Chmatákov online


Fórum – jednuchy napad proti AFK

Fórum » Archiv » jednuchy napad proti AFK [zamknuto]

atlan
uživatel
Obrázek
Ve hře: atlan, arky
SZ Skype
Tak jsem dostal napad ze kdyz by se cca jednou za dve hodiny vypnul a zapnul server tak by to automaticky vyhodilo vsechny hrace kteri by byly na chmatu a AFK uz by se nepripojily protoze by nebyli u pc:-P
podle me je to jednoduzsi nez programovat neco co vam trva dyl a pak to stejne nekdo obejde.

ja bych to bral protoze me AFKari stvou

a kdyz uz jsem tady a pisu tak se chci zeptat jestli existuje chmatkov na mobil nebo jestli to na YouTUby je jen vymysl jinak sem mohu dat odkaz pokud budete chtit.
# 12.11.2008 15.40
největší legraci si člověk užije na chmatakovském foru a nasměje se zde víc než u komedie

Stránky: 1 2 3

G.R.A.B.B.E.R
uživatel
Obrázek
Ve hře: Grabber, DC_RemdQ
SZ Mail ICQ
ja som pro aj mna ser* ty dement*
# 12.11.2008 19.00
Obrázek
Montik_obnova2
uživatel
SZ
takových napadu tu bylo...
# 12.11.2008 19.00
 
xHALucinaTORx
uživatel
Obrázek
SZ
Ale jak poznáš že je afk když má zaplího klikera??? To pak na něj můžeš klikat třeba hodinu a nic... Když má totiž někdo např. g-mouse tak server to myslím že nerozpozná jestli je afk... To by musel nehybně stát na místě a nic nedělat...
# 12.11.2008 19.02
ObrázekObrázekObrázekObrázek
EaRo123
uživatel
SZ
nebo kdyby si se nepohybovali cca 10min tak te to vykopne!!
# 12.11.2008 21.58
 
LeeRasS
uživatel
Obrázek
Ve hře: LeeRasS
SZ Mail ICQ
Nebo jak bude mít někdo klikera, tak se pohybuje pořád stejně a ve stejných intervalech,
a to se u hráče co není afk asi nikdy nestane, aby chodil na setinu vteřiny stejně.
Tak by ho to vykoplo.



Naposledy upraveno: 13.11.2008 13.50

# 13.11.2008 7.14
Obrázek
Dirtx
zablokován
Obrázek
Ve hře: infiniTy :-*, FrEeRiDeR
SZ Mail ICQ Jabber Skype Web
nechcem :..... lol
# 13.11.2008 7.17
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Riddick
uživatel
Obrázek
Ve hře: Riddick
SZ Mail ICQ Web
BLBOST !!!!!!
# 13.11.2008 8.11
ObrázekObrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek


SZ
Ja souhlasim dobry napad a ktomu kdo se tam nemuze dostat tak se přihlasi:-D
# 13.11.2008 15.38
 
J.o.n.a.s
uživatel
Obrázek
SZ Mail ICQ Jabber
Jooo já bych navrhl aby se po dvou hodinách automaticky všem dal IP BAN ať už ani nikdy nepomyslí na to, že by mohli jít na záchod, okoupat se nebo jít otevřít dveře..
# 13.11.2008 16.05
Obrázek
wout
uživatel
Obrázek
Ve hře: wout
SZ Mail ICQ
Satane na křížku tot neni mozne-> atlan : Hle jsou taky lidi co nejsou AFK jo, proto se hledá nápad který by nezasahoval ostatnim neAFKařum do hry !

Takhle to vykopne vsechny a je to na prd!!
# 13.11.2008 20.15
Obrázek
Cmatmaster je prostě nejvetší řízek!
atlan
uživatel
Obrázek
Ve hře: atlan, arky
SZ Skype
necetl jsem to jen nektere ale souhlasim s tim tlacitkem

ano to mslim tomasi oxi
# 14.11.2008 13.40
největší legraci si člověk užije na chmatakovském foru a nasměje se zde víc než u komedie
Vir_M3N
uživatel
SZ Mail
JJ ja bych to zavedl atlan je to vybornej napad a xhalucianatorx to rika proto aby mohl porad byt afk a aby nebyl klient zaneprazdnen OK zavedl bych to.
# 16.11.2008 18.21
 
Montik_obnova2
uživatel
SZ
já bych dal ,že by nekdo si dal afk tak do 5 min. by mu to napsalo nakou tabulku kde by bylo neco na zpusob: Jste afk nebo ne? mohl by dát bud ano nebo né a kdyz by tam nebyl a nezadal nic do 2 min. by ho to automaticky odloglo ;-)
# 16.11.2008 18.26
 
atlan
uživatel
Obrázek
Ve hře: atlan, arky
SZ Skype
hmm mont!k to uz tu bylo ale toto reseni se da lehce obejit staci aby si nekdo u nekoho nechal naprogramovat takovi program ktery automaticky zvoli danou odpoved, bude mu napr lovit ryby , bude treba rikat obrana po zasahu atd. neprogramuju takze nevim jestli by to bylo ralne ale podle me by to sikovny programator dovedl ale nikdy jsem le pouze tvoril v mejkru (zatim bez uspechu) ted to zkousim s tou knihou od giziho
# 16.11.2008 19.13
největší legraci si člověk užije na chmatakovském foru a nasměje se zde víc než u komedie
łPłett
uživatel
Obrázek
SZ ICQ Skype Web
Od toho tu jsou ale nějací lidé ne?
My by jsme to neměli řešit,to si mají hlídat správcové...
# 16.11.2008 19.18
Jackass The Lost Tapes :P

http://www.youtube.com/cop15

Stránky: 1 2 3

Fórum » Archiv » jednuchy napad proti AFK [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.