu!
# 5.2.2009 20.32
 
Gambrinus.CZ
uživatel
Obrázek
SZ ICQ Skype Web
mne taky s.erou vzdy na rubu cortex a jeho skin lamy
# 6.2.2009 8.22
 
Rumpelak
uživatel
Obrázek
SZ ICQ
Přečti můj příspěvek a máš řešení...
# 6.2.2009 17.36
 
chiquitka
moderátor
Obrázek
SZ Mail ICQ

Rumpelak:Jdi do kobky,skilluj si klidně,až někdo půjde killit udělej screen a dej ho do rubriky STÍŽNOSTI NA HRÁČE nebo jak se to jemnuje ;).Podle nové dohody CH.T.S. se v kobce killit nesmí.Ani na rubu!



a že by to zrovna všichni dodržovali a pak bylo trestáno se říci nedá :-/
# 8.2.2009 0.50
 
Rumpelak
uživatel
Obrázek
SZ ICQ
Njn...Ale s tím se už pak nic dělat nedá...Nebo jo?
# 8.2.2009 12.48
 
Kernoll
uživatel
Obrázek
Ve hře: Nemám
SZ ICQ Jabber
Pokud kobka spadá pod dochodu tak není co řešit. Lock
# 8.2.2009 12.58
And they shall beat their swords into plowshares, for if you hit a man with a plowshare, he's going to know he's been hit.

Stránky: 1 2

Fórum » Archiv » obrana u pejra [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.