Chmatákov online


Fórum – pár nápadu do nové verze CHo

Fórum » Archiv » pár nápadu do nové verze CHo [zamknuto]

Montik_obnova2
uživatel
SZ
takže mno abych začal...

Grafity Spreje Tagy apod.

mno takže bych do chmatu dal předurčené stěny a na ty by se sprejovalo spreje by se dali kupovat po sadách a nebo po jednom dali by se v obchodech kupovat tagy a grafity které byste na stěnu aplikovali ze začátku byste měli základní tag a grafit ale museli byste mít samozdřejmě spreje pro aplikaci na stěnu stěny by se očisti sami v nákem časovém uséku nebo by se na ne sprejovalo dál a dál a přesprejovávali by se apod. a nebo by také mohla vzniknou nová práce na vydělávání ulizeči stěn nebo tak něco a oni by ty stěny přemalovávaly museli by si kupit váleček a bárvu štetec apod.


Bazar
ano bazar neboli tržnice tu byli již několikrát zminované takže vysvětlovat nebudu...

Chmat Donald s
jak již z názvu vyplívá bylo by to něco jako Mc Donalds a doplnovalo by to HP a kdyby toho někdo snědl hodně tak by mu to snižovalo HP jelikož je to nezdrávé jídlo

hotel nebo dum
ano mohl by být v chmatu hotel to asi vysvětlovat nebudu.... pak také svuj domek který by stál celkem dost CHK mno a mohli byste si do nej uložit věci atd. klidně hodit na zem a pak kdybyste přišli tak by to tam samozdřejmě leželo protože je to váš dum do vašeho domu by mohl vstoupit jen ten komu byste to povolili on by chtěl vejít a objevila by se vám tabulka jestli byste ho chtěli pustit nebo ne ten dotyčný který by byl na návštěvě tak by ale nemohl ho vykrást ty věci co by měl na zemi v truhlách skříních apod. by on neviděl viděl by to jen majitel domu

Boxerky
do hry bych byl moc rád kdyby tak byli boxerky podle vaší síly by bylo DMG boxerek;-)

Dopravní prostředek
do hry by byl přidán dobravní prostředek auto motorka apod. museli byste jim kupovat benzím

skate
ve hře by byl skate a až byste na tom uměli tak byste mohli dělat ruzné triky a byla by tam i U rampa apod.

odpočinek
dotyčný obyvatel chmátakova jak již víte chodí strašně pomalu a musí mit chobota...
a tak mě napadlo když by byl ten domek stan hotel nebo tak... kdyby se v něm vyspal tak by doplnil energii a behal by rychlejc efektivněji by pracoval apod.

Duel Aréna
jak již název napovída svečí to o tom že příjdete do Duel Arény a mužete proti sobě bojovat to i ted v chmatu mužete ale výhoda by byla ta že při Duelu by vlastně protivník nemohl utéct a kdyby odlogl tak by umřel vlastně by neměl na vybranou musel by bojovat lol

Hlavičky
aby se jim pusinka když někdo něco napíše začla hýbat jako ve staré verzi;-)lol

pár věci navracení
byl bych rád kdybyste do hry zase přidali ten modrý plášt , potápěčskou výstroj a aby se v baru dalo hrát na automatu a aby se dalo už konečně pít pivo ;-)

Hodně Qestu

bylo by dobré kdyby ve hře bylo hodně Q třeba i malých Q atd. jako např v Gothic apod.
např: přines mi 10 dřevo Odměna: 50 chk např jako třeba mno prostě takové malé Q od nich by se ze začátku dobře vydělávalo a pak např naké těžké např:

dones Dračí Srdce z draka a projdi jeskyní smrti a tam vem klíč....a tak mno;-)

Počásí
mohli by se měnit roční období na celém chmatu a museli byste si na zimu koupit kabát abyste neumrzli a nebo když pujdte na ledovej tak byste si ho měli vzít a do pouště zas blouda a tak ruzně...

když ste dead
udělal bych to takhle aby to bylo nějak jak v Diablu 2 že když vás někdo killne vypadnou z vás prachy a věci vám zustanou ale aby vám ty prachy nemuseli vypadávat dali by se uskladnit v bance a věci také

učty
bylo tu to už zminované že byste si vytvořili 1 UČET a na nem byste vytvářeli ty další pokud mi rozumíte něco jako v Dia2 apod.

