Chmatákov online


Fórum – Placený server?

Fórum » Archiv » Placený server? [zamknuto]

SaLy
uživatel
Obrázek
SZ
To je skvělý nápad...Gizi ja sem se uz dlouho divil( I můj táta který taky programuje) ze to nadas placeny(Kdo zaplati zahraje si).
Výhody pro hrace kteří by platili:
Menší lagy...
Vetsi prdel...


Nevim no je to na tobe ale ja byt tebou (coz nikdy nebu) Bych to dal placeny....

To je muj nazor...8-)
Myslim ze by se vratili i stari hraci...



Naposledy upraveno: 19.10.2008 18.33

# 19.10.2008 18.32
 

Stránky: 1 2 3 4 5 6 7

XmenT
moderátor
Obrázek
Ve hře: XmenT
SZ Mail Skype
Placená hra je blbost...ale to je Gizmova věc.
# 20.10.2008 14.55
Safri: V jednoduchosti je síla.
Obrázek
Kernoll
uživatel
Obrázek
Ve hře: Nemám
SZ ICQ Jabber

Bajo:jj bude ale málo ľudí bude platiť pretože ja myslím že aj vačšina tu čo sme tí rozumnejší tak to hrajú pre zábavu


POkud se s placením na hru počká až bude soustředěná pro věkový průměr tak o šest let vyší než te´d tak si klidně každej ty dvě stovečky připlatí...
# 20.10.2008 15.58
And they shall beat their swords into plowshares, for if you hit a man with a plowshare, he's going to know he's been hit.
Reiser
uživatel
SZ
Bajo:jj bude ale málo ľudí bude platiť pretože ja myslím že aj vačšina tu čo sme tí rozumnejší tak to hrajú pre zábavu


mas recht bajoo;-),a opravdu teda nechapu proc gizi zrusil VIP do stari verze,prej kdybych dal treba 1oooooooookc ze mi jenom podekuje ale proc bych mel prispivat,kdyz se tam nedostanu
# 20.10.2008 17.37
 
juramraz
uživatel
Obrázek
Ve hře: chocolate, ghunt3r
SZ Mail ICQ Skype

Výhody pro hrace kteří by platili:
Menší lagy...
Vetsi prdel...

- To si jako myslíš, že když pár hráčů přispěje, že bude ve hře větší prdel, když budeš po serveru chodit sám...?
# 20.10.2008 17.46
 
Reiser
uživatel
SZ
dobre receno lol , to bude prdel ,ze bude misto no noobu sekat do ryb a do stromu xD
# 20.10.2008 17.49
 
Archeolog
uživatel
Obrázek
Ve hře: Archeolog(Stáří 325)
SZ ICQ Web
Místo zabijení newbíku(jen pitomci) budou zabíjet panáky plyšový :-D
# 20.10.2008 17.54
Lidi kterých si vážím
Gizmo,Narayenko,Coca-Cola,Tým Chmatákov,
Zopei,a ostatní
Obrázek
Obrázek
Reiser
uživatel
SZ
budou killit ty panenky na strelnici a budou se zvisovat skilli lol a po nakych skillech bude moct killit ptaki ve vzduchulol
# 20.10.2008 17.57
 
Sam #12
CH.B.I.
Obrázek
Ve hře: Sammyk
SZ Web
Od novej verzie to má byť komplet platené, tak ako tu píšete - kto nezaplatí, nehrá. Stará(súčasná) je podľa mňa good tak, jak je - zložte sa a hrajte ostatný sa povezú a hrajú tiež...
# 20.10.2008 18.00
 
Reiser
uživatel
SZ
a ona se bude platit jen new verze?protoze ja tu new hrat nechcu,je taka pro mali deti(sry grafikum ,ale pripada mi to tak):-[
# 20.10.2008 18.04
 
chmatmaster
uživatel
Obrázek
Ve hře: chmatmaster
SZ ICQ
ja osobne bych byl radsi kdyby se dalo hrat bez placeni... nejspis to bud jako doted jen proste pocitejte s tim ze kdo si nezaplati VIP (casove omezene) ten se do hry v normalni denni dobu nedostane, bude proste plno.. ale zas by hra mela byt opravdu promyslena a promakana proste aby byl duvod ty penize poslat... snad se casem sezene dost sponzoru aby byl server free ale zatim je to jen maly projekt... dalsi pozitivum by melo byt ze kdyz uz si budete platit melo by byt o vas postarano.. sam vim ze nejsem buhvijak aktivni GM ale popravde kdyz mi 20 lidi pise kvuli hromade kravin nedivte se mi... todle by melo u platicich hracu odpadnout.. opravdu si myslim ze nekolik stovek za delsi casove obdobi se da sehnat... navic hra uz bude daleko komplikovanejsi takze mladi spuntove by stejne meli asi smulu...

ps: zopei, ses fetak:-P
# 21.10.2008 1.04
Master! Apprentice! Heartborne, 7th Seeker
Warrior! Disciple! In me the CHMATMASTER! :twisted:

SaLy
uživatel
Obrázek
SZ
Master:Máš pravdu8-)
# 21.10.2008 7.54
 
hanzPK
uživatel
Obrázek
SZ
jj je to god nápad souhlasím.
# 21.10.2008 8.42
 
HUN[cz]t3r_l0v3c
uživatel
Ve hře: mám no
SZ
no jo no dobry napad
# 23.10.2008 7.23

Obrázek
Obrázek
Obrázek



]

SaLy
uživatel
Obrázek
SZ
Pač se mi moc nechce platit za děti co nezaplatit... Kdyš nás zaplatí např 10... Tak těch 10 platí ten zbitek. A já nejsem žádná sociálka(Charita). A kdyš bude placenej budu každý platit na každýho. A zároveň by mela uroveň hry tak vypadat...
# 23.10.2008 9.27
 
wout
uživatel
Obrázek
Ve hře: wout
SZ Mail ICQ
Heh, jak je to vlastne s tim sponsorem?
# 23.10.2008 13.07
Obrázek
Cmatmaster je prostě nejvetší řízek!

Stránky: 1 2 3 4 5 6 7

Fórum » Archiv » Placený server? [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.