Chmatákov online


Fórum – energia

Fórum » Archiv » Nápady, návrhy, připomínky » energia

jurobezmena
zablokován
SZ Mail
že by si mal v ch nejaky obdĺžnik (ako život) a tam by si ma energiu a keby ti ta energia došla tak by si nemohol vykonávať žiadnu namáhavú činnosť ako ťaženie,rúbanie,zabíjanie,kupovanie... mohol by si sa iba pohybovať ale míňalo by sa to len pomali a mohol by byť na to aj nejaky skill ako ,,kondička" abo nwm čím väčší skill tým viac energie by si dokopy mal a rýchlejšie by sa ti dobíjala...
# 8.11.2007 14.27
Obrázek


toť moje skutočné iq toť vše...

  • dobrý nápad?
  • ANO5 hlasů, 31 %31 %
  • NWM1 hlas, 6 %6 %
  • EE10 hlasů, 63 %63 %
  • Celkem 16 odpovědí
Firen
uživatel
Obrázek
Ve hře: FirenAS
SZ
No ono by ťa to nútilo stále si tu energiu doplňať a tak by sa hra stala otravná. Ale to s tou kondičkou ... ja by som tu kondičku navrhol tak že keď by si lovil tak by si lovil pomaly ale časom by sa ti kondička zvyšovala a lovil by si už rychlejšie.
# 8.11.2007 14.48
 
jurobezmena
zablokován
SZ Mail
ale míňala by sa pomali energia nie rýchlo to len keby si rúbal 4 hodiny v kuse by sa ti to minulo to by bolo otravné len pre mňa a niektorých maniakov ale samozrejme keby si odlogol by sa ti to nedobíjalo
# 8.11.2007 14.52
Obrázek


toť moje skutočné iq toť vše...

honza44
uživatel
Obrázek
Ve hře: Už nehraju..
SZ ICQ Skype
Dobry napad... Alespon by se zamezilo AFKovani ;-)
# 8.11.2007 17.04
Obrázek Obrázek Obrázek
bigdragon
uživatel
Obrázek
SZ Jabber
I tady bych byl pro. Jídlo by doplňovalo tuto energii. energie by se obnovovala sama- rychleji než HP.

Jídlem by to šlo značně urychlit. Taky by ubývala pomalu, ale jistě :-)


Juro: začínám na tebe mít trochu lepší názor ;)
# 8.11.2007 20.24
Obrázek
chmatmaster
uživatel
Obrázek
Ve hře: chmatmaster
SZ ICQ
jo jidlo by bylo jajn... proste hladovej clovek spatne tezi strili trenuje atd... tady sem pro....
# 8.11.2007 22.16
Master! Apprentice! Heartborne, 7th Seeker
Warrior! Disciple! In me the CHMATMASTER! :twisted:

MAK_obnova2
uživatel
SZ
Ježiš, další věc aby to bylo složitější, opět jsem proti. Vždy se těším na chmat, že si zarubu, pak se projedu a ted? bych musel žrát nebo bych nic nemohl dělat.
# 9.11.2007 6.42
 
Jirekcz
uživatel
SZ
Jo, stejně občas jdu na Chmat, vydělám nějaký prachy, jdu k bance jestli tam nikdo nic neprodává a pak se buď poflakuju, nebo lovim ryby. A teď by jako mělo polovičku z toho času zabírat dobíjení energie a žraní? ...
# 9.11.2007 7.09
My goal in life is to be a wit. I am often told that I'm already halfway there.
bigdragon
uživatel
Obrázek
SZ Jabber
Ono třeba při té procházce po chmatu si dáš na rubu 3 jabka a je pokoj ;)
# 9.11.2007 8.04
Obrázek
jurobezmena
zablokován
SZ Mail
mak: pls nekomentuj moje nápady pokial si ich 7000 krát neprečítaš po slabykách a nepreložiš do češtiny

hra by mala byť zložita a nie jednoducha ... pretože jednoduchu hru neni žiadne umenie hrať

a energia by sa dobyjala aj sama zase by to bolo realnejšie a keby si bol offline tak by sa ti samozrejme NEDOBIJALA a ovocie by rástlo na strome nie?

a jirek si stači ak si to prečítaš 50 krát... a samozrejme preložiš do češtiny

a len úplna lama by hlasovala pozitívne len za nápady ,ktore zjednoduchšia hru chápeš že to nezhorši len tebe ale aj ostatým?Primitívny tvorovia si to rozložia v hlave tak že myslia len na seba že oni by to mali zložitejšie ale na ostatnych nie to je ľudsa psychologia...
# 9.11.2007 14.56
Obrázek


toť moje skutočné iq toť vše...

Fórum » Archiv » Nápady, návrhy, připomínky » energia

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.