Chmatákov online


Fórum – Nápady/by OLD Forko *

Fórum » Archiv » Nápady/by OLD Forko * [zamknuto]

VladdiS
uživatel
Obrázek
Ve hře: The Builder
SZ ICQ Skype Web
čau chtěl bych se zeptat jestli by nešlo uzkutečnit Halifíkův návrh..

Half:Já chcu konečně ty dvě frakce (Dobro, Zlo) s rozlišnými startovními lokacemi?!
Tady nejde jen o pořádek, ale celý herní system... Třeba každá frakce by měla nějaký odlišný raciální vlastnosti. A aspoň by tam nebyli války 10 proti sobě, ale třeba 5 proti 5... Jednou by nějaký ostrov (třeba rub) obsadili Dobří, jednou zlí a tak by se taky válčilo, nebo by se mohla domluvit parta lidí a šla by do města zlých a tam pozabíjeli jejich obchodníky, které by pak musel oživit nějaký Mystik..

SAM: K tomu Halfovmu názoru:

Súhlasím stím, kedisi to tak čiastočne bolo, myslím že ešte v legendárnej starej verzii. Pri registrácii ste si zvolili či chcete bojovať za dobro alebo zlo výberom postavy. Tie škaredšie(nemyslím graficky) boli zlý a tie ľudskě boli dobrý. Myslím že zlý začínali aj s červenou karmou, vtedy ešte nebola obrana, nebolo ju treba(!) takže to že ste mali červenú karmu znamenalo to že ste PK a nie to čo teraz že nemôžte používať obranu. Vtedy bol herny systém jednoduchý a predsa prepracovanejší ako teraz, ludia si ho sami zlepšovali!!! A teraz?! Teraz si ludia myslia že sú borci keď niekoho zabíjajú a robia starosti iným ľuďom! Ale niekto nevie myslieť z viacerých pohladov(asi ma vela ludí nepochopí)...

(BigDragon)Nebo:navrhuji do hry vrátit zubatého chobota a draka. Obojí by nebylo lehké získat- nejspíš nějaký TÝMOVÍ= jedno povolání ho samo těžko získá. Quest.
(BigDragon)chobot pro víc lidí- good nápad- nějaká stonožka bez nohou
(nějaky franta :-D)aukci- chci udelal bych ji jako ve Wow(hlavne ne kritiku nejsem WoW maniak Very Happy ) neco tam hodis nastavis cenu pocatecni a bude se prihazovat(treba po 10,- ) a vec tam bude treba 24hodin(bude tam odpocet) a kdys se neproda tak ti ji poslou postou. Pri vlozeni predmetu se odecte aukcni poplatel 10% z ceny predmetu jakou si nastavil. Např:
název pocatecni cena aktualni cena konec aukce
prut svatého pepy 60,- 80,- 3:43 PŘIHODIT



Nešlo by to? 3-(




Naposledy upraveno: 25.11.2008 18.09

# 25.11.2008 17.54
Obrázek
Bajo
uživatel
Ve hře: BajoOo
SZ ICQ Skype Web
Ja som to už navrhoval tiež ... horda a aliance ako v wowku ale do chmatu to určite nechcem...
# 25.11.2008 17.57
Škoda, že tu už nikoho nepoznám.
chiquitka
moderátor
Obrázek
SZ Mail ICQ
ze se nemaji zakladat temata pro Gize si zrejme prehledl, ze? > warn

mimochodem, jak vis, ze Giz s timhle nepocita?... pokud vim, o frakcich uz tu nejake slovo padlo...
# 25.11.2008 17.58
 
VladdiS
uživatel
Obrázek
Ve hře: The Builder
SZ ICQ Skype Web
Chiq proč war, tohle není tema pro Gize , to JSOU NAVRHY PROBOHA
# 25.11.2008 18.03
Obrázek
chiquitka
moderátor
Obrázek
SZ Mail ICQ

VladdiS:čau chtěl bych se zeptat Gizma jestli by nešlo uzkutečnit Halifíkův návrh...



a tohle je co? tim, zes to ted upravil nic nezmenis...
# 25.11.2008 18.05
 
łPłett
uživatel
Obrázek
SZ ICQ Skype Web
já bych byl PRO,ale už jsem to tu někde četl.

Kdo by to chtěl organizovat?
# 25.11.2008 18.05
Jackass The Lost Tapes :P

http://www.youtube.com/cop15
Smacker
uživatel
Obrázek
Ve hře: Smacker, 5m4ck3r
SZ Mail ICQ

łPłett:já bych byl PRO,ale už jsem to tu někde četl.

Kdo by to chtěl organizovat?


Jak to myslíš organizovat? vždycky se najdou lidi, kteří rádi pomůžou, každý není jako ty... Nápady to jsou dobrý, to jo, ale nevím no... možná by to chtělo ještě nějakého člověka který dokáže pracovat v jazyku jako je chmat
# 25.11.2008 19.08
 
G.R.A.B.B.E.R
uživatel
Obrázek
Ve hře: Grabber, DC_RemdQ
SZ Mail ICQ
nwm som proti
# 25.11.2008 19.28
Obrázek
Big Daddy
uživatel
Obrázek
Ve hře: Big Daddy, Medved 009
SZ
Jako bych viděl jakousi spodní vrstvu topicu, která ječí "Gizmo, já vim že makáš na chybách v CH, ale stejně budu navrhovat pičoviny, protože ten ban fakt chci!"
Zdá se mi to nebo to tak fakt je? :-O
# 25.11.2008 22.01
 
Prorocká Stařena
uživatel
Obrázek
SZ
"Jendoho dne ale hlasy peřjdou v řev a časem se bude nekonečnem intrenetu bude ozývat jen šílená zvěst šíleného SPAMu!"
*Změní se v netopýra a odletí*
# 25.11.2008 22.56
Kernoll
Dirtx
zablokován
Obrázek
Ve hře: infiniTy :-*, FrEeRiDeR
SZ Mail ICQ Jabber Skype Web
LooooooooL Kernoll lol
# 26.11.2008 11.49
Obrázek
Obrázek
Obrázek

Fórum » Archiv » Nápady/by OLD Forko * [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.