Chmatákov online


Fórum – rodine foto

Fórum » Archiv » rodine foto [zamknuto]

-!-Black-!-
uživatel
Obrázek
Ve hře: -!-Black-!-(killers)
SZ Mail ICQ Web
jsme se s kamosema fotili
Obrázek
http://img525.imageshack.us/my.php?image=rodinefoto2mz8.png
http://img260.imageshack.us/my.php?image=rodinefoto3bq5.png

:D
# 3.11.2007 13.38
Obrázek
Obrázek

Stránky: 1 2

Pepis
uživatel
SZ ICQ
Nejlepši je to dole :-D - spyware found :-D
# 3.11.2007 14.51
 
-!-Black-!-
uživatel
Obrázek
Ve hře: -!-Black-!-(killers)
SZ Mail ICQ Web
spyware found co???
jo a tady jsem este mel tu lamu vic v mistnosti vrahounek a sniper.
# 3.11.2007 16.57
Obrázek
Obrázek
DJ Miky
webmaster
SZ Mail Jabber Web
Mohl jsi sem dát aspoň plnou kvalitu (nezmenšené obrázky).
# 3.11.2007 17.53
I'm amazed how damn low people can go by only being themselves...
www.youtube.com/watch?v=quVd3UwVIMg
durda72
uživatel
Obrázek
Ve hře: durda72
SZ Mail ICQ Web
Nic moc..;-)
# 23.11.2007 21.58
Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
Vlnas
uživatel
Obrázek
Ve hře: Yeti , Dessmond
SZ

durda72:Nic moc..;-)



Máš pravdu. Až bude chmatakov, tak vyfotim s kamoši na všech zířatech. Od chmatopíra přes lavaka do vodního8-)
# 23.11.2007 22.06
Obrázek
SharkS
uživatel
Obrázek
SZ
LOL si nemel co delat?:D a mohlo to vypadat léppe.
# 23.11.2007 23.19
Obrázek
Každý znás má v sobě něco špatného.
Obrázek
Smrt jed'ince je tragédie . Smrt milionu je statistika.
HonzaaaBiker
uživatel
Obrázek
Ve hře: D[r]iver,_CrAfT_
SZ ICQ
to jo no ale i tak e to dobry ne?
# 7.3.2008 16.05
Moc mě neprovokujte!!! Jinak řečeno: Když se naseru budu zlej!!!
.!...Aspire...!.
uživatel
Obrázek
Ve hře: Já už jsem senior Chmatu
SZ ICQ Jabber Skype Web
njn moje stare foceni :D
# 7.3.2008 16.07
"Si myslíš že si mistr světa amoleta a si jen malý děcko co neví vůbec" - Říká Mák :D :D :D :D :D :D To je ten pravej.
Obrázek
Naruto RPG!
Můj zcela nový komiks!
http://forum.chmatakov.cz/tema/9864-super-tabor
Obrázek
MOGOGO
zablokován
Ve hře: lordcafese
SZ
máte velku rodine to ste založili s tvojim kámošom?Tvoj kámoš ti je manžel?
# 7.3.2008 16.08
ráno som vstal mrtvy potom som sa započúval do dvojich uší,pozrel som si do oči, očuchal si nos,ochutnal som si jazik a skočil z okna...počas letu som preštudoval prírodopis a zistil som že život treba brať logicky a robiť si zo všetkého kokot...
a potom som si tresol hlavu o asfalt ktory ešte nebol stvrdnutý a povedal som si zo zalepenými ústamy že už nebudem sa snažiť vyštudovať vysoku školu ale budem robiť kktiny a tak sa zrodil môj nick ,ktorý nemá mamu ale ja hej ...
potom som utekal mrtvy do kuchine a 300 krát som si tresol hlavu o roh stolu,rozpučil som si vajicia a zistil som že to ani neboli keď cem a tak som si trieskal hlavu ako masochista a hádzal dosteny potom som si narušil aortu chytil som infarkt a z rýchleho záchvatu som skočil z okna dopadol na betom,padla na mňa sekera ,ktorá sa mi zapichla do hlavy,s kus hlavy mi padla do ohňa potom začali mali začať podla predpovedi počasia padať meteority , asteority mierne tornáda mali prísť ,zemetrasenie ... ja som z infarktom a zo zapichnutou sekerou v hlave stal a oprášil sa prešiel som si k hlave do ohňa ale šmiklo sa mi a sekera mi najprv dojebala umele zuby , potom aj trvalé a potom aj tie umelé tak som rýchlo zobral svoju hlavu ale ako som si ju chcel nasadiť nastalo zemetrasenie začali padať asteoridy a meteoridy mne sa šmiklo a zapichla sa mi sekera do oka ,ktoré som nestihol zavreť potom na ňu padol meteorit a pritlačil ju a zemetrasenie na mňa zhodilo panelák a padol na mňa jupiter a kedže jupiter ma gravitáciu 3600 a zem 800 tak s toho vznikla gravitácia 4400 a mne padol rovno na hlavu celou váhod a zo spučenou hlavou,sekerou v oku,infarktom,polovicou hlavy,privaleny jupiterom som vstal a išiel som ďalej ale potom ku mne prišiel mimozemšťan a chytil ma za nohy a začal ma trieskať hlavou o zem a po 7845646 razoch ma hodil do ohňa ale ja som sa nevzdal išiel som ďalej aj keď som nevyzeral ako človek ale nechtiac som sa potkol a potkol som sa a začal som padať velkou rýchlosťou do hora a popri tom ma prepichovali oštepi až potom prišiel jeden človek dal mi leokoplast a bol som zase v poriadku THE END!!!
HonzaaaBiker
uživatel
Obrázek
Ve hře: D[r]iver,_CrAfT_
SZ ICQ
Aspire : ale priplet se tam ten vůl na první fotce myslim ze se menoval nejak na A nebo na F nevis jak?
# 7.3.2008 16.10
Moc mě neprovokujte!!! Jinak řečeno: Když se naseru budu zlej!!!
.!...Aspire...!.
uživatel
Obrázek
Ve hře: Já už jsem senior Chmatu
SZ ICQ Jabber Skype Web
mogogo:kamosum dobrym kamosum se rika rodina takze nei co to meles ale ejstli ty mas manzela tak dobry no...

