Chmatákov online


Fórum – Provokace ??

Fórum » Archiv » Provokace ?? [zamknuto]

Zopei
uživatel
Obrázek
Ve hře: King13
SZ Mail ICQ Jabber Skype
Ehm.... :evil::evil:

Nějaký DMNT mi stále upravuje mé komentáře !! Už mi asi 2x upravil můj komentář a tak bych byl rád kdyby se ten stupidní lamák začal ovládal !! Právo upravit topic má snad jen moderátor,tak si myslim že mi to dělá Narayenko,ale nechci ho podezřívat !! No a tak by bylo správné,aby se majitel přiznal už jen v zájmu Narayenka (Nebo dostane přez držku) ;-) *VTIP*

1.) http://img90.imageshack.us/my.php?image=rrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrxu6.png
2.) http://img234.imageshack.us/my.php?image=wwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwcq0.png

Byl bych rád,kdyby se ten z prominutím mag*r přiznal pokud ovšem neni takový srab,aby dělal jakoby nic :evil::-! A také by mě zajímalo proč to dělá a co ho přimělo k tomu,aby mě takhle zesměšňoval !!

DĚKUJU Chymezz ;)
# 15.10.2008 0.28
 

Stránky: 1 2

Big Daddy
uživatel
Obrázek
Ve hře: Big Daddy, Medved 009
SZ
Autoclick a ICQ 6 - výbava moderního killera xD
# 15.10.2008 0.32
 
Zopei
uživatel
Obrázek
Ve hře: King13
SZ Mail ICQ Jabber Skype
;-):D Autoclick z dýkou a amuletem na obratnost je ta nejlepší kombinace :D:D Pak PvP dýka vs. dýka nemá protivník šanci ;-):D Ale já bych rád vyřešil toho hňupa a ná můj styl boje ;-)
# 15.10.2008 0.39
 
Gizmo
autor hry
SZ
Přidělat k infu o úpravě jméno toho, kdo post upravil, by bylo pro Mikyho určitě snadný, otázka je, jestli by to mělo cenu a jiný využití, než kvůl tobě..
# 15.10.2008 9.50
 
Zopei
uživatel
Obrázek
Ve hře: King13
SZ Mail ICQ Jabber Skype
No právě si nedovedu vybavit,že bych tam něco takového napsal ;) Může moderátor upravit komentář či topic ?? Jestly ne,tak proč mi to děláš Miky ;-) ?
# 19.10.2008 21.11
 
Coca~Cola®
uživatel
Obrázek
Ve hře: Frankenstein
SZ Mail ICQ Jabber

Zopei:No právě si nedovedu vybavit,že bych tam něco takového napsal ;) Může moderátor upravit komentář či topic ?? Jestly ne,tak proč mi to děláš Miky ;-) ?


Mmuze moderator ma tyhle prava ale podle rpispevku to vypada ze to je v sekci chmazka a tam muzou upravovat skoro vsichni cleni chmazky treba i ja ale ja to nebyl...;-)
# 19.10.2008 21.18
Jakékoliv informace o mně je z globálního hlediska principiálni bazírovaní na bázi mentálního kompromisu, je zcela nerentabilní o této zaležitosti dále polemizovat 8-)



Zopei
uživatel
Obrázek
Ve hře: King13
SZ Mail ICQ Jabber Skype
Mno tak,ale nějak se to dá přece poznat kdo to byl néé ?? Třeba Miky by to svedl ;-) Prosim tě Miky...Jestly bude čas a jestly máš možnost zjistit kdo to byl,tak to prosim tě zjisti..Díkes ;) *MUCK*
# 19.10.2008 21.21
 
SaLy
uživatel
Obrázek
SZ
Mno ja to taky nebyl 8-)
# 19.10.2008 21.22
 
Coca~Cola®
uživatel
Obrázek
Ve hře: Frankenstein
SZ Mail ICQ Jabber

SaLy:Mno ja to taky nebyl 8-)


No ty mas jeste rpava v te sekci? mnely byti uz odebrany...:twisted:
# 19.10.2008 21.24
Jakékoliv informace o mně je z globálního hlediska principiálni bazírovaní na bázi mentálního kompromisu, je zcela nerentabilní o této zaležitosti dále polemizovat 8-)



SaLy
uživatel
Obrázek
SZ
Ne :-D Ale stejne nic nedelam.... A uvaziju O navratu...
# 19.10.2008 21.28
 
Zopei
uživatel
Obrázek
Ve hře: King13
SZ Mail ICQ Jabber Skype
Saly: Ty budeš CH.P.R. ;)
# 19.10.2008 21.31
 
SaLy
uživatel
Obrázek
SZ
Zopei: Dnes na rubu si mi nevysvetlil co to je?
Tak se zadam o vysvetleni...
# 19.10.2008 21.52
 
Narayenko
uživatel
Obrázek
Ve hře: Narayenko
SZ Mail Jabber
Use brain Zopei. Forko sem necheckoval minimálně 3 hodiny. A jestli mě budeš podezřívat, tak dostaneš warning z5. Už jen kvůly tomu, že přehnaně zvýrazňuješ příspěvky. Porušuješ pravidlo č.9.
# 19.10.2008 22.02
Czech Melbourne shuffler
Addicted to Hardstyle <3
http://www.shuffl3.cz
SaLy
uživatel
Obrázek
SZ
Vzkaz od paly:"tož co se stalo ? Spadl ti na 3h. int.? nebo co? že si zakomplexovaně 3h nečuměl do bedny Pro naryho... A pak ze dostanes po hube nebo co...
# 19.10.2008 22.13
 
Zopei
uživatel
Obrázek
Ve hře: King13
SZ Mail ICQ Jabber Skype

Narayenko:Use brain Zopei. Forko sem necheckoval minimálně 3 hodiny. A jestli mě budeš podezřívat, tak dostaneš warning z5. Už jen kvůly tomu, že přehnaně zvýrazňuješ příspěvky. Porušuješ pravidlo č.9.


Já přehnaně zvýrazňuji příspěvky ?? OMG...Je nějaký důvod,proč by moje příspěvky nemohly být pěkné a barevné ?? Aspoň se to dá číst narozdíl od těch gramatických zjevů co tu někteří tvoří :D:D
# 20.10.2008 18.05
 
Narayenko
uživatel
Obrázek
Ve hře: Narayenko
SZ Mail Jabber
To je jedno, ale je to proti pravidlům, a přestaneš stím. Pokud máš něco proti, začni to konzultovat s Mikym.
# 20.10.2008 18.12
Czech Melbourne shuffler
Addicted to Hardstyle <3
http://www.shuffl3.cz

Stránky: 1 2

Fórum » Archiv » Provokace ?? [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.