Chmatákov online


Fórum – Přihláška na redaktora.

Fórum » Archiv » Přihláška na redaktora. [zamknuto]

Sulli_DR
uživatel
Obrázek
SZ
Obrázek
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Přihláška na redaktora.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nick ( přezdívka ) : Sulli_DR
Na web CHO jsem začal chodit od dne : 4.5.2008
Proč bych chtěl být redaktorem? : Protože, by mě bavilo dělat s hráči různé rozhovory, psát pro ně články a tak podobně. ;)

Obrázek
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rozhovor zs hráčem Frankenstein, na fóru Coca~Cola®
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Jak jsi se dozvěděl o Chmatákově?
O chmatakove mi poslal spravu