Chmatákov online


Fórum – dirtx, warior for vy, exodus

Fórum » Archiv » dirtx, warior for vy, exodus [zamknuto]

Sulli_DR
uživatel
Obrázek
SZ
Tak to je humus. Příjdu do PK a koho tam nevidím:
• dirtx - red ( oživoval se )
• warior for vy ( rekiler )
• exodus ( rekiler )

Rekilovalo s eu nemocnice ciož je zakázané a exodus dokonce ani nedával, žádné příznaky, že by byl přítomen u PC, až později se nějak pohl.

Screeny alias důkazy:
• Když jsem přišel : http://img227.imageshack.us/my.php?image=43928738or8.png
• Warior for vy už bez kulu, když jsme ho kill viz inventář o kůl víc : http://img81.imageshack.us/my.php?image=2ukilnutizv5.png
• 3 kůl po kilnutí exoduse, to byl ten co měl ten skin, který kdysi se dál koupit na plastické chíře. : http://img81.imageshack.us/my.php?image=3pokilnutiexodusefj5.png

Navrhoval bych tresty, jako byly kdysi a né, že je dáte do nápraváku a oni budou rádi, že mají xxx obratnosti.
Tyto tresty navrhuji, něco z toho:
1. snížení skilů na 0 + nápravák
2. snížení skilů na 0 + zhoršení karmy
Nebo i brutálnější trest, aby se poučili...
# 22.11.2008 11.11
Obrázek

Stránky: 1 2 3

KoblizekX2
zablokován
Obrázek
SZ Mail
jažis jak maji asi skilit obratnost fakt demence
# 22.11.2008 11.15
Obrázek
Sulli_DR
uživatel
Obrázek
SZ
Ježiš od čeho jsou asi pravidla dmnte..
# 22.11.2008 11.16
Obrázek

Zahy..
uživatel
Obrázek
Ve hře: ExoDuS
SZ Mail ICQ Jabber Skype
ťuťuňuňu jdi to ještě požalovat mamince 3-( a dej si pozor ať it neukápne slza ... btw:nedostatečný důkaz :)
# 22.11.2008 11.16
 
Sulli_DR
uživatel
Obrázek
SZ
Nedostatečný? A kolik ybhc měl mít sreenu 50? ONG.. nebudu si komp zadělávat blbostm,a kvůli dmntů co nedodržujou pravidla..
# 22.11.2008 11.18
Obrázek

Remorseless
uživatel
Obrázek
Ve hře: LineAge ][
SZ ICQ Skype Web
Když jim to dirtx dovolí tak to proti pravidlům není (myslim)...
# 22.11.2008 11.19
Byl jednou jeden REMOREK. Ten hrál hru MYBRUTE. Koncovka je COM. :-D
Dirtx
zablokován
Obrázek
Ve hře: infiniTy :-*, FrEeRiDeR
SZ Mail ICQ Jabber Skype Web
Takže, jestli je to stížnost i na mně, účet dirtx sem dal už před dlouhou dobou robbenovi, dnes sem mu ho nabídnul na vyskillení obratnosti .... toť vše, takže sme z něj nehrál já, ...
# 22.11.2008 11.19
Obrázek
Obrázek
Obrázek
VladdiS
uživatel
Obrázek
Ve hře: The Builder
SZ ICQ Skype Web
OmG Asi těžko, rekilloval ExoduS , a byl AFK , když si přišel šel jsem do tebe idiotků
# 22.11.2008 11.24
Obrázek
Sulli_DR
uživatel
Obrázek
SZ
Šel do mě? Jediný kdo se snažil jít domě si byl ty trapáku.. ;) A exodus se akorát pak pohnul a nic víc..

To kalím vypadá to tu stejně, že každý na to ser* a zbytečně se srá* ze stížnostmy, když stejně každý dmnt vyvázne bez žádného problému. Můžete to tu lock.. nebo rovnou smazat. Večer půjdu asik rekilovat, nebo rovnou afk. a uvidíme, jestli vyváznu taky bez problému, nebo jestli s problémem řekl byhc, že u mě asi s problémem..



Naposledy upraveno: 22.11.2008 11.27

# 22.11.2008 11.25
Obrázek

VladdiS
uživatel
Obrázek
Ve hře: The Builder
SZ ICQ Skype Web
IDIOTE ... JÁ JSME WARRIOR FOR VY.. Víš trápáčku a nerekilloval jsem , šel jsem do tebe , mám sotva 300 killů Idiote!
# 22.11.2008 11.27
Obrázek
MAK_obnova2
uživatel
SZ
Dirtxe neberu v potaz - není jeho učet
# 22.11.2008 11.27
 
EaRo123
uživatel
SZ
dalsi dement co podliza adminum proste nebrec jak asi ma vyskillit obratnost??? demence fakt este bych ti dal warning
# 22.11.2008 11.27
 
Sulli_DR
uživatel
Obrázek
SZ
Nerekiloval jsi, hlavně, že jsi furt rekiloval dirtxe nepravého.. , ale tak tady každý lže jak nwm co nemá to cenu řešit zbytečně se zas nervovat s dementy co porušují pravidla, a pak vždy vymýšlí.. Nechápu jak tenhle dmnt nemůže mít ještě ban už tolik problému udělal a furt paří.. to kdysi někdo párkrát někoho zabil a už měl po účtu njn dneska jsou správci dost hodní no.. Ale tak, když je teď správce Sam, tak snad bude dávat tresty tak jak byly v old ještě jak tito dmnti nehráli..



EaRo nepodlízám adminům dmnte... a warning za co,. tobě byhc dal warning, že nevíš od čeho je stížnosti na hráče .. Stížnosti na hráče tu nejsou jen tak ze srandy ...

A za to co si řekl byhc tě rovnou zabanoval, protože obratnost se má skilit normálně, a ne rekilem.
# 22.11.2008 11.29
Obrázek

VladdiS
uživatel
Obrázek
Ve hře: The Builder
SZ ICQ Skype Web
DirtX jsem byl já idiote?Jak jsme mohl rekilovat svůj učet debilní imbecile...



Naposledy upraveno: 22.11.2008 11.58

# 22.11.2008 11.41
Obrázek
Sulli_DR
uživatel
Obrázek
SZ
VladdiS :Ty dmnte když už neumíš číst tak se nevyjádřuj.. říkal jsme tam něco o tom, že dirtx si ty.. se klidni ..
# 22.11.2008 11.50
Obrázek

VladdiS
uživatel
Obrázek
Ve hře: The Builder
SZ ICQ Skype Web
Nedostačující Screeny Lock
# 22.11.2008 11.52
Obrázek

Stránky: 1 2 3

Fórum » Archiv » dirtx, warior for vy, exodus [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.