Chmatákov online


Fórum – "MASIVE KILLING"

Fórum » Archiv » "MASIVE KILLING" [zamknuto]

Zopei
uživatel
Obrázek
Ve hře: King13
SZ Mail ICQ Jabber Skype
Ehm..:D

Dostal jsem takový malí nápad.
Dne 31.10.08 by se ve vezeňském městě konal \"MASIVE KILING\" pro všechna bojová povolání což je (Bojovník,Mystik a lovec)
Proběhlo by to asi takto:

Sestavil bych tři týmy třeba po 5ti až 10ti lidech+velitele (Podle toho kolik lidí příjde,tolik lidí bude rozděleno do týmů),které by se pak v určitý čas (neurčen) sešly ve vezeňském městě a pustily se do sebe !! Týmy budou rozděleny na 3 barvy:
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Modrý tým: by naběhl zhora od kopky směrem do vezeňského (Velitel týmu: Vrak)
Členové: BajoOo,WarBate,Click,Grabber,Lovec,Pk..Smiss,Soneter,..
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Zelený tým: by naběhl z rubu u vezeňského města (Velitel týmu: Zahy)
Členové: Mont!k,Saly,Dirtx,Robben,Marlboro SmOke,Pett,Fabos111,Frankenstein
,...
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Červený tým: By čekal ve vezeňském městě (Velitel týmu: Chymezz)
Členové: Palandaa,....
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


Pokusím se všechno točit a něco nafotit a pak bych udělal nějaké \"chmatákovské video\" !
Pokusím se překecat třeba Chmatmastera nebo Anaxi,aby mi u toho asistovaly a pomohly mi z určitýmy věcmy ;-)

Lidi co by se chtějí zůčastnit našeho malého KILLINGU,napište sem a já vás rozdělím do týmů !!

Děkuji Zopei ;D



Naposledy upraveno: 3.11.2008 16.24

# 28.10.2008 14.51
 

Stránky: 1 2 3 4 5 6 7 8

łPłett
uživatel
Obrázek
SZ ICQ Skype Web
Hochu o mě ani není pochyb že tam nepříjdu.To já myslel že jse prostě sejdem a zahrajem si.Na co se bude čekat na Anaxi?
# 2.11.2008 20.07
Jackass The Lost Tapes :P

http://www.youtube.com/cop15
palandaa
uživatel
Obrázek
Ve hře: Palandaa
SZ Mail ICQ Jabber Skype Web
Já přídu podle toho, kdy bude VIP.. příští týden o výkendu, ale moc nebudu
# 2.11.2008 22.22
https://www.facebook.com/photo.php?v=761893750493339&set=vb.100000181633537&type=3&theater
Obrázek
chiquitka
moderátor
Obrázek
SZ Mail ICQ
heeej tak jak to s vama je? bylo/nebylo? :-)
# 3.11.2008 8.52
 
juramraz
uživatel
Obrázek
Ve hře: chocolate, ghunt3r
SZ Mail ICQ Skype
nebylo...:-)
# 3.11.2008 9.22
 
Zahy..
uživatel
Obrázek
Ve hře: ExoDuS
SZ Mail ICQ Jabber Skype
bude...:D
# 3.11.2008 9.25
 
Santa
uživatel
SZ
Vůbec nepřidává te kileri do červenévo týmu.
# 3.11.2008 9.34
Prosím ty kdo vědí kdo jsem tak ať to neříkají
Zopei
uživatel
Obrázek
Ve hře: King13
SZ Mail ICQ Jabber Skype
No nebylo,ale snad bude až bude mít Anča čas ;) Ale nevadí..Malé zdržení neuškodí a chmatáky to taky nezabije ;)

Santa: Červený tým bude mít takovou malou zvlášnost ;) Nech se překvapit :D
# 3.11.2008 16.09
 
Narayenko
uživatel
Obrázek
Ve hře: Narayenko
SZ Mail Jabber
Víc HP? xD
# 3.11.2008 16.13
Czech Melbourne shuffler
Addicted to Hardstyle <3
http://www.shuffl3.cz
chiquitka
moderátor
Obrázek
SZ Mail ICQ
zopei: anca, co znam ja ma cas posledni dobou porad xD

jinak dejte vedet, az budete neco chystat ;-)
# 3.11.2008 16.14
 
Zopei
uživatel
Obrázek
Ve hře: King13
SZ Mail ICQ Jabber Skype
Chiq: V den kdy jsme to měly pořádat mu nešel net nebo měl/a něco z kompíkem a druhý den se jí/mu moc nechtělo,tak jsem to na čas odložil.Chápu že nemá čas a budeme to respektovat ;):D

Narayenko: Jak jinak ? Bude to takový menší Questíček pro vybrané ;)
# 3.11.2008 16.17
 
palandaa
uživatel
Obrázek
Ve hře: Palandaa
SZ Mail ICQ Jabber Skype Web
Estli mi gizi do té doby dá slibený unban :-D dostanete ces kokos xD (btw: ondro zařaď mě k vám xD)
# 3.11.2008 16.17
https://www.facebook.com/photo.php?v=761893750493339&set=vb.100000181633537&type=3&theater
Obrázek
Zopei
uživatel
Obrázek
Ve hře: King13
SZ Mail ICQ Jabber Skype
Palandaa: Fabijánek tu poslední dobou nějak neni a navíc se semnou už asi nebaví,takže ti vyhovím a domluvím to z Anaxim ;):D Ale běda jak budeš zlobit a dělat vylomeniny jak je u tebe zvykem ;):D
# 3.11.2008 16.19
 
palandaa
uživatel
Obrázek
Ve hře: Palandaa
SZ Mail ICQ Jabber Skype Web
Já? :-D ne..
# 3.11.2008 16.20
https://www.facebook.com/photo.php?v=761893750493339&set=vb.100000181633537&type=3&theater
Obrázek
Zopei
uživatel
Obrázek
Ve hře: King13
SZ Mail ICQ Jabber Skype
Stejně se asi postavení týmů bude na poslední chvíly měnit !! A to na přání,protože pak mi píší lidé že nechtějí být z tamtim a tamten zase z jinym ;) A to opravdu nehodlám řešit ;)
# 3.11.2008 16.23
 
Coca~Cola®
uživatel
Obrázek
Ve hře: Frankenstein
SZ Mail ICQ Jabber
Cece asi se prihlasim. Tak jo, hlasim se za ucet Frankenstein povolani lovec, takze mne ocekavejte s nejvetsi pravdepodobnosti s harpunou a vubec mi neude vadit, kdyz mne zaradite mezi cervene.... 8-);-)
# 3.11.2008 16.23
Jakékoliv informace o mně je z globálního hlediska principiálni bazírovaní na bázi mentálního kompromisu, je zcela nerentabilní o této zaležitosti dále polemizovat 8-)



Stránky: 1 2 3 4 5 6 7 8

Fórum » Archiv » "MASIVE KILLING" [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.