Chmatákov online


Fórum – Kradení(zloději)

Fórum » Archiv » Kradení(zloději) [zamknuto]

TeRiNeČkA
zablokován
Obrázek
Ve hře: Terinečka
SZ Skype
Pořád mi není jasné, zda je to trestné nebo ne. Může mi to nekdo objasnit? Jaké můžou být postihy?....stačí sceenery nebo videa? Díky
# 29.11.2008 12.24
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
  • Vadí Vám to?
  • Ano8 hlasů, 16 %16 %
  • Ne, patří to ke hře34 hlasů, 69 %69 %
  • Nesnaším zloděje2 hlasy, 4 %4 %
  • Je to ubohost5 hlasů, 10 %10 %
  • Celkem 49 odpovědí
    Anketa již byla ukončena.

Stránky: 1 2

grok
uživatel
Obrázek
Ve hře: Naxi
SZ Web
teri bez kradení to není hra :-D
# 29.11.2008 12.38
Chmatákov fan stránka:
www.chmatakov.kvalitne.cz

m!key
moderátor
Obrázek
SZ Web
Já dnes koupil medit a ok medituju ve městě a čurá* zahy přijde a kill. A šetřil jsem na ní 3 dny jak pič** a to ještě i kámoš hafo pomáhal..

Za jedne účet obchod dává za druhý kilne ko*o* Krnovský..
# 29.11.2008 12.51
Simulátory všech kategorií.

Zahy..
uživatel
Obrázek
Ve hře: ExoDuS
SZ Mail ICQ Jabber Skype
m!key: dík za medit fajnááá :P jdi vydělávat na další až budeš mít napiš :P papa :-*
# 29.11.2008 12.54
 
G.R.A.B.B.E.R
uživatel
Obrázek
Ve hře: Grabber, DC_RemdQ
SZ Mail ICQ

Zahy..:m!key: dík za medit fajnááá :P jdi vydělávat na další až budeš mít napiš :P papa :-*


Pekne zahy
ale inak k teme no kradnut as nemoze ale ked mas daky dokaz tak za to sa tusim dava NP
# 29.11.2008 13.00
Obrázek
čiro161
uživatel
Obrázek
Ve hře: Sewer Fazolka161 Lier_161
SZ Mail ICQ
proc NP? je snad jasne,ze kdyz nekoho zabiju tak si vezmu jeho veci (nejspis proto jsem ho zabil ne?) ja sice nejsem killer,ale k ty hre to patri stejne jako rybolov a spousta jinych veci !
pokud je za sebrani veci nekoho,koho sem zabil napravak,proc teda vypadavaj...proc nezustanou v invu? to jako ze zeme nikdo nesmi nic sebrat? je to blbost co rikas, to se tyka kradeni nasekaneho dreva,natezanych kamenu,ochocenych chobotu a nachytanych ryb... pokud nekdo stoji u tebe a krade...to je trestne ale to ze nekoho zabiju a vemu si jeho veci???

EDIT: oprava preklepu ;-)
# 29.11.2008 13.59
No tááák MAKu... Děléj ! Zapomněl jsi mi bezdůvodně zablokovat i tento účet !!! Co ti tak trvá sakra ? 3-(

Ale nemysli si - já se vrátím !!!
Fabos111
uživatel
Obrázek
SZ Mail
Zlatá CHBI ;) Tak by stačilo napsat na ICQ a někdo by přiklusal a hlídal :)
# 29.11.2008 17.11
ObrázekObrázekObrázekObrázek-Ach, Pane Losos :'(
m!key
moderátor
Obrázek
SZ Web
Fabos přesně.. nwm proč se zrušila, když byl s někým problém vždy se vyhodil ten daný člen a bylo. Jinak vždy nikdo neporušoval pravidla...

Že si nobové vymýšleli, aby si mohli dělat co chcou tak samozdřejmě zlo zvítězilo..
# 29.11.2008 17.37
Simulátory všech kategorií.

CaPpy
zablokován
Obrázek
Ve hře: dU[R]daA
SZ Skype
Ježiš je jen postraš..a oni hned odejdou já vždy napíši:Napíší tak si klidně kraď a on ...hm a už nic :-D:-D
# 29.11.2008 17.55
KWÍ
DĚFKY
xHALucinaTORx
uživatel
Obrázek
SZ
To je divný že mně eště nikdo neokradl v týhle verzi... :D
A jestli si myslela okrádacím pytlem, tak to trestné neni, jen na tebe budou mít obranu...
# 29.11.2008 18.40
ObrázekObrázekObrázekObrázek
CaPpy
zablokován
Obrázek
Ve hře: dU[R]daA
SZ Skype
Fabos:Jo chbi takovy lamS vždycky dotavali jak malé děcka a chtěli vrátit kulase :-D
# 29.11.2008 19.12
KWÍ
DĚFKY
Fabos111
uživatel
Obrázek
SZ Mail
V tesu? Myslíš, jak si dostal za Termoela, jak si pičoval a nadával?:) Jo, to pamatuju..
# 29.11.2008 20.00
ObrázekObrázekObrázekObrázek-Ach, Pane Losos :'(
VladdiS
uživatel
Obrázek
Ve hře: The Builder
SZ ICQ Skype Web
Termoel majnéé učet..
# 29.11.2008 20.14
Obrázek
Fleshbone
uživatel
Ve hře: cesta12
SZ
Taky si myslim že to paří ke hře, a večer ve čtvrtek mě asi dal někdo ban,:-| kvůli 4 rybám, a nikde na forku nemůžu najít žeby namě dal někdo stížnost,kdebych se mohl hájit, nebo mi to bylo aspoň vysvětleno, dost mě to štve ... :evil:
# 30.11.2008 14.32
 
palandaa
uživatel
Obrázek
Ve hře: Palandaa
SZ Mail ICQ Jabber Skype Web
štve ? .. za blbost se platí ;)
# 30.11.2008 14.36
https://www.facebook.com/photo.php?v=761893750493339&set=vb.100000181633537&type=3&theater
Obrázek
m!key
moderátor
Obrázek
SZ Web
No krást je zakázáno v pravidlech, ale jelikož dnes karde v Chmatákově každý a většinou newbici, takže kdyby jim zablokovali účet nevadí jim to a vytvoří novéj. Takže se stím asi nic neudělá. :(
# 30.11.2008 15.20
Simulátory všech kategorií.

Stránky: 1 2

Fórum » Archiv » Kradení(zloději) [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.