Chmatákov online


Fórum – buněčný aktivátor

Fórum » Archiv » buněčný aktivátor [zamknuto]

atlan
uživatel
Obrázek
Ve hře: atlan, arky
SZ Skype
hele napadlo mě že by byl vajičkovity byli predmet ktery kdybyste měli v inventari tak by vam jednou za minutu regeneroval 5hp a 3manu techto predmetu (bunecnych aktivatoru) by bylo pouze 27 exemplaru nachazeli by se dale by se dali koupit ale jejich cena by byla vysoka cca 10 000 000chk
barva aktivatoru by byla bila a aby vam regeneroval hp a manu museli byste ho mit v invu, pokud by z vas vypadl byl by na zemi do vychrice a pak by ho odnesl vytr a obevil by se na jinem myste a tam by byl dokud by ho nekdo nenasel podle me je to dobry.
# 30.11.2008 11.31
největší legraci si člověk užije na chmatakovském foru a nasměje se zde víc než u komedie

Stránky: 1 2 3

HUN[cz]t3r_l0v3c
uživatel
Ve hře: mám no
SZ

atlan:hele vy debilove ,,darkers atd.,, prectete si to poradne bude jen 27 exemplaru a ty budou vzacny protoze se budou nnachazate a tak kdyz maj bejt vzacny tak budou i pekne drahy vy kokoti pojebeny a kdybych ten aktivator chtel pro sebe tak si ho zaplatim jako VIP vec ale ja ho pro sebe nechci ja chci spestrit chmat

uf to se mi ulevilo takovi dementy nesnasim
a dtkesy nejsou to bunky ale aktyvatory ty debile

takhle me snad jeste nikdo nenasral jako darkes ted.


za totok bych mu hodil hned 99%
# 1.12.2008 13.21

Obrázek
Obrázek
Obrázek



]

chiquitka
moderátor
Obrázek
SZ Mail ICQ
Kernoll ho upozornil, za dalsi dostane nejaky to procenticko ;-)
# 1.12.2008 13.22
 
Reiser
uživatel
SZ
lol,10 000 000 Chk? xD,si radsi koupim 5 leku ja 62o chk a prijde mi to levnejs a rychlejsi xD
# 1.12.2008 13.26
 
atlan
uživatel
Obrázek
Ve hře: atlan, arky
SZ Skype

KoblizekX2:atlane ty už rači nic nevymejšlej fakt že jo


tak taky neco vymysli ja se aspon snazim

Reiser
precti si to poradne psal jsem ze by se nachazelo prvnich 28 exemplaru

hele kernoll me dokaze dost nastvat kdyz si nedko neco poradne neprecte a pak dela chytryho zejo darkes

a pro darkese znovu opakauju nejsou to bunky ale bunecny aktivator takze ty bunky jenom obnovuje a jen tak mymochodem moje hlavba a to co je v ni je z bunek ale ty v ni mas asi pyliny


muzete to klidne locknout protoze za par mesicu si to nekdo precte znovu da tomu jiny jmeno a prtijde s tim ze to je jeho napad uzn top tak bylo se zmrzlinou ktera se pak dostala do chmatu a s energii kterou jsem (jak zmrzlinu tak energii) navrhl ja pred cca rokem.
# 1.12.2008 17.02
největší legraci si člověk užije na chmatakovském foru a nasměje se zde víc než u komedie
chiquitka
moderátor
Obrázek
SZ Mail ICQ
atlan: mno to je pristup jak stehno.. vazne

bud neco navrhnu, stojim si za tim nebo nenavrhuju nic
# 1.12.2008 19.16
 
xHALucinaTORx
uživatel
Obrázek
SZ
Atlan... Ale kdyby jich bylo 27, tak to by moc vzácný nebyly... A proto by se neprodávaly ani za 200 000chk... Kdyby jich bylo třeba 5 tak to už by byla cena vysoká...
# 1.12.2008 20.04
ObrázekObrázekObrázekObrázek
chiquitka
moderátor
Obrázek
SZ Mail ICQ
pokud neco takoveho tak pro vsechny nekde na pustym ostrove, kde se da rostlina tezko najit nebo se objevuje jen nekdy - tzn. ze by hrac musel cekat nebo jit na jiny misto, kde se vyskytuje nebo si doplnovat jinak :-)
# 1.12.2008 20.06
 
atlan
uživatel
Obrázek
Ve hře: atlan, arky
SZ Skype
chiquito a kdo rika ze si za tim navrhem nestojim jen jsem si myslel ze by se vam to mohlo libyt a jinak halucinatore 27 aktivatoru je malo na to ze je na chmatu kolem 3000 lidi
# 2.12.2008 13.39
největší legraci si člověk užije na chmatakovském foru a nasměje se zde víc než u komedie
xHALucinaTORx
uživatel
Obrázek
SZ
Nj ale to už nebude vzácnost... Si vem: V old verzi byl jeden písečák a jak se dražil, 2 hadi a taky nemněly zrovna malou cenu...
# 2.12.2008 14.51
ObrázekObrázekObrázekObrázek
chiquitka
moderátor
Obrázek
SZ Mail ICQ
halucinator: predpokladam, ze to cislo byl jen priklad :-)
# 2.12.2008 22.44
 
xHALucinaTORx
uživatel
Obrázek
SZ
No nevim no... :P
# 3.12.2008 8.49
ObrázekObrázekObrázekObrázek
chiquitka
moderátor
Obrázek
SZ Mail ICQ
aby bylo neco vzacne, musi to byt sakra tezko dostupne :-) tudiz 27 je moc :)
# 3.12.2008 13.00
 
atlan
uživatel
Obrázek
Ve hře: atlan, arky
SZ Skype
lol 3000 lidi a 27 predmetu je moc??? no tak by jich bylo jen 15
# 3.12.2008 16.11
největší legraci si člověk užije na chmatakovském foru a nasměje se zde víc než u komedie
xHALucinaTORx
uživatel
Obrázek
SZ
Vždit ti říkáme že aby to bylo vzácné tak by jich mnělo bejt míň jak 5...
Třeba santa čepka v ond těch bylo málo a stály tak 4 000chk pokud si dobře pamatuju a po vánocích??? Mnělo jich tak 40 lidí a už místo 4000chk stála tak 400chk...
# 3.12.2008 16.46
ObrázekObrázekObrázekObrázek
atlan
uživatel
Obrázek
Ve hře: atlan, arky
SZ Skype
tak jo ale pak se nejakych kileru s aktivatory daj do hromady a jses v cudu

ale mam navrh ze zacatku by se dalo nalezt aktivatoru a cena v obchode by byla 200 000 chk jinak to nema anic cenu protoze jsou lidi kteri si prez noc pusti program ktery opakuje pohyby mysi a rano maj 15000chk a mozna i vyc ( ten program zrovna nemam jinak bych ho mohl pustit hodit nohy na stul a cist si Rhodana ale ja nechavam hrat sestru a ta vydelava sice pomalejc ale resi problemy s tim ze uz tam nic neni narozdil od autoclickera takze mladsi sourozenec nejlepe ten ktey jeste neumi psat na klavesnici ale umi zachazet s mysi je nadevsechny programi :-D:-P ja ji vzdycky jen napisu obranu kdyby ji nekdo kilil a ctu si:-P
# 3.12.2008 17.06
největší legraci si člověk užije na chmatakovském foru a nasměje se zde víc než u komedie

Stránky: 1 2 3

Fórum » Archiv » buněčný aktivátor [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.