Chmatákov online


Fórum – viroba new uctu a heslo

Fórum » Archiv » viroba new uctu a heslo [zamknuto]

atlan
uživatel
Obrázek
Ve hře: atlan, arky
SZ Skype
uz me to fakt s++e protoze kdyz zadam jmeno trotl pak zadam heslo tak se obevi server je plny (to je nejak tak normalni ale pred cca 2 dny jsem se nalogl v pohode) , dale: zadam jmeno trotl a heslo ktere je spatne a zni takto: ,,kfjvkeruv,, a hadejte co mi to napise misto zadal jste spatne heslo? napise mi to server je plny... a tak zalozim new ucet a napisu jmeno lexl o kterym vim ze jsem ho uz zalozil a zadam heslo ++++++++ a napise mi to server je plny... misto jmeno je jiz zabrane vite nekdo cim to je?? zkousel jsem i aktualizovat chmatakov 15.

ps:cim to je a dalsi info.: internet mam v poho a je dost rychli na to aby chmat utahl.
# 3.10.2008 20.41
největší legraci si člověk užije na chmatakovském foru a nasměje se zde víc než u komedie
Coca~Cola®
uživatel
Obrázek
Ve hře: Frankenstein
SZ Mail ICQ Jabber
Jo to nevim ale vim ze toto je zytecne tema...3-(
# 3.10.2008 20.43
Jakékoliv informace o mně je z globálního hlediska principiálni bazírovaní na bázi mentálního kompromisu, je zcela nerentabilní o této zaležitosti dále polemizovat 8-)



atlan
uživatel
Obrázek
Ve hře: atlan, arky
SZ Skype
lol zbytecne??:-P
# 3.10.2008 20.44
největší legraci si člověk užije na chmatakovském foru a nasměje se zde víc než u komedie
Gizmo
autor hry
SZ
Prostě debilita - pokud je server plný, tak neřeší, jestli je heslo OK nebo ne, někdy ti přijde dříve první zpráva (o heslu), jindy zas druhá (o tom, že je server plný)..

lock.
# 3.10.2008 20.50
 

Fórum » Archiv » viroba new uctu a heslo [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.