Chmatákov online


Fórum – Sipy–lovec

Fórum » Archiv » Sipy-lovec [zamknuto]

Helford
uživatel
SZ Mail
1. Vyplati se pokouset delat s lovcem sipy? (navod znam)
2. to hlavni... koupil jsem si 100 sipu,klikl na ne,abyhc si je pridal naporad. Objevilo s emi to v okenku s postavou,klasicky... Jdu do banky,vyberu luk,jdu strilet. Nemam ani jeden sip. -muzete mi to prosim nekdo objasnit? diky
# 12.10.2008 22.55
 
Sulli_DR
uživatel
Obrázek
SZ
No jak kdy, někdy se ti to vyplatí, ale někdy naopak ne, protože lovec nemůže mít moc zručnosti a výroby takže na jedny šípy můžeš spotřebovat tolik dřeva, že kdyby si je všechny prodal měl by si za to šípy v obchodě, takže to je podle mě tak 50:50. ;) Ale pokud máš nějakého kamaráda řemeslníka poprso jeho a to se ti pak oplatí. ;) A o otázky 2 to opravdu nevím čím by to mohlo být.;)
# 12.10.2008 22.57
Obrázek

Coca~Cola®
uživatel
Obrázek
Ve hře: Frankenstein
SZ Mail ICQ Jabber
Na otazku 2 odpovim trochu ja: takze ono jeden balicek sipu ti prida 40kusu sipu a ne 100kusu jako kdysi a kdyz je pouzijes vidis je ale kdyz relognes nebo prejdes pres port tak ti jakoby zmizi ale furt je mas jen v tabulce je napsana 0 ale kdyz vystrelis tak se ti zas eobjevi kolik sipu mas a jinak neskiluj na zviretech ale na lidech jelikoz kdyz skilis na zvyreti spadne ti lov na 0;-)
# 13.10.2008 15.28
Jakékoliv informace o mně je z globálního hlediska principiálni bazírovaní na bázi mentálního kompromisu, je zcela nerentabilní o této zaležitosti dále polemizovat 8-)



aaaa
uživatel
Obrázek
Ve hře: Cris a [C]Ristianko.
SZ Mail ICQ Jabber Skype Web
Já si ty šípy dělám sám...;-)
# 13.10.2008 17.26
Ženská je nebezpečná ze předu, kůň ze zadu...
...dement ze všech stran.

Helford
uživatel
SZ Mail
A je mozne strilet na te strelnici? praveze jsem nasadil luk a zkousel to tam,tak se ptam...:)
# 13.10.2008 18.11
 
aaaa
uživatel
Obrázek
Ve hře: Cris a [C]Ristianko.
SZ Mail ICQ Jabber Skype Web
Jo de myslím že se ti to bude skilit...A když ne tak rekiluj někoho když ti to dovolí!
# 13.10.2008 18.35
Ženská je nebezpečná ze předu, kůň ze zadu...
...dement ze všech stran.

Lordík Drinian
uživatel
Ve hře: Lord Daughter
SZ Mail Skype

aaaa:Jo de myslím že se ti to bude skilit...A když ne tak rekiluj někoho když ti to dovolí!



ee rekillit se nesmí ani když ti to dovolí
# 18.10.2008 10.15
hele lidi tady na chmatě je to takhle takžesi to pls [b][i]PŘEČTĚTEpotřebuju pomoc s nějakejma sreenama zapomoc na jeden screen bude nějaka věc za cenu nad 100 nebo 100Chk (jestli se vam to zda malo tak 2 minuty za to snad obětujete)pls pls potřebuju s tím [b][i]pomoc/b]

jestli nepomuzete a ja vam dam obměnu ak se vam stane špatná věc (jaká to neřeknu protože pak by jste se proti tomu mohli ubránit)
Zeu
zablokován
Obrázek
Ve hře: Zeu
SZ
Coca~Cola®: Když píšeš douhé referáty prosim tě dělej tam aspon diakritiku ...
# 18.10.2008 10.18
Každej má chybu jen jeden MOD jích má vic

Fórum » Archiv » Sipy-lovec [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.