Chmatákov online


Fórum – Pokračování

Fórum » Archiv » Pokračování [zamknuto]

Fabos121
uživatel
Obrázek
Ve hře: pK_Fabos121
SZ Mail ICQ Skype
JEště jsme to nedořešili.. a SiduS tady nemá nikdo chlapácké řeči,,.. ta jen nějáký pičus jménem SiduS dělá ubožácké činy ;)
# 12.10.2008 17.47
Obrázek
You are always in my heart no matter where you are.... ♥
  • JE SiduS Pičus?
  • Ano19 hlasů, 66 %66 %
  • Spíš jo, než ne0 hlasů, 0 %0 %
  • NEvím0 hlasů, 0 %0 %
  • ne..10 hlasů, 34 %34 %
  • Celkem 29 odpovědí
    Anketa již byla ukončena.

Stránky: 1 2 3 4 5 6

Big Daddy
uživatel
Obrázek
Ve hře: Big Daddy, Medved 009
SZ
Když ti sidus dokázal vyprávět takovej pěknej barevnej příběh, měl se taky zmínit jak řikal že sli mu nedám prachy, postne na forum historii ;)

CC: A to je právě to. já nevim co sidus napsal gizmovi, ale nejspíš tam bylo jen že jsem mu dával prachy z dlouhý chvíle, tak to ale nebylo...
# 12.10.2008 20.10
 
pan Losos
uživatel
Obrázek
SZ Mail
Zopei k tomu bugu... To je ten bug ze staré že ano? Taky jsem ho viděl...
Je jako ze staré. A dělá se stejně jako ve staré. Ale to tu nebudu psát.
# 12.10.2008 20.11
Áj níd mór drags! :idea:
KeSHT
uživatel
Obrázek
SZ Mail
A Co vůbec udělal ja jsem tu asi nebyl?
# 12.10.2008 20.11
Obrázek
Zopei
uživatel
Obrázek
Ve hře: King13
SZ Mail ICQ Jabber Skype
Já právě nwm jak se dělá,inač bych to Gizimu vysvětlil,ale FAKT nwm !!
# 12.10.2008 20.12
 
Gizmo
autor hry
SZ
Daddy: to jsi mohl řešit jinak, například domluvou s námi - mohl dostat ban/blok či by se mu to mazalo.
O nějakém vydírání tu slyším prvně. Ale tak či tak - neměl jsi mu ustupovat, pokud myslíš soukromou historii z ICQ, málokdo by mu věřil, kdyby o nic nešlo...
# 12.10.2008 20.15
 
Big Daddy
uživatel
Obrázek
Ve hře: Big Daddy, Medved 009
SZ
Jo jo, je to jen na icq, začalo to tim, že mi bajo a myslim zahy psali že má sidus nějaký tajný účty a na nich věci nebo práva, už nevim, tak jsem tam kouknul, on to tam měl, zabanoval jsem je a pak to začlo... teď už je to jedno, vyřešený to je.
# 12.10.2008 20.18
 
Gizmo
autor hry
SZ
Daddy: Tím spíš nechápu, proč jsi ihned nenapsal, že tě vydíral...a píšeš to až teď...Myslím, proč jsi to nenapsal do původního topicu..
ZOpei: tohle není thread o chybách

# 12.10.2008 20.18
 
Férko
uživatel
Obrázek
Ve hře: <<[*PsYcHo*]>>
SZ ICQ Skype
Já bych neco napsal ale rači jsem stichat... :-!
# 12.10.2008 20.22
Obrázek
Coca~Cola®
uživatel
Obrázek
Ve hře: Frankenstein
SZ Mail ICQ Jabber
BD: ono ja to nejak neresim stalo se stalo se z vlastni zkusenostni vim ze kdybych chtel tvoji a jeho verzi tak s enebude nai jedna podobat proste vim ze kazdy by si to upravil aspon trochu na svou stranu. Ja te znal jako dobreho hrace ze stare verze kde si byl v klidu. Pak jsme s euz nejak nebavily a k Sidusovi vlastne nevim o koho jde ale rekl bych ze kdybych zaspominal urco bych si vpomnel ;-) a pak stalo se tak neresme kazdy si pojdme svou cestou...;-)jinak tobe do ty cesti prjei mnoho stesti...
# 12.10.2008 20.22
Jakékoliv informace o mně je z globálního hlediska principiálni bazírovaní na bázi mentálního kompromisu, je zcela nerentabilní o této zaležitosti dále polemizovat 8-)



łPłett
uživatel
Obrázek
SZ ICQ Skype Web
Asi tak co se stát mělo se stalo.Nic stím nenaděláme.Ale rád bych něco udělal, a snad to Daddy víš!
# 12.10.2008 20.24
Jackass The Lost Tapes :P

http://www.youtube.com/cop15
Gizmo
autor hry
SZ
Takhle to samozřejmě vypadá úplně jinak.

Otázka, která se však nabízí je - proč Daddy nikomu neřekl o tom, že ho Sidus vydírá, určitě by se to dalo vyřešit jinak než tak, že mu ještě ustupoval a vydírat se nechal.
# 12.10.2008 20.25
 
Zopei
uživatel
Obrázek
Ve hře: King13
SZ Mail ICQ Jabber Skype
Já bych se teda vydírat nenechal a určitě néé od toho lamáka Siduse !! Nechápu že tak duševně silný kluk jako je Daddy si nechal něco takového líbit !! Vždyť....OMG
# 12.10.2008 20.28
 
Coca~Cola®
uživatel
Obrázek
Ve hře: Frankenstein
SZ Mail ICQ Jabber
Otazek by bylo hodne ale proc to co se stat mnelo se stalo si myslim ato co se stat ma se stane...
# 12.10.2008 20.28
Jakékoliv informace o mně je z globálního hlediska principiálni bazírovaní na bázi mentálního kompromisu, je zcela nerentabilní o této zaležitosti dále polemizovat 8-)



Gizmo
autor hry
SZ
Abych to uzavřel, z toho co vychází najevo:

Daddy dával věci Sidusovi, protože se bránil..což se dá pochopit. Jsem rád, že to nebyl support jen tak pro zábavu a že Daddy tedy není snad takový, jak vypadalo.

Jen škoda, že to řešil takhle a ne s námi..

Prosím o lock..
# 12.10.2008 20.40
 
RockFire
uživatel
Obrázek
Ve hře: RockFire
SZ Mail ICQ Web
Na vaše přání, pane! :-)
# 12.10.2008 20.52
 

Stránky: 1 2 3 4 5 6

Fórum » Archiv » Pokračování [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.