Postavičky
aby postavičky nemohli stoupnout na sebe jako v testu

skillení síly a obratnosti

někde by byla náka telocvična kde by byl naký pytel a do nej by se mlátilo tím by se skillila síla abyste mohli mít BOXERKY pak na obratnost by byl náky kovový terč apod.





sry za chyby určitě sem to nenapsal upe bez chyby lol


mno toto je asi vše kdyžtak přidám další



Naposledy upraveno: 26.10.2008 16.39

# 22.10.2008 14.00
 

Stránky: 1 2

kudka
uživatel
Obrázek
Ve hře: david k
SZ
Chmat Donald s - kravina
hotel nebo dum - vždyť dům bude, čti fórum
Dopravní prostředek - několikrát to tu bylo, pokaždé zamítnuto - totalni kravina
skate - další hovadina
odpočinek - kravina
aréna - kravina, ať se povraždí někde mimo.
questy - čti fórum, questy budou
počasí - dobrý nápad jen se změnou ročník období, avšak velmi náročný na grafiku - kabáty jsou uplna blbost
když ste dead - zase srovnáváš nějakou hru s chmatem.
učty - tohle bych i bral, ale záleží jak bude new verze udělaná, ale dal bych max 3 hráče(postavy) na 1 účet.
# 22.10.2008 14.07
xSerialy.cz - Seriály online zdarma ! www.xserialy.cz
Reiser
uživatel
SZ
ale mam napad,mohlo by se udelat ze kdyz mate malo sily,treba by ste chodily pomalejs a pak by ste treba za naky chk koupili v nakym stanku jidlo a sily doplnili;-)
# 22.10.2008 14.29
 
Big Daddy
uživatel
Obrázek
Ve hře: Big Daddy, Medved 009
SZ
Vesměs je to celý blbost.
# 22.10.2008 14.36
 
Reiser
uživatel
SZ
medo ty nemas ban ?jupiiiiiiiiiiiii
# 22.10.2008 14.38
 
MAK_obnova2
uživatel
SZ
Já myslím, že nemá xD

BTW: Hodně věcí co jsi řekl bude.
# 22.10.2008 14.49
 
pixEe aka džagalláaá
uživatel
SZ Mail
n/c

Většinou totální blbosti..
# 22.10.2008 15.18
 
Montik_obnova2
uživatel
SZ
hodně bych si přál ty grafiti lol
# 22.10.2008 15.25
 
pixEe aka džagalláaá
uživatel
SZ Mail
Totální blbost.. :)
# 22.10.2008 15.29
 
SaLy
uživatel
Obrázek
SZ
LOL takový divný nápady... Jako od puberťáka... :-D
# 22.10.2008 15.56
 
.!...Aspire...!.
uživatel
Obrázek
Ve hře: Já už jsem senior Chmatu
SZ ICQ Jabber Skype Web
mě se líbí to s tim účtem,když zemře bych zmenil , že nevypadne vše , ale vypadne jen jedna jakakoliv vec.. a jeste se mi líbí to s tou pusou to bylo good ve staré.
# 22.10.2008 16.25
"Si myslíš že si mistr světa amoleta a si jen malý děcko co neví vůbec" - Říká Mák :D :D :D :D :D :D To je ten pravej.
Obrázek
Naruto RPG!
Můj zcela nový komiks!
http://forum.chmatakov.cz/tema/9864-super-tabor
Obrázek
kudka
uživatel
Obrázek
Ve hře: david k
SZ
.!...Aspire...!. : podle mě je uplně nanic že když chcípneš tak ti zůstane jen jedna věc, protože by to bylo hrozné zvýhodnění všech hráčů, a to vůbec !!
# 22.10.2008 16.36
xSerialy.cz - Seriály online zdarma ! www.xserialy.cz
Kernoll
uživatel
Obrázek
Ve hře: Nemám
SZ ICQ Jabber
nemá cenu dělat něco takovýho když nevíš co už se plánuje a jak přesně bude nová vypadat...;-)
# 22.10.2008 17.07
And they shall beat their swords into plowshares, for if you hit a man with a plowshare, he's going to know he's been hit.
grinep
uživatel
Obrázek
Ve hře: grinep
SZ ICQ Skype
s tym počasim už to tu bylo mockrát! jinak celkem blbé napady
# 22.10.2008 17.22
 
Archeolog
uživatel
Obrázek
Ve hře: Archeolog(Stáří 325)
SZ ICQ Web
Já bych počkal na novou verzi Myslím její test

Co když to tam je a pak to placame dokola
# 22.10.2008 18.31
Lidi kterých si vážím
Gizmo,Narayenko,Coca-Cola,Tým Chmatákov,
Zopei,a ostatní
Obrázek
Obrázek
Sneeek4
uživatel
Obrázek
Ve hře: HUNTER
SZ Mail ICQ
mc donald, skate atd je na nic, nechtejte z toho porad delat slataninu proboha
# 26.10.2008 16.04
YOU ARE NOT PREPARE!
ILLIDAN

Stránky: 1 2

Fórum » Archiv » pár nápadu do nové verze CHo [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.