Chmatákov online


Fórum – afkari za dnesek a vcerejsek

Fórum » Archiv » afkari za dnesek a vcerejsek [zamknuto]

atlan
uživatel
Obrázek
Ve hře: atlan, arky
SZ Skype
caf tady jsou jmena AFKaru za vcerejsku: gazell, rooxx, patrick. (byli dalsi ale ty jsem nestihl zacala mi hodina).
a tady za dnesek: jen cmatak

ps: nemam foto protoze vcera jsem je obevil ve skole a dneska mam malo casul.
# 8.11.2008 18.14
největší legraci si člověk užije na chmatakovském foru a nasměje se zde víc než u komedie
Reiser
uživatel
SZ
nj s tim nic moc bez screenu neudelas,ale verim ti,gezzel nebo jak je ten nick je AFK porad
# 8.11.2008 18.24
 
LeeRasS
uživatel
Obrázek
Ve hře: LeeRasS
SZ Mail ICQ
Já sem je taky viděl.
# 8.11.2008 18.25
Obrázek
Da[R]kErS
uživatel
SZ Mail
vidím skoro každej den nekoho AFK a neseru se stím (nahodou kdybich sestím srall)tak tu je tolk topiců že to nejde zpočítat!
# 8.11.2008 18.38
Obrázek

atlan
uživatel
Obrázek
Ve hře: atlan, arky
SZ Skype
ja se s tim kliden seru protze me chmat bavia mam 2 ucti a jen na jeden neloguju ale ten je starej jen 1 rok ale ja potrebuju nalogovat na arkonydana a tak sem davam afkare aby se zabanovali ale kdyz bude vic hracu tvrdit ze videli jednoho hrace afk tak je to v podstate dukaz stejnej jako screen:-)
# 8.11.2008 18.51
největší legraci si člověk užije na chmatakovském foru a nasměje se zde víc než u komedie
atlan
uživatel
Obrázek
Ve hře: atlan, arky
SZ Skype
za dnesek (9:11) gazel (znovu), kiler_fik
# 9.11.2008 15.50
největší legraci si člověk užije na chmatakovském foru a nasměje se zde víc než u komedie
Big Daddy
uživatel
Obrázek
Ve hře: Big Daddy, Medved 009
SZ
Buď to screenuj, nebo nepiš vůbec, takhle to je Gmku platný jak hadovi noha.
# 9.11.2008 15.52
 
Majo
uživatel
Obrázek
SZ Mail ICQ Skype Web
nemas screen smola
# 9.11.2008 15.55
 
čiro161
uživatel
Obrázek
Ve hře: Sewer Fazolka161 Lier_161
SZ Mail ICQ
Já bych nerad klamal,protože si tím nejsem úplně jistej,ale myslím si,že není proti pravidlům být AFK (pokud u toho například nepoužíváte clickera...).
A dál - dle mého názoru není ani screen absolutně žádný důkaz že je někdo AFK. Na to bys potřeboval aspoň video,kde by bylo vidět,že ti neodpovídají,což ovšem není ničí povinnost. Zkrátka a dobře - ty prostě nepoznáš zda je někdo AFK či ne.


EDIT: Vše co jsem napsal je jen můj osobní názor.....
# 9.11.2008 17.43
No tááák MAKu... Děléj ! Zapomněl jsi mi bezdůvodně zablokovat i tento účet !!! Co ti tak trvá sakra ? 3-(

Ale nemysli si - já se vrátím !!!
xHALucinaTORx
uživatel
Obrázek
SZ
Ne, AFK nesmíš být vůbec i když nepoužíváš žádná autokliker nebo g-mouse... Protože zbytečně zabraňuješ ostatním když chtěj lognout bez vipka...
# 9.11.2008 18.19
ObrázekObrázekObrázekObrázek
čiro161
uživatel
Obrázek
Ve hře: Sewer Fazolka161 Lier_161
SZ Mail ICQ
To chápu... taky AFKaře nesnáším a sám nejsem AFK. Ale měl jsem za to,že jsem to někdo četl.
# 9.11.2008 18.58
No tááák MAKu... Děléj ! Zapomněl jsi mi bezdůvodně zablokovat i tento účet !!! Co ti tak trvá sakra ? 3-(

Ale nemysli si - já se vrátím !!!

Fórum » Archiv » afkari za dnesek a vcerejsek [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.