Chmatákov online


Fórum – automaticke dobijanie hp

Fórum » Archiv » Nápady, návrhy, připomínky » automaticke dobijanie hp

jurobezmena
zablokován
SZ Mail
že by sa ti automaticky dobyjalo hp ale pomali a čím viac hp by si mal tým rychlejšie (ako v reale keď máš slabu ranu hneď sa ti ošetri,keď máš velku dlho to trvá)
ale keby si mal pod 25 tak by ti to pomali uberalo lebo by si bol moc zranení nato aby si to prežil... a napríklad keby si jedol ovocie by ti to zvyšovalo rýchlosť dobýjania hp ,ovocie by sa dalo kúpiť...a tiež by na to mohol byť aj nejaky skill (to by bolo ako koľko máš v sebe percent vytamínov... ale po čase by sa ti to uberalo...
# 7.11.2007 20.42
Obrázek


toť moje skutočné iq toť vše...

  • dobrý nápad?
  • ano14 hlasů, 88 %88 %
  • nwm0 hlasů, 0 %0 %
  • ee2 hlasy, 13 %13 %
  • Celkem 16 odpovědí

Stránky: 1 2

bigdragon
uživatel
Obrázek
SZ Jabber
Né až zas tak komplikovaně, ale automatické léčení časem by se udělat mohlo :-)


A u těch 25 HP.. hmm, klesat asi ne, nováčci totiž nevědí. Ale mohlo by to zůstat na těch 25. prostě, že jseš moc zraněný na to, aby ses regeneroval.


Jsem určitě pro
# 7.11.2007 20.47
Obrázek
Blacky12
uživatel
Obrázek
Ve hře: Blacky12
SZ ICQ
na 100% pro
# 7.11.2007 20.50
ObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek
MAK_obnova2
uživatel
SZ
Hmmm... Nehodí se ke chmatu, nikdy to tam nebylo, na to je meditace atd, nesouhlasím kazilo by to hru si myslím.
# 7.11.2007 21.23
 
Maniak10
uživatel
Obrázek
Ve hře: Maniak10
SZ Mail ICQ Jabber
Ja súhlasím ale ako povedal Big je to moc komplikovane
# 7.11.2007 21.55
Sam #12
CH.B.I.
Obrázek
Ve hře: Sammyk
SZ Web
Súhlasím ale len v tom prípade, že by to bolo véľmi pomalé regenerovanie.
# 7.11.2007 22.20
 
Jirekcz
uživatel
SZ
Když už tam máme různý věci na léčení, tak proč regenerování? Možná, ale kdyby to bylo OPRAVDU pomalé, pač pak už by se nevyplatilo když má někdo třeba metitační hůl nebo něco podobnýho...
# 8.11.2007 7.10
My goal in life is to be a wit. I am often told that I'm already halfway there.
SharkS
uživatel
Obrázek
SZ
NE ... to pak bude meditace kničemu to pak nebude mít smysl to uz se chmatakov bude podobat treba Lineage 2 nebo Tales of Pirates RO atd to by uz tam nesedelo jja bych rek ze takle je to dobry takle se mi to líbí a nic bych nemenil....
# 8.11.2007 10.38
Obrázek
Každý znás má v sobě něco špatného.
Obrázek
Smrt jed'ince je tragédie . Smrt milionu je statistika.
chmatmaster
uživatel
Obrázek
Ve hře: chmatmaster
SZ ICQ
mno je sice dost veci v CH ale co kdyz nejakej newb umre driv nez se rozkouka a bude rad kdyz od nekoho vysomruje prut.. kde ten veme meditacku nebo lekarny ?
# 8.11.2007 10.39
Master! Apprentice! Heartborne, 7th Seeker
Warrior! Disciple! In me the CHMATMASTER! :twisted:

SharkS
uživatel
Obrázek
SZ
Njn tak bude mít 25 hp a az si vydela prutem kouuúpi si lekarnu ja sem to taky tak delal kdyz sem to odnekoho dostal
# 8.11.2007 10.41
Obrázek
Každý znás má v sobě něco špatného.
Obrázek
Smrt jed'ince je tragédie . Smrt milionu je statistika.
jurobezmena
zablokován
SZ Mail
vidno že 80% zvás tomu nepochopilo
SharkS:omg ty si tomu vôbec nepochopil meditovanie by nebolo k ničomu lebo regenerovanie by bolo hrozne pomale tak asi 1 hp za 15 minut to by bolo len ako pomôcka ako v reale tiež sa za 5 sekund neregeneruješ ale napríklad keď máš veľke zranenie trvá to aj pár dni,týždňov...
preto by to malo byť pomale ,aspoň niečo... ale keby si bol offline samozrejme by sa ti hp nedobijalo... to by potom využivali odlognutie pri prestrelke a nalogli by s full hp...
# 8.11.2007 13.14
Obrázek


toť moje skutočné iq toť vše...

bigdragon
uživatel
Obrázek
SZ Jabber
to zase ne, ale třeba 1 HP za minutu až dvě.

sharkS: aha, já jsem taky musel, tak ostatní budou taky. Dokonalá ukázka debility....
# 8.11.2007 20.22
Obrázek
rutor
uživatel
Obrázek
SZ Mail ICQ Web

bigdragon:Né až zas tak komplikovaně, ale automatické léčení časem by se udělat mohlo :-)


A u těch 25 HP.. hmm, klesat asi ne, nováčci totiž nevědí. Ale mohlo by to zůstat na těch 25. prostě, že jseš moc zraněný na to, aby ses regeneroval.


Jsem určitě pro


při 25 by treba slo jen 5hp/hod pri 150 treba 40/hod
# 8.11.2007 21.13
[img]www.chmatakov.cz/428635130/rutor/dot.gif[/img]
bigdragon
uživatel
Obrázek
SZ Jabber
rutor: já mluvil o tom, že při 25 HP by to nemělo klesat...

Jinak v podstatě opakuješ, co řekl Juro. Fakt tu nikdo není tak blbej, abys mu musel dávat příklad..
# 8.11.2007 22.02
Obrázek
jurobezmena
zablokován
SZ Mail
prečo všetci hovoríte o nováčikoch?Nováčikovia nevedia nič ani že niekto vybehne a zabije ich ich úlohou je naučiť sa to hrať myslím že keď na hp zvýraznite nejakou čiarou kedy hp klesa tak nemusia mať všetci take IQ že to nepochopa každy bol raz nováčik čo hra ch a musel sa všetko naučiť tak nech sa naučia aj toto lol...
# 9.11.2007 14.11
Obrázek


toť moje skutočné iq toť vše...

bigdragon
uživatel
Obrázek
SZ Jabber
juro: jde tu o to, že by fakt nebylo dobré, aby prostě umřeli. Navíc je to v rozporu s pár věcmi v cho, které fungují zrovna na tom principu, že ti nechají 2 HP a nezabijí tě ;)
# 9.11.2007 18.25
Obrázek

Stránky: 1 2

Fórum » Archiv » Nápady, návrhy, připomínky » automaticke dobijanie hp

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.