Chmatákov online


Fórum – Stale plny server?

Fórum » Archiv » Stale plny server? [zamknuto]

čiro161
uživatel
Obrázek
Ve hře: Sewer Fazolka161 Lier_161
SZ Mail ICQ
Zdravim - pujdu rovnou k veci. Je skoro trictvrte na 11 a stale mi to pise ze je plny server,coz se mi jeste nikdy nestalo (takhle pozde).Tak mi to nedalo a zalozil jsem novej acc. a nasel jsem na celym chmatu 3 lidi u rybarny, jednoho v chraneny a pak asi 6 - 8 killeru ve druhem meste.Jinak nikde nikdo... Toto je plny server? Cim to je,ze nejde lognout?
Snad to nebude povazovano za zbytecne tema... :-[
# 30.10.2008 22.38
No tááák MAKu... Děléj ! Zapomněl jsi mi bezdůvodně zablokovat i tento účet !!! Co ti tak trvá sakra ? 3-(

Ale nemysli si - já se vrátím !!!
Pohy,cz
uživatel
Obrázek
SZ
mas to marny kámo:D
je tu lidi jak na vaclavaku tak se nediv...:D
# 30.10.2008 22.42
Já jsem zákon
čiro161
uživatel
Obrázek
Ve hře: Sewer Fazolka161 Lier_161
SZ Mail ICQ
No prave ze ne..... Tam je okolo 10 lidi.
# 30.10.2008 22.45
No tááák MAKu... Děléj ! Zapomněl jsi mi bezdůvodně zablokovat i tento účet !!! Co ti tak trvá sakra ? 3-(

Ale nemysli si - já se vrátím !!!
Pohy,cz
uživatel
Obrázek
SZ
no jo chlapče..českej maskáč dělá divy..dva jsou treba na rubu ani o nich nevíš...njn elita se hledá těžko:D
# 30.10.2008 22.48
Já jsem zákon
čiro161
uživatel
Obrázek
Ve hře: Sewer Fazolka161 Lier_161
SZ Mail ICQ
Tak se tam chvalne podivej- plnej server rozhodne vypada jinak.Ale jestli nemas VIP nebo ucet pod 2 hodiny tak nelognes.
# 30.10.2008 22.53
No tááák MAKu... Děléj ! Zapomněl jsi mi bezdůvodně zablokovat i tento účet !!! Co ti tak trvá sakra ? 3-(

Ale nemysli si - já se vrátím !!!
Pohy,cz
uživatel
Obrázek
SZ
jo já vim máš pravdu mě se tohle taky dělo když jsem neměl vip dřiv..nevim cim to je..nejspis tam je plno i kdyz si myslis ze ne bo ja nevim..nejaky pani temnot tam vladnou...
# 30.10.2008 22.54
Já jsem zákon
h4rdy
uživatel
Ve hře: hard,wurmishek
SZ Mail ICQ Web
ale on má pravdu už dva dny to sleduju ve hře jen pár lidí a píše to že je plno;-)
# 30.10.2008 23.15
 
Pohy,cz
uživatel
Obrázek
SZ
tak za to může mimozemská aktivita...ufo bo tak něco...nabořili se nám do našeho příslušenství a teď to jde všechno do prde..háje...mimozemšťajni usilují o naší zem..doporučuju najít si dobrý ukryt a tam sečkat až do poslení chvíle pak v klidu umřít v domění že sme je přelstili:D
# 30.10.2008 23.18
Já jsem zákon
čiro161
uživatel
Obrázek
Ve hře: Sewer Fazolka161 Lier_161
SZ Mail ICQ
tak uz bude pulnoc,jsou tu pouze 2 AFK hraci, ja a jeden hrac na tezbe.Tot z prvniho ostrova vse... Stale vsak server plny..........divne mi je ze ucty pod 2 odehrane hodiny a VIP jdou lognout a ostatni ne.........
# 30.10.2008 23.24
No tááák MAKu... Děléj ! Zapomněl jsi mi bezdůvodně zablokovat i tento účet !!! Co ti tak trvá sakra ? 3-(

Ale nemysli si - já se vrátím !!!
palandaa
uživatel
Obrázek
Ve hře: Palandaa
SZ Mail ICQ Jabber Skype Web
Kurva prostě je plnej!? mám to snad napsat "mongolsky" ? 3-(
# 30.10.2008 23.24
https://www.facebook.com/photo.php?v=761893750493339&set=vb.100000181633537&type=3&theater
Obrázek
Pohy,cz
uživatel
Obrázek
SZ
jestli to zvládneš tak bys mohl..rád se zasměju onomu jazyku:D
# 30.10.2008 23.26
Já jsem zákon
Spolužák Google
uživatel
Obrázek
Ve hře: Google nehraje hry
SZ
Pokudli umíš mongolsky tak tě žádám , aby jsi mi vylepšil můj překladač a to : http://translate.google.cz

Předem děkuji pane.
# 30.10.2008 23.27
I HATE PLANT MÁK! I HATE PLANT MÁK! I HATE PLANT MÁK! I HATE PLANT MÁK! I HATE PLANT MÁK! I HATE PLANT MÁK! I HATE PLANT MÁK! I HATE PLANT MÁK! I HATE PLANT MÁK! I HATE PLANT MÁK! I HATE PLANT MÁK! I HATE PLANT MÁK! I HATE PLANT MÁK! I HATE PLANT MÁK! I HATE PLANT MÁK! I HATE PLANT MÁK! I HATE PLANT MÁK! I HATE PLANT MÁK!
čiro161
uživatel
Obrázek
Ve hře: Sewer Fazolka161 Lier_161
SZ Mail ICQ
No muj nazor je ten,ze je to bud udelany schvalne a nebo je to nejaka chyba,ale server rozhodne neni plnej. Pokud se pletu,tak se omlouvam.......

EDIT: Juchůůů už to jede !!!!!!
# 30.10.2008 23.27
No tááák MAKu... Děléj ! Zapomněl jsi mi bezdůvodně zablokovat i tento účet !!! Co ti tak trvá sakra ? 3-(

Ale nemysli si - já se vrátím !!!
Pohy,cz
uživatel
Obrázek
SZ
víš co..hoď na to bobek asi tak jako to dělá gizmo..ty s tim uděláš velký kulový a my taky...se ti akorád ostatní vysmějou že řesíš takový píp..muhehehe:D
# 30.10.2008 23.31
Já jsem zákon
čiro161
uživatel
Obrázek
Ve hře: Sewer Fazolka161 Lier_161
SZ Mail ICQ
Asi mas pravdu,ale stejne je zajimavy,ze zaroven se mnou logla strasna spousta dalsich lidi.... Neco na tom bude.
Prosim locknete to nebo to rovnou radsi smazte :-D
Dekuju...
# 30.10.2008 23.34
No tááák MAKu... Děléj ! Zapomněl jsi mi bezdůvodně zablokovat i tento účet !!! Co ti tak trvá sakra ? 3-(

Ale nemysli si - já se vrátím !!!
Gizmo
autor hry
SZ
Nechápeš to hlavní, většina AFK bez VIP jsou přes noc lognutí, ale skrytí Skrýváním, případně schovaní za stromy, aby si zahráli i přes den...
Navíc poměrně oblíbené jsou teď sněhové ostrovy a sopečný, co se AFKárů týče - pochybuju, že jsi prolezl celou mapu.
# 31.10.2008 9.34
 

Fórum » Archiv » Stale plny server? [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.