Chmatákov online


Fórum – "Chmatákov 2"

Fórum » Archiv » "Chmatákov 2" [zamknuto]

CiBy36
uživatel
SZ
Takže, co tady řekl Gizmo je pravda asi jen z 30%.
Protože miky si prostě neumí přiznat, že má neošetřené místa (Je toho víc)...
Nevím, co si myslel tím CTRL+C/V.. Jako, že jsme zkoušeli nějaké SQL Injection syntaxe či nějaké chyby s addslahes? Takhle
jsem to pochopil já.. Protože žádné CTRL+C/V to nebylo.. Btw., že jsme nic nepoškodili.., proč bysme jako měli něco mazat, škodit...
když stejně existují zálohy a je to sprosté a vážně až dětské... Nebyl to nějaký průlom na server, jak vidíte v Die Hard 4.0 a
dalších amerických filmech..To si hned vymlaťte z hlavy.. Byl to až i sprostý cookies stealing, kdy jsme přes chybu na icq.chma... protlačity zákeřný script
!!!VLASTNÍ!!!, jenom spoj byl z NÁVODU!!! ukradli cookies hlavním lidem (práva na forku), abychom mohli poslat PM přes danou osobu..
přesněji to byl bigdragon... spoj na script byl v iframu na stránce s bigdragonových návrhem na webdesign, tak jsme získali cookies
na mikyho, sepsali článek, postli... Asi vše.. A kecy mikyho, že to bylo z článku atd.. si piš třeba do deníčku, protože je to trapné.. asi jako
kdybys řekl, že ses narodil a už si nosil v hlavě celý zdroj informací k PHP atd... Jestli to smažete, tak je jen důkaz toho, jak neradi
propouštíte pravdivé informace... Což je taky ranní kafe chmatákova..
# 12.11.2008 15.16
 

Stránky: 1 2

Dirtx
zablokován
Obrázek
Ve hře: infiniTy :-*, FrEeRiDeR
SZ Mail ICQ Jabber Skype Web
ROFL lol tak nevím komu věřit ... lol s polovině textu nerozumím lol
# 12.11.2008 15.20
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Big Daddy
uživatel
Obrázek
Ve hře: Big Daddy, Medved 009
SZ
Není potřeba z toho dělat náhodu či štěstí, prostě jste upozornili na chybu, sice trochu zvláštním způsobem, ale i tak je to "dobře".
# 12.11.2008 15.41
 
# ZuBr
uživatel
Obrázek
SZ

Big Daddy:Není potřeba z toho dělat náhodu či štěstí, prostě jste upozornili na chybu, sice trochu zvláštním způsobem, ale i tak je to "dobře".



Je lepší jednou vidět než 100x mluvit. :-) Ještě bych připojil omluvu bigdragonovi...
# 12.11.2008 15.43
Skillz: /Xss/ /SQL Injection/ /CSRF/ /RFI/ + /javascript/ /PHP/
XmenT
moderátor
Obrázek
Ve hře: XmenT
SZ Mail Skype
# ZuBr: Ale my píšeme,ne mluvíme.:-)
# 12.11.2008 15.44
Safri: V jednoduchosti je síla.
Obrázek
# ZuBr
uživatel
Obrázek
SZ

XmenT:# ZuBr: Ale my píšeme,ne mluvíme.:-)



Obrazně řečeno... :-) ,Jo ještě by mě zajímalo ,který návod poukazuje na to jak spustit javascript z bbcodu. A taky ,které kody jsme tam skoušeli kopírovat?
<script> alert(10)</script> 

šel hned napoprvé a taky mě zajímá proč na té stránce byly dostupné cookies z CHo webu.

Gizmo:Zubr už to dříve (neúspěšně) zkoušel a měl za to BAN, což dokazuje, že nevědeli, co dělají, ale jen kopírovali příkazy z návodů - což Miky sám potvrdil podle výpisu..



A tohle mě naprosto uráží... XSS by zvládl i někdo jako je Sidus je to ta nejzákladnější technika pro získání nadvlády nad webovou aplikací.. Učelem tohoto průniku bylo jen upozornit na tu chybu (možná proto aby jsme si něco dokázali) ,která již byla odstraněna (smazáním celé té služby) takže vlastně není co řešit.