honzaaaa:myslis firenAS? to byl kamos...
# 7.3.2008 16.11
"Si myslíš že si mistr světa amoleta a si jen malý děcko co neví vůbec" - Říká Mák :D :D :D :D :D :D To je ten pravej.
Obrázek
Naruto RPG!
Můj zcela nový komiks!
http://forum.chmatakov.cz/tema/9864-super-tabor
Obrázek
HonzaaaBiker
uživatel
Obrázek
Ve hře: D[r]iver,_CrAfT_
SZ ICQ
hmm.. tak sorry ale tys mu nadaval taky do de**** deme*** atdxD
Ale myslim ze mel jiny meno
# 7.3.2008 16.12
Moc mě neprovokujte!!! Jinak řečeno: Když se naseru budu zlej!!!
MOGOGO
zablokován
Ve hře: lordcafese
SZ
ako môže byť rodinne foto s monitorom na ktorom sa meni farba a iba podla toho sa da rozlišovať čo sa tam deje a ty to ovlivňuješ klávesnicou,myšou a nejakymi vecami ešte a ešte je tam aj funkcia zvuk ako telefon... ale hmat,chuť a čuch tam ešte neni...
# 7.3.2008 16.14
ráno som vstal mrtvy potom som sa započúval do dvojich uší,pozrel som si do oči, očuchal si nos,ochutnal som si jazik a skočil z okna...počas letu som preštudoval prírodopis a zistil som že život treba brať logicky a robiť si zo všetkého kokot...
a potom som si tresol hlavu o asfalt ktory ešte nebol stvrdnutý a povedal som si zo zalepenými ústamy že už nebudem sa snažiť vyštudovať vysoku školu ale budem robiť kktiny a tak sa zrodil môj nick ,ktorý nemá mamu ale ja hej ...
potom som utekal mrtvy do kuchine a 300 krát som si tresol hlavu o roh stolu,rozpučil som si vajicia a zistil som že to ani neboli keď cem a tak som si trieskal hlavu ako masochista a hádzal dosteny potom som si narušil aortu chytil som infarkt a z rýchleho záchvatu som skočil z okna dopadol na betom,padla na mňa sekera ,ktorá sa mi zapichla do hlavy,s kus hlavy mi padla do ohňa potom začali mali začať podla predpovedi počasia padať meteority , asteority mierne tornáda mali prísť ,zemetrasenie ... ja som z infarktom a zo zapichnutou sekerou v hlave stal a oprášil sa prešiel som si k hlave do ohňa ale šmiklo sa mi a sekera mi najprv dojebala umele zuby , potom aj trvalé a potom aj tie umelé tak som rýchlo zobral svoju hlavu ale ako som si ju chcel nasadiť nastalo zemetrasenie začali padať asteoridy a meteoridy mne sa šmiklo a zapichla sa mi sekera do oka ,ktoré som nestihol zavreť potom na ňu padol meteorit a pritlačil ju a zemetrasenie na mňa zhodilo panelák a padol na mňa jupiter a kedže jupiter ma gravitáciu 3600 a zem 800 tak s toho vznikla gravitácia 4400 a mne padol rovno na hlavu celou váhod a zo spučenou hlavou,sekerou v oku,infarktom,polovicou hlavy,privaleny jupiterom som vstal a išiel som ďalej ale potom ku mne prišiel mimozemšťan a chytil ma za nohy a začal ma trieskať hlavou o zem a po 7845646 razoch ma hodil do ohňa ale ja som sa nevzdal išiel som ďalej aj keď som nevyzeral ako človek ale nechtiac som sa potkol a potkol som sa a začal som padať velkou rýchlosťou do hora a popri tom ma prepichovali oštepi až potom prišiel jeden človek dal mi leokoplast a bol som zase v poriadku THE END!!!
HonzaaaBiker
uživatel
Obrázek
Ve hře: D[r]iver,_CrAfT_
SZ ICQ
trosku debil ne?3-(
# 7.3.2008 16.16
Moc mě neprovokujte!!! Jinak řečeno: Když se naseru budu zlej!!!
Maniak10
uživatel
Obrázek
Ve hře: Maniak10
SZ Mail ICQ Jabber
Honzaaa: Deb__?On má IQ 150!:-D
# 7.3.2008 16.17

Stránky: 1 2

Fórum » Archiv » rodine foto [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.