Chmatákov online


Fórum – Dotaz na autory

Fórum » Archiv » Dotaz na autory [zamknuto]

xnuke
uživatel
Ve hře: xnuke
SZ ICQ Web
Zdravim vas kolegove programatori. Jen tak me napadlo co takhle udelat dalsi server pro chmatakov nake lepsi verze by se mohla jmenovat treba Chmatakov Pro ... byl by to server pro parmeny teto gamesy kteri by si zaplatili pristup na ten server a vy by jste meli aspon nake penize z toho ze delate neco dobreho :) ... a kdyz jsme u toho serveru tak neni problem ho udelat. ja osobne sem majitelem spolecnosti G-Host.Cz ktera se zabyva hostigem pro hry, voice a webhosting. Takze kdyby se vam to libilo tak mi treba pisnete :) ... sem velky fanda vaseho projektu.

S Pozdravem Lukas Vlcek (Majitel G-Host.cz)
# 2.11.2008 14.55
 
  • Chteli by jste Server pro profesionaly?
  • Ano13 hlasů, 65 %65 %
  • Ne1 hlas, 5 %5 %
  • Dle ceny...6 hlasů, 30 %30 %
  • Celkem 20 odpovědí
    Anketa již byla ukončena.

Stránky: 1 2 3

Narayenko
uživatel
Obrázek
Ve hře: Narayenko
SZ Mail Jabber

Kernoll:

Narayenko:Diakritika, a třeba velký písmeno na začátku věty. Co kdyby sis psal s nějakým vysoce postaveným manažerem ? Taky si budete psát takhle ? Myslím že na něj udělá větší dojem když budeš psát s diakritikou, bez chyb (které sem zatím nenašel) apod.


Jistě podmínkou vysoce postaveného manažera je krasopis na PC?3-( Žijeme pořád v 21. století naray...;-)

Navíc když píše jak píše to je IMHO jeho věc. Když se mu tak píše líp...



Mě může bejt do toho celkem jedno, je to Gizmova věc. Já jen upozorňuju že člověk co píše "krásně", dělá na člověka větší dojem.

# 2.11.2008 23.13
Czech Melbourne shuffler
Addicted to Hardstyle <3
http://www.shuffl3.cz
palandaa
uživatel
Obrázek
Ve hře: Palandaa
SZ Mail ICQ Jabber Skype Web
Jak na koho :-)
# 2.11.2008 23.14
https://www.facebook.com/photo.php?v=761893750493339&set=vb.100000181633537&type=3&theater
Obrázek
Narayenko
uživatel
Obrázek
Ve hře: Narayenko
SZ Mail Jabber
Z vlastní zkušenosti třeba na DJ MIKYho. Taky nemá rád psaní bez diakritiky. :-)
# 2.11.2008 23.15
Czech Melbourne shuffler
Addicted to Hardstyle <3
http://www.shuffl3.cz
Kernoll
uživatel
Obrázek
Ve hře: Nemám
SZ ICQ Jabber
Njn. Ale sou lidi kteří nepotřebujou dělat dojem... Nabo ho spíš utvoří tím co jsou než jak vystupujou.

Ale máš pravdu. To je jiná story takže stop OT.

Narayenko:\\ Máte pravdu i vy, ale na mě udělají dojem lidi tak, jak se chovaj a ne tím čím jsou. :) Leda že by byli manažeři LaFee. :>



Naposledy upraveno: 2.11.2008 23.21

# 2.11.2008 23.17
And they shall beat their swords into plowshares, for if you hit a man with a plowshare, he's going to know he's been hit.
xnuke
uživatel
Ve hře: xnuke
SZ ICQ Web
Dobře pobavili jsme se ja budu psát hezky , aby se vám to lépe četlo a můžeme se vrátit k topicu?:idea:xD
# 2.11.2008 23.19
 
Narayenko
uživatel
Obrázek
Ve hře: Narayenko
SZ Mail Jabber
Můžeme. Ale stejně ti odpověd dá autor hry. My jeho rozhodnutí neovlivníme. Leda že by vyžádal sám anketu. :-)

Ale abys neřekl, klidně s sponzoringem souhlasím. Ale aby ses na nás za chvíli nevyprdl.

Coca Colla : No mne to ani ani moje klavesnice nedovoluje kdyz jsem se chtel zacit ucit psat s diekritikou tak jsem si polil klavesnici na, ktere nyni nenjdou kacky a carky plus rada s F.... a nova klavesnice mi jest eneprisla uz ma asi tyden zpozdeni, koupil jsem si tu gumovou jelikoz jsem od prazdnin polil uz 3 klavesnice otec rikal, ze bych potreboval celej gumovej pocitac...;-)lol // By Narayenko, aby se tu netvořilo OT zase.



Naposledy upraveno: 2.11.2008 23.21

# 2.11.2008 23.21
Czech Melbourne shuffler
Addicted to Hardstyle <3
http://www.shuffl3.cz
Kernoll
uživatel
Obrázek
Ve hře: Nemám
SZ ICQ Jabber
Takže to locknem ať nám tu Aspire tiše závidí jak tu spamujem?xD
Ne, fakt. myslím že až se to dořeší mezi Gizem a xnukem tak se to může zas odlocknout.
Cvick, cvack...
# 2.11.2008 23.22
And they shall beat their swords into plowshares, for if you hit a man with a plowshare, he's going to know he's been hit.

Stránky: 1 2 3

Fórum » Archiv » Dotaz na autory [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.