Chmatákov online


Fórum – pytel na kradnutie

Fórum » Archiv » Nápady, návrhy, připomínky » pytel na kradnutie

jurobezmena
zablokován
SZ Mail
prečo by mal byť pytel na kradnutie iba na kradnutie veci? čo keby vzal napríklad aj sem tam podla skil 1-4% peňazí ? tak isto aj keby si niekho zabyl
# 7.11.2007 21.00
Obrázek


toť moje skutočné iq toť vše...

Stránky: 1 2

MAK_obnova2
uživatel
SZ
To máš jako když umřeš, taky ti prachy zůstanou. Tradice CH, s prachama nic nedělat. Takže jsem proti
# 7.11.2007 21.24
 
bigdragon
uživatel
Obrázek
SZ Jabber
No, kradení peněz, proč ne.....

Navíc, když se to pojme procentuálně, tak to zajišťuje, že ten ko má málo nepříjde o všechno...


Ovšem nesmělo by to fungovat na CHUJ a GM. Fakt nestojím o to, aby mi někdo čorkunl pul mega...xD
# 7.11.2007 22.28
Obrázek
George-2
uživatel
SZ Web
ja na prosto protestuji maximane ze bi semu to podararilko a okradal by jen 50chk
# 7.11.2007 22.38
[img][/img]
Spajx
uživatel
Obrázek
Ve hře: žeby Spajx?:-)
SZ Mail ICQ Jabber Skype
mohlo by s tímdle být i ukládání do banky a např od každýho věku by jste mohli uložit víc peněz (zkopírováno z diabla:-))
# 7.11.2007 22.39
 
bigdragon
uživatel
Obrázek
SZ Jabber
taková poznámka: V diablu není stáří, tam je to podle levelu ;)

george. ó, ukradnou ti peníšky? chlapešku?

Takový kecy typu, já protestuju, si nech na doma... Když už, tak připoj důvod ;)
# 7.11.2007 23.54
Obrázek
Spajx
uživatel
Obrázek
Ve hře: žeby Spajx?:-)
SZ Mail ICQ Jabber Skype

bigdragon:taková poznámka: V diablu není stáří, tam je to podle levelu ;)


já vim (taky ho ted hraju odznova, jinak bych si na to nevzpomněl), ale jak chceš do chmatu nacpat levely, že?
# 8.11.2007 0.47
 
Blacky12
uživatel
Obrázek
Ve hře: Blacky12
SZ ICQ
no mohly by sa siskavat kvestami
# 8.11.2007 6.53
ObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek
jurobezmena
zablokován
SZ Mail
keď máte moc peňazi tak môže byť v banke aj ukládanie na peniaze , dalo by sa ti tam uložiť toľko peňazi koľko máš starie krát 5000 naprílad keď máš stárie 100 tak 500 000

Mak:keď umreš tak ti zostanu peniaze aj veci až do vtedy do kym ti ich niekto nezobere chápeš?
# 8.11.2007 13.06
Obrázek


toť moje skutočné iq toť vše...

MAK_obnova2
uživatel
SZ
Bigu: OMG, všichni nemaj prachů jak ty, a proč na chuje ne? Jako taky bych nestál o to aby mi ukradli 10 000 fakt ne , to je jak pro tebe půl mega. Tohle fakt ne
# 8.11.2007 20.53
 
Big Daddy
uživatel
Obrázek
Ve hře: Big Daddy, Medved 009
SZ
Chujové jsou jakš takš normál hráči (z malý části),takže kdyby to šlo,tak by to chtělo i na CHUJE
# 8.11.2007 20.59
 
bigdragon
uživatel
Obrázek
SZ Jabber
CHUJ právě nejsou VŮBEC normální hráči. Je to stejné, jako chtít okrádat GMka. Jde tu o to, že určitě je větši pravděpodobnost, že okradeš chuje nebo mu čorkneš zbraň nejvyšší kategorie, kterou jinak horko těžko vypotíš po dvouhodinovém dobívání dungeonu a X chcípnutích na bossovi...

CHUJ mají udržovat pořádek, nejsem žádné pokladničky. Nesmíme nijak hráče obohacovat- ani nechtěně.


takže asi tak. prostě se tím smiřte, CHUJ není normální hráč. Když bude mít CHUJ i herní účet, pak samotřejmě za tenhle účet normální hráč je...
# 8.11.2007 22.01
Obrázek
Rabbit
uživatel
Obrázek
Ve hře: Rabbit
SZ ICQ
Mě se to nelíbí, dostanu od Sama na magnum pujdu si ji koupit a zjistím že už na ní nemám :D to se mi nelíbí.
# 8.11.2007 23.54
Obrázek
Obrázek
Obrázek
MAK_obnova2
uživatel
SZ
Ale divej: Jako normální hráč si těží a ted přídou 3 pobudové a šlohnout ti např měsíční třžbu, šetřil sis na krvavého chobota a další věci. Jako to fakt ne
# 9.11.2007 6.41
 
Jirekcz
uživatel
SZ
Opravdu špatnej nápad - nechci přijít o všechny svoje prachy, pač se s nima doteďka nic neměnilo a já je šetřil opravdu dlouho. A krom toho je tady ta tradice
# 9.11.2007 7.14
My goal in life is to be a wit. I am often told that I'm already halfway there.
bigdragon
uživatel
Obrázek
SZ Jabber
bylo by to v řádu procent, chápete?

A samozřejmě by byla možnost uložit peníze do banky => když nechceš být okraden, nenos sebou všechno.

Navíc z 1000chk by byla maximální odcizitelná částka tak 50chk
# 9.11.2007 8.06
Obrázek

Stránky: 1 2

Fórum » Archiv » Nápady, návrhy, připomínky » pytel na kradnutie

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.