Chmatákov online


Fórum – Xment

Fórum » Archiv » Xment [zamknuto]

Anaxi
uživatel
Obrázek
SZ
Žádám o vysvětlení jak to bylo s Xmentovým účtem!
Včera Xment pořádal soutěž o to, kdo najde určitého hráče, tak dostane 100K!
Nakonec to vyhrál Robrto (nebo tak nějak).

No ale po ukončení soutěže mi celá Chmazka systémovkama hlásila, že je to Robben.
No a po pár rozhovorech jsme došli k závěru, že to bylo takhle:
Celou dobu byl Xment Robben, založil si účet Robrto a nafingoval, že to jakože vyhrál.

Tak se teda ptám, kde Robben vzal heslo na Xmenta ?!
Do té doby, než se to nevysvětlí, má účet Xment změněné heslo.
# 9.11.2008 10.27
 

Stránky: 1 2 3

KeSHT
uživatel
Obrázek
SZ Mail
je to asi takhle: jednou sem potkal XmenTa jelikož jsme kamoši z testu atd.. Tak jsme mu nabídl pomoc ze skillením mystiky a meditace..100 meditaci dostal na mystiku už jsem neměl čas ani peníze..Včera ten Q proběhl a čekni si to podle IP že Robrto není můj učet.. Ani SMOKE ... a ke včerejšku jsme chtěl udělat Quest... Sice jsem nerozdal 100K ale jen 20 K ale měla to být nalákavka jako na Q. Protože mě moc baví dělat Questy..Nwm co jsme za něj udělal dělal jsem všechno podle pravidel tak si začal nadávat..tak pak jsme psal pravýmu XmenTovi asi takhle to bylo..
# 9.11.2008 10.31
Obrázek
Zeu
zablokován
Obrázek
Ve hře: Zeu
SZ
Já jsem tvrdě pro BAN ip hrači Robben
# 9.11.2008 10.34
Každej má chybu jen jeden MOD jích má vic
KeSHT
uživatel
Obrázek
SZ Mail
Hah.. za co?! (LAMS) nevyjadřuj se.. tenhle topic je pro mě Anaxi a XmenTa
# 9.11.2008 10.35
Obrázek
Zeu
zablokován
Obrázek
Ve hře: Zeu
SZ
za co ? chlapče ty jsi největší hajzl chmatu , koukni se jak se chováš lezeš na jiné učty dělaš si jiné ip bordel na forku ve hře děláš zmatky .
# 9.11.2008 10.36
Každej má chybu jen jeden MOD jích má vic
KeSHT
uživatel
Obrázek
SZ Mail
Lol.. Zmatky viděl si mě ve hře te´d vůbec
# 9.11.2008 10.37
Obrázek
martyks
uživatel
Obrázek
Ve hře: martyks
SZ Mail Jabber Web
drž si svoje malé ústa dobre vieš že máš mať BAN a tak to aj bude ...
# 9.11.2008 10.37
Lacný webdizajn na candelldesign.com

Respect for all Chmatákov team members
Zeu
zablokován
Obrázek
Ve hře: Zeu
SZ
Robben já tě ve hře viděl hodně krát že jsi teď par měsíců hodněj neni z toho že jsi se změnil ale z principu abys neměl ban zas . ono to začne to tvoje chovaní
# 9.11.2008 10.38
Každej má chybu jen jeden MOD jích má vic
KeSHT
uživatel
Obrázek
SZ Mail
jaký BAN co to melete..Odjel sem na prazdfniny z BANEM IP ale IP jsem si neměl a hraju , někdo jako GIZMO mi musel dat UNBAN IP takže nemám MIT BAN
# 9.11.2008 10.39
Obrázek
Zeu
zablokován
Obrázek
Ve hře: Zeu
SZ
njn Ale neví se kdo ti dal un Ban nikdo se nepřiznal tak bych ti ho zas dal dokud se to nevyřeší a un ban by ti správně měl dát ten kdo ti dal BAN a jestli ti ho dal Medved 009 tak si už nezahraješ.
# 9.11.2008 10.42
Každej má chybu jen jeden MOD jích má vic
KeSHT
uživatel
Obrázek
SZ Mail
IDIOTE DEBILNÍ....BAN IP muže dát jen jedínej člověk na CHMATU a to je GIZMO...Prostě si mental..Už se nebudu vyjadřovat k těmhle IMBECILNÍM topicůmm. V tyhle verzi jsem nic neudělal a teď už vůbec, hraju WoW a občas Lognů na CHmat rozsekam Pimps;) a odlognu...Že mi XmenT dál heslo za to já nemůžu..Prostě je to na Gizmovi .. je to moudrý člověk...jestli mi chce dat BAN IP ok.... Jestli ne , je to na něm .. Bye :-)
# 9.11.2008 10.46
Obrázek
.!...Aspire...!.
uživatel
Obrázek
Ve hře: Já už jsem senior Chmatu
SZ ICQ Jabber Skype Web
"Robbene ty jsi prostě nejlepší musíme to lidi uznat."

Prostě BAN IP a vždy když s ejeho ucty ukazou ve hre tak dat BAN IP i te osobe , ktera na nich je.Takhle je to prostě jednoduché a prosté.Pokud je Anaxi jeste GM tak to takhle dělej a ve chmatu už nebude takový bordel



Naposledy upraveno: 9.11.2008 10.48

# 9.11.2008 10.47
"Si myslíš že si mistr světa amoleta a si jen malý děcko co neví vůbec" - Říká Mák :D :D :D :D :D :D To je ten pravej.
Obrázek
Naruto RPG!
Můj zcela nový komiks!
http://forum.chmatakov.cz/tema/9864-super-tabor
Obrázek
EaRo123
uživatel
SZ
ROBBEN BAN NA VSECHNY UCETY A NA TRVALO
# 9.11.2008 10.47
 
Zahy..
uživatel
Obrázek
Ve hře: ExoDuS
SZ Mail ICQ Jabber Skype

Zeu:za co ? chlapče ty jsi největší hajzl chmatu , koukni se jak se chováš lezeš na jiné učty dělaš si jiné ip bordel na forku ve hře děláš zmatky .




Jestli on je největší hajzl tak co jsi potom ty? 3-( Ty jsi vlezl tež na cizí učty! např jak jsi vlez na Gizma bylo co?



Naposledy upraveno: 9.11.2008 10.48

# 9.11.2008 10.47
 
aaaa
uživatel
Obrázek
Ve hře: Cris a [C]Ristianko.
SZ Mail ICQ Jabber Skype Web
Ano,ban IP.
# 9.11.2008 10.48
Ženská je nebezpečná ze předu, kůň ze zadu...
...dement ze všech stran.

KeSHT
uživatel
Obrázek
SZ Mail
Lidi, nemusíte tak zavidět, že mám takové good učty bez bugovanání jako třeba VRak... Ale maté smolíka :-D
# 9.11.2008 10.49
Obrázek

Stránky: 1 2 3

Fórum » Archiv » Xment [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.