Chmatákov online


Fórum – BUGY po (asi)WIPE *

Fórum » Archiv » BUGY po (asi)WIPE * [zamknuto]

Remorseless
uživatel
Obrázek
Ve hře: LineAge ][
SZ ICQ Skype Web
Měl sem nasazenou Lamu a mám jí i po WIPE... (Rychle, stručně, jasně)


BUGY
× zůstali nasazené věci (zbraně, choboti)
× rybaření, dřevorubectví a těžba jsou moc rychlé (před wipe to bylo tak, že 100% = 0% a 10% = 90% [prostě obráceně])
× u rybárny jsou tečky (asi 2x2 px), které se dají sebrat do invu a když je nasadíte a relognete, máte brokovnici.



Naposledy upraveno: 25.11.2008 21.44

# 25.11.2008 21.21
Byl jednou jeden REMOREK. Ten hrál hru MYBRUTE. Koncovka je COM. :-D

Stránky: 1 2 3 4

Zahy..
uživatel
Obrázek
Ve hře: ExoDuS
SZ Mail ICQ Jabber Skype
přesně tak pomalu rostoucí skilly 3-( to není možný!
# 26.11.2008 15.19
 
Bajo
uživatel
Ve hře: BajoOo
SZ ICQ Skype Web
Ako písal niekto na chmate
Nevydelas/nebudes mit skill/nebudes killit/server prazdny
# 26.11.2008 15.23
Škoda, že tu už nikoho nepoznám.
Zahy..
uživatel
Obrázek
Ve hře: ExoDuS
SZ Mail ICQ Jabber Skype
Bajo přesně za 4 hoďky plně věnované rybaření skill 14 ;-) paráda
# 26.11.2008 15.53
 
Gizmo
autor hry
SZ
Zahy...:To je konečně tolik, jako ve většině jiných onlinovek. Když si vzpomenu na sebe, dělal jsem rybaření na UO asi týden, cca 5 hodin denně, často i víc.
# 26.11.2008 16.00
 
Zahy..
uživatel
Obrázek
Ve hře: ExoDuS
SZ Mail ICQ Jabber Skype
ale tohle neni UO! 3-( Giz prosím tě nechceš to zrychlit tohle fakt není obstojné.. moc tě prosím
# 26.11.2008 16.02
 
Bajo
uživatel
Ve hře: BajoOo
SZ ICQ Skype Web
Gizmo : Ale UO je úplne o inom :D tá hra má veľa skillov , rozvíja sa neviem ako to povedať ale chmat není ako UO , táto verzia je len o killení ... uvidíme v chmatakov 2
# 26.11.2008 16.02
Škoda, že tu už nikoho nepoznám.
Gizmo
autor hry
SZ
Bajo: jenže to je věc hráčů, na UO existují také servery zaměřené jen na PvP. Skilly v UO jsou stejné jako CH a většina jich na neofic.shardech ani nejde, takže hráčům zůstane to samé: Magie, těžba a případně bojové skilly..
Zahy: Není to UO, ale není důvod pro to, aby tu skilly rostly rychle. Bude to jako v každé jiné hře tohoto typu.
# 26.11.2008 16.10
 
Narayenko
uživatel
Obrázek
Ve hře: Narayenko
SZ Mail Jabber
Gizmo : Tohle je beta test, měl by bejt zrychlenej protože se rychlejc hledaj bugy apod.. Navíc je období wipů, takže zase když někdo něco najde, bude wipe - a za tejden rybaření jak trotl by jel odznova ? Takhle se ti na to každej vyprdne..

Jinak fishing na DP 1 sem měl za 3 dny. xD
# 26.11.2008 16.12
Czech Melbourne shuffler
Addicted to Hardstyle <3
http://www.shuffl3.cz
Narayenko
uživatel
Obrázek
Ve hře: Narayenko
SZ Mail Jabber
Jinak ješte jedna věc, na UO je např. fishing trochu obohacenej. Od 60% nějak ti padaj mapy, a to zas musíš bejt na lodi, kde můžeš vytýhnout krakena/sea serpenta. Chytáš tam ryby na boost, a další... Hlavně používáš yoko takže při tom můžeš dělat spoustu jinejch věcí. (Koukat na stránky apod.), tady to je jen o tom, dát clickera a jít AFK. Takže tímhle systémem tak maximálně bude víc lidí lagovat server rybama na zemi. A bude každej AFK. A pokud dáš hlídku, tak každej odejde, protože ho to nebude bavit. Jinak ty skilly by měli lízt jako předtím, ze začátku rychle, pak pomalu. Protože vždycky začátky jsou lehký, a pak je vše těžký.



Naposledy upraveno: 26.11.2008 16.17

# 26.11.2008 16.15
Czech Melbourne shuffler
Addicted to Hardstyle <3
http://www.shuffl3.cz
Gizmo
autor hry
SZ
Naray: wipe už v plánu není, hlavní díry byly opraveny, ty menší ani opravovat nebude.
Kdo nechce, ať nehraje, tím lépe pro mě.
Líný lamy, co chtěj mít za tejden namaxovanou postavu obzvláště.
Vy pořád vyhrožujete "plno hráčů odejde" bla bla. A co jako - mě je to jedno, já z vás nic nemám, akorát mě to stojí peníze, to si vy blbové neuvědomujete?
Takže klidně vypadněte, pro mě za mě...
at betatest: nikdo to netestuje, všichni hrajou..do teď byly účty jak staré...tuším nejméně rok..

Shrnuto a podtrženo: vzhledem k počtu nových hráčů rozhodně nehrozí, že by na serveru bylo méně než 20 lidí. Těžší vyskillování=hráči si více své postavy váží.
A kdyby na serveru nebyl nikdo (teoreticky), tak ho s radostí vypnu a budu rád, že mám o starost méně, dokud nebude CH2, nemám žádný důvod chtít, aby CH běžel, je online jen kvůli hráčům.
Asi tak. Lock. Případné chyby (což byl účel tohoto threadu) pište do nového.

EDIT: Následující reakce smazány po tento "lock".

-------------------------------------

EDIT by Naray:

Gizmo:at betatest: nikdo to netestuje, všichni hrajou..do teď byly účty jak staré...tuším nejméně rok..



Testuješ tím, že hraješ... ...



Naposledy upraveno: 26.11.2008 16.22

# 26.11.2008 16.15
 
Sam #12
CH.B.I.
Obrázek
Ve hře: Sammyk
SZ Web
Podla toho co tu citam je to vsetko akurat ;)
Btw.: som chory, ku kompu nejdem kym sa nevyliecim tak ma par dni nekontaktujte, neodpisem. Aj teraz pisem len z mobilu...
Tak to vydrzte cca do piatku.
# 26.11.2008 16.44
 

Stránky: 1 2 3 4

Fórum » Archiv » BUGY po (asi)WIPE * [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.