Chmatákov online


Fórum – ?? okolo serveru

Fórum » Archiv » ?? okolo serveru [zamknuto]

Lordík Drinian
uživatel
Ve hře: Lord Daughter
SZ Mail Skype
hele řeklo se že je server spuštěn pro ty co přispěli a mě jede taky a nic jsem nepřispěl

jo a ještě tohle jestli jsem dostal ban když jsem neodlogl když se vipínal server protože mi nějakej typek idiotskej nevim kdo to byl protože mě to tolik naštvalo až jsem na to zapoměl a on mi nakecal že se nemam odlogavat že si z nás jenom někdo dělá srandu takže jsem neodlogl

no a když jsem si řekl kámošovi at mi založí učet (mě už nešel) tak se mi tam když jsem si chmat otevřel tak se mi tam oběvovalo starý jméno (''Lord Drinian'') ale ted po spusttění serveru se mi tam oběvuje to mano učtu za kterej hraju (''Lord Daughter'')
# 26.10.2008 14.46
hele lidi tady na chmatě je to takhle takžesi to pls [b][i]PŘEČTĚTEpotřebuju pomoc s nějakejma sreenama zapomoc na jeden screen bude nějaka věc za cenu nad 100 nebo 100Chk (jestli se vam to zda malo tak 2 minuty za to snad obětujete)pls pls potřebuju s tím [b][i]pomoc/b]

jestli nepomuzete a ja vam dam obměnu ak se vam stane špatná věc (jaká to neřeknu protože pak by jste se proti tomu mohli ubránit)
Gizmo
autor hry
SZ
Jestli jde server i těm, kdo nepřispěli, tak to do večera opravím tak, aby nešel :p
# 26.10.2008 14.48
 
Fabos111
uživatel
Obrázek
SZ Mail
Ono to napíše že vše je ok, ale když dám přihlásit, napíše server je plný :-P
# 26.10.2008 14.50
ObrázekObrázekObrázekObrázek-Ach, Pane Losos :'(
Gizmo
autor hry
SZ
Aha, ok.
Fabos: napiš prosím sem nebo na ICQ účet, který ti mám zpřístupnit..k serveru se dostanu asi za hodinu
# 26.10.2008 14.53
 
Fabos111
uživatel
Obrázek
SZ Mail
Psal jsem ti to na icq :) ale nespěchá to .. až bude mít čas, pěkně v klídečku, dej si kafíčko lol
# 26.10.2008 14.54
ObrázekObrázekObrázekObrázek-Ach, Pane Losos :'(
Lordík Drinian
uživatel
Ve hře: Lord Daughter
SZ Mail Skype
kua že já jsem to řikal

ps: odpovězte pls někdo na ty 2 další otazky

hele odpovezte mi pls na ty druhe otazky nebo budu nucen napsat 2 příspěvky za sebou
# 26.10.2008 14.59
hele lidi tady na chmatě je to takhle takžesi to pls [b][i]PŘEČTĚTEpotřebuju pomoc s nějakejma sreenama zapomoc na jeden screen bude nějaka věc za cenu nad 100 nebo 100Chk (jestli se vam to zda malo tak 2 minuty za to snad obětujete)pls pls potřebuju s tím [b][i]pomoc/b]

jestli nepomuzete a ja vam dam obměnu ak se vam stane špatná věc (jaká to neřeknu protože pak by jste se proti tomu mohli ubránit)
lampasák
uživatel
Obrázek
SZ Mail
no ja nevim ja jsem Lordík ale 2 příspěvky za sebou stejně nepíšu
mohl by mi někdo odpovědět na ostatní otázky
# 26.10.2008 19.52
Lord Drinian je muj učet dam na něj heslo tomu kdo mi napíše na icq ale já nikde icq napsaný nemámlol ;-)

a taky nějaký vtípky: Petr se ptá Jirky kolik ti je a Jirka odpoví: nevím ale narodil jsem je 1983

a jestli chcete říct další tak ho řekněte
BTW.prostě mi napište PM s nějakym vtipem
Gizmo
autor hry
SZ
server už jde všem jako dříve - pokud není plný.
# 28.10.2008 12.11
 
djegg
uživatel
Obrázek
Ve hře: Momentálně žádný
SZ
heh Gizy ty posledni 3 slova nekoho nastvouxD
# 28.10.2008 15.59
JASON4ever;-)
Ab Fer3S
uživatel
Obrázek
SZ Mail
GiZi Tohle co je v novinkách to je proty co přispěli nebo pro všeci hráče nějak to nechaápu>>>[[[Server je zpět online, díky vyššímu uploadu by měla být hra rychlejší ve chvílích, kdy dochází k přenosu větších objemů dat.]]]<<<<
# 28.10.2008 16.42
 
Fabos111
uživatel
Obrázek
SZ Mail
PRstě Chmat běží pro všechny, jako jindy.. ostatní neřeš.. 3-(
# 28.10.2008 16.43
ObrázekObrázekObrázekObrázek-Ach, Pane Losos :'(
Ab Fer3S
uživatel
Obrázek
SZ Mail
jj děkuji moc GIZI
# 28.10.2008 16.43
 
Lordík Drinian
uživatel
Ve hře: Lord Daughter
SZ Mail Skype
faboušek není Gizi
# 28.10.2008 19.07
hele lidi tady na chmatě je to takhle takžesi to pls [b][i]PŘEČTĚTEpotřebuju pomoc s nějakejma sreenama zapomoc na jeden screen bude nějaka věc za cenu nad 100 nebo 100Chk (jestli se vam to zda malo tak 2 minuty za to snad obětujete)pls pls potřebuju s tím [b][i]pomoc/b]

jestli nepomuzete a ja vam dam obměnu ak se vam stane špatná věc (jaká to neřeknu protože pak by jste se proti tomu mohli ubránit)
Darth Chmaul
uživatel
SZ Mail
hej me to snad bannuli nebo co protoze normalne kdyz sem tam sel treba o pulnoci tak mi to jelo nebo rano ale ted sem tam byl o pulnoci a nejelo to..jo a kam mam poslat screen shoty?
# 29.10.2008 10.04
 
MAK_obnova2
uživatel
SZ
Darth: Náhoda.

Co takhle google? nebo prohledej forum, že? idiote...

[url="http://forum.chmatakov.cz/tema/452-jak-spravne-vlozit-obrazek"]Návod je tu pro příště...[/url]
# 29.10.2008 11.26
 
aaaa
uživatel
Obrázek
Ve hře: Cris a [C]Ristianko.
SZ Mail ICQ Jabber Skype Web
Přesně tak stačí hledat...3-(
# 29.10.2008 11.27
Ženská je nebezpečná ze předu, kůň ze zadu...
...dement ze všech stran.

Fórum » Archiv » ?? okolo serveru [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.