Naposledy upraveno: 12.11.2008 15.58

# 12.11.2008 15.46
Skillz: /Xss/ /SQL Injection/ /CSRF/ /RFI/ + /javascript/ /PHP/
.!...Aspire...!.
uživatel
Obrázek
Ve hře: Já už jsem senior Chmatu
SZ ICQ Jabber Skype Web
Dobrý a ted to přelož pro nás v češtině :-D Páč nerozumim těm věcem :-D
# 12.11.2008 15.57
"Si myslíš že si mistr světa amoleta a si jen malý děcko co neví vůbec" - Říká Mák :D :D :D :D :D :D To je ten pravej.
Obrázek
Naruto RPG!
Můj zcela nový komiks!
http://forum.chmatakov.cz/tema/9864-super-tabor
Obrázek
bigdragon
uživatel
Obrázek
SZ Jabber
Aha.... hmm příště až na mě bude zub zkoušet že mu něco nejde tak vím co...
Předpokládám že ten script byl v iframu kde po mě zub cosi chtěl a já neměl čas ten kod číst - resp mi kvůli hostuj nešel (zjistil jsem že se mi envykreslují všechny weby na hostuj)



Naposledy upraveno: 12.11.2008 16.33

# 12.11.2008 16.13
Obrázek
Sam #12
CH.B.I.
Obrázek
Ve hře: Sammyk
SZ Web
Som zvedavý či sa ukáže aj náš veľký hacker SidusxD
# 12.11.2008 16.13
 
bigdragon
uživatel
Obrázek
SZ Jabber
BTW: a k tomu za co měl zub ban. To že posty na forku nebyly řádně ošetřeny jsem mikymu kdysi říkal :-)



Naposledy upraveno: 12.11.2008 16.33

# 12.11.2008 16.14
Obrázek
# ZuBr
uživatel
Obrázek
SZ

bigdragon:Předpokládám že ten script byl v iframu



V jednoduchosti je síla... :-|

hmm příště až na mě bude zub zkoušet že mu něco nejde tak vím co...



Jen jsem se ptal jestli nevíš proč mi ten SQL dotaz nefunguje (zapomněl jsem na komentáře) Ale to bylo na webu Králové-Hradeckých Realit... Tenhle kod bych neměl odvahu ti ukázat :-D



Naposledy upraveno: 12.11.2008 17.26

# 12.11.2008 16.17
Skillz: /Xss/ /SQL Injection/ /CSRF/ /RFI/ + /javascript/ /PHP/
Dirtx
zablokován
Obrázek
Ve hře: infiniTy :-*, FrEeRiDeR
SZ Mail ICQ Jabber Skype Web

# ZuBr:

bigdragon:Předpokládám že ten script byl v iframu



V jednoduchosti je síla... :-|

hmm příště až na mě bude zub zkoušet že mu něco nejde tak vím co...



Jen jsem se ptal jestli nevíš proč mi ten SQL dotaz nefunguje (zapomněl jsem na komentáře) Ale to bylo na webu Hradecko-Královských Realit...



ehm....Králové-Hradeckých !! :evil:
# 12.11.2008 16.18
Obrázek
Obrázek
Obrázek
# ZuBr
uživatel
Obrázek
SZ

ehm....Králové-Hradeckých !!



Ty toho naděláš, opraveno... :-D

Ještě si dovolím sadu archivačních screenu pro ty ,kteří nebyli na webu v pravý čas:

Archivační Screeny:http://uloz.to/939543/zaznam.zip

# 12.11.2008 16.51
Skillz: /Xss/ /SQL Injection/ /CSRF/ /RFI/ + /javascript/ /PHP/
Zeu
zablokován
Obrázek
Ve hře: Zeu
SZ
# ZuBr: ještě se tu stím reprezentuj 3-(
# 12.11.2008 18.21
Každej má chybu jen jeden MOD jích má vic
hamster
uživatel
Obrázek
Ve hře: Hamster
SZ Skype
dobry ZuBr :D
# 12.11.2008 18.25
since 2007
DJ Miky
webmaster
SZ Mail Jabber Web
Zatajujeme pravdu... Ukaž mi, co jsem zatajil.

Tím CTRL+C/V jsem myslel, že nápad (a některé kódy, jak jsi psal) zcela jistě nepocházely z vaší hlavy... Vsadím se, že nevíte, jak se to vůbec stalo a jak to fungovalo (soudě dle toho, že nevíš, proč na ICQstatusu byla session z CH webu), jen jste si přečetli návod na XSS.

Ta session byla i na ICQstatusu proto, že sessid + autologin cookies se aplikují na celou doménu, jinak by nebylo možné zajistit přihlašování na webu o více subdoménách (www, uzivatel, forum,...)

S tím banem Zubra jsem nemyslel ty posty, ale spam 130 komentářů v novince, kde zkoušel různé kódy (z nichž ani jeden mu neprošel).

Ano, poškozování / mazání je opravdu dětinské. Stejně existovala pár hodin stará záloha, takže by se nic moc nestalo. Ale upozornit na chybu jde i jinak, než spamováním "hacked" zpráv... :)

ciby: Proč bych tohle téma měl mazat? Nejsou k tomu důvody, stejně jako jsem nesmazal nic, ani ostatní Zubrovy pokusy.
# 12.11.2008 18.27
I'm amazed how damn low people can go by only being themselves...
www.youtube.com/watch?v=quVd3UwVIMg

Stránky: 1 2

Fórum » Archiv » "Chmatákov 2" [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.