Chmatákov online


Fórum – Háčky,čárky atd...

Fórum » Archiv » Háčky,čárky atd... [zamknuto]

aaaa
uživatel
Obrázek
Ve hře: Cris a [C]Ristianko.
SZ Mail ICQ Jabber Skype Web
Napadl mně takový nápad...Co kdyby se udělalo to když někdo něco napíše bez háčků tak aby mu to automaticky nad to napsalo háčky!Co vy na to?
# 23.11.2008 18.04
Ženská je nebezpečná ze předu, kůň ze zadu...
...dement ze všech stran.

Stránky: 1 2 3

tomas.oxi
uživatel
SZ ICQ Jabber Skype Web

Narayenko:Proti. Poznám podle toho chování toho člověka.


Ja pisu bez diaktriky uz dlouho..mam to ze starejch her keter hacky a carky nepodporovali a uz jsem si na to zvykl..To je kravina soudit lidi podle toho jestli tam maj hacek nebo ne..
# 24.11.2008 12.54
Narodil ses jako originál, neumírej jako kopie...
Obrázek
chmatmaster
uživatel
Obrázek
Ve hře: chmatmaster
SZ ICQ
ja kdyz sem zacinal delat s kompem tak ceskou diakritiku vubec neznal... a po 15 letech psani bez ni se priznam ze se na diakritiku preucovat nehodlam ;)
# 24.11.2008 13.01
Master! Apprentice! Heartborne, 7th Seeker
Warrior! Disciple! In me the CHMATMASTER! :twisted:

hamster
uživatel
Obrázek
Ve hře: Hamster
SZ Skype
tomas.oxi : asi tak :D
napisu : chmatakov (hle nema tam carku ! to je bezdomovec !)
a napisu : chmatákov (toto je anglicka kralovna ! vim to urcite !) xD
# 24.11.2008 13.02
since 2007
VladdiS
uživatel
Obrázek
Ve hře: The Builder
SZ ICQ Skype Web
Chmatmastře tak jsme to nepoužíval ani pomálu nepoužívám,ale zkus to nejdříve tak,že budeš psat pomalu maličké větičky... atd.
# 24.11.2008 13.32
Obrázek
chiquitka
moderátor
Obrázek
SZ Mail ICQ

VladdiS:Chmatmastře tak jsme to nepoužíval ani pomálu nepoužívám,ale zkus to nejdříve tak,že budeš psat pomalu maličké větičky... atd.



navod jak pro prvnacky xD

mimochodem.. ja se dokazu "prepnout" a psat s diakritikou i bez :-)

mimoto pro pouziti forka se mi neco podobnyho zda i zbytecny.. nikdo /temer nikdo/ nepise sahodlouhy prispevky, aby se to nedalo rozlustit
na druhou stranu je zase fakt, jak ted psal Chmatmaster ten clanek, tak orientovat se v tom da drobet praci pac v takovymhle dlouhym textu ta diakritika proste chybi
# 24.11.2008 14.13
 
hamster
uživatel
Obrázek
Ve hře: Hamster
SZ Skype
chiq : ja se prepinam na diakritiku jenom v dulezitych vecech nebo pri psani pribehu...myslim ze takhle je to i u jinych lidi
btw.Vladdis : je lepsi si napsat delsi clanek at se to naucis ! prece nebudes psat 200x já kakal (treba :D ) bez chyb a potom si stejne zapomatujes uplne ho*no
# 24.11.2008 14.21
since 2007
Kernoll
uživatel
Obrázek
Ve hře: Nemám
SZ ICQ Jabber

chmatmaster:ja kdyz sem zacinal delat s kompem tak ceskou diakritiku vubec neznal... a po 15 letech psani bez ni se priznam ze se na diakritiku preucovat nehodlam ;)


Ale nějáký to velký písmeno na začátku věty nebo tečku na konci bys mohl přidat.xD
# 24.11.2008 14.24
And they shall beat their swords into plowshares, for if you hit a man with a plowshare, he's going to know he's been hit.
hamster
uživatel
Obrázek
Ve hře: Hamster
SZ Skype
Kernoll : ani nas pan ucitel nepise tecku a velke pismeno :D lidem se proste nechce mno
# 24.11.2008 14.36
since 2007
DJ Miky
webmaster
SZ Mail Jabber Web

chiquitka:mimoto pro pouziti forka se mi neco podobnyho zda i zbytecny.. nikdo /temer nikdo/ nepise sahodlouhy prispevky, aby se to nedalo rozlustit


Běžně mi chodily několikařádkové zprávy, které byly bez diakritiky, bez interpunkce, bez velkých písmen. To se rozluštit opravdu nedá, když v jedný větě máš třeba 25 přísudků...
# 24.11.2008 16.39
I'm amazed how damn low people can go by only being themselves...
www.youtube.com/watch?v=quVd3UwVIMg
Sulli_DR
uživatel
Obrázek
SZ
Já většinou píšu s diaktrikou, ale třeba když si píšu s kamarády na ICQ tak tam píšu sem tam i bez diaktriky a někdy taky jako hovad* xD Hodně chyb atd.. :P
# 24.11.2008 16.43
Obrázek

Kernoll
uživatel
Obrázek
Ve hře: Nemám
SZ ICQ Jabber
Já teda bez diakritiky píšu jen když na ICQ je někdo na koho bemám nastavenej jazyk takže mu to prostě diaktitiku nebere.xD
# 24.11.2008 16.55
And they shall beat their swords into plowshares, for if you hit a man with a plowshare, he's going to know he's been hit.
chiquitka
moderátor
Obrázek
SZ Mail ICQ

DJ Miky:

chiquitka:mimoto pro pouziti forka se mi neco podobnyho zda i zbytecny.. nikdo /temer nikdo/ nepise sahodlouhy prispevky, aby se to nedalo rozlustit


Běžně mi chodily několikařádkové zprávy, které byly bez diakritiky, bez interpunkce, bez velkých písmen. To se rozluštit opravdu nedá, když v jedný větě máš třeba 25 přísudků...



hehe, já se pro příště polepším xD ;-)
# 24.11.2008 17.06
 

Stránky: 1 2 3

Fórum » Archiv » Háčky,čárky atd... [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.