Chmatákov online


Fórum – okopírovaný nick

Fórum » Archiv » okopírovaný nick [zamknuto]

čiro161
uživatel
Obrázek
Ve hře: Sewer Fazolka161 Lier_161
SZ Mail ICQ
Zdravim...mám otázku. Už před nějakou dobou jsem si zalozil ucet "AFK hlidka" abych s nim killil AFKaře.Dneska sem s nim killil jednu lamu,co dycky rekla ze se de ucit a tak si da clickera a at ho nezabijime.Jen sem neco zkusil,uz psal obranu...
A pred chvili jdu do chranene zony a vidim "AFK hlídka" (bylo tam dlouhé "í" ,ale ja tam mam kratke). Mam nahrano 112 hodin a on 0. Vim ze je to on,co sem ho killil,nemam proto dukaz,ale podel toho co a jak rikal sem to snadno poznal...
Muzu se nak branit proti takoveto kradezi nicku?
Muj nick je tedy "AFK hlidka" a jeho je "AFK hlídka".Toto si kazdy splete,nechci aby se nekdo vydaval za me !!!!

Prosim o nejake reseni.

Predem moc dekuju.
# 13.11.2008 16.39
No tááák MAKu... Děléj ! Zapomněl jsi mi bezdůvodně zablokovat i tento účet !!! Co ti tak trvá sakra ? 3-(

Ale nemysli si - já se vrátím !!!
G.R.A.B.B.E.R
uživatel
Obrázek
Ve hře: Grabber, DC_RemdQ
SZ Mail ICQ
nemas screen smola
# 13.11.2008 16.41
Obrázek
aaaa
uživatel
Obrázek
Ve hře: Cris a [C]Ristianko.
SZ Mail ICQ Jabber Skype Web
No bránit se stím nemůžeš...
Žádné důkazy nemáš.
A nejaké řešení by bylo!
# 13.11.2008 16.41
Ženská je nebezpečná ze předu, kůň ze zadu...
...dement ze všech stran.

D!ereS
uživatel
Obrázek
Ve hře: D!ereS
SZ ICQ Jabber
Bránit se samozřejmě můžeš a žádný screen nepotřebuješ. Zakládat nicky podobné někomu jinému je v rozporu s pravidly. Anaxi by měl ten účet zneškodnit ;-)
# 13.11.2008 16.45
Zde byl můj podpis,jehož existence již dále nebyla možná, neboť byl jiný a tím si nezasloužil právo existovat :'( - budiž mu server lehký.... (OZSP - Organizace Za Svobodu Podpisu)
Get my userbars here.
Obrázek
čiro161
uživatel
Obrázek
Ve hře: Sewer Fazolka161 Lier_161
SZ Mail ICQ
jaké řešení? zkusim sehnat screen.....
nechci aby se nekdo vydaval za me !!!

EDIT: D!eres - nepotrebuju? to sem rad....
mam anaximu dat nejak vedet nebo staci tento topic?
# 13.11.2008 16.46
No tááák MAKu... Děléj ! Zapomněl jsi mi bezdůvodně zablokovat i tento účet !!! Co ti tak trvá sakra ? 3-(

Ale nemysli si - já se vrátím !!!
D!ereS
uživatel
Obrázek
Ve hře: D!ereS
SZ ICQ Jabber
Stačí topic.... myslím, že si k němu cestu najde ;-)
# 13.11.2008 16.52
Zde byl můj podpis,jehož existence již dále nebyla možná, neboť byl jiný a tím si nezasloužil právo existovat :'( - budiž mu server lehký.... (OZSP - Organizace Za Svobodu Podpisu)
Get my userbars here.
Obrázek
čiro161
uživatel
Obrázek
Ve hře: Sewer Fazolka161 Lier_161
SZ Mail ICQ
OK. V tom případě ještě jednou moc děkuju.....:-)
# 13.11.2008 16.54
No tááák MAKu... Děléj ! Zapomněl jsi mi bezdůvodně zablokovat i tento účet !!! Co ti tak trvá sakra ? 3-(

Ale nemysli si - já se vrátím !!!
łPłett
uživatel
Obrázek
SZ ICQ Skype Web
Mě se líbý jak jsem vždycky píšou lidi jako ´´aaaa´´,a nic o tom neví.A pokaždý musí zakročit nějaký moderátor.A už od počátku CH se nemohli kopírovat nicky,víte?
# 13.11.2008 17.02
Jackass The Lost Tapes :P

http://www.youtube.com/cop15
Coca~Cola®
uživatel
Obrázek
Ve hře: Frankenstein
SZ Mail ICQ Jabber
Noclovek s nickem "aaaa"se mi aky libi :evil: (je to jen spamer vic vic), a resne tak kdyby jsi trohu cetl zde na webu to urco najdes.
# 13.11.2008 17.08
Jakékoliv informace o mně je z globálního hlediska principiálni bazírovaní na bázi mentálního kompromisu, je zcela nerentabilní o této zaležitosti dále polemizovat 8-)



Anaxi
uživatel
Obrázek
SZ
stačila PM ;-)

-> účet zabanován
# 13.11.2008 17.08
 

Fórum » Archiv » okopírovaný nick [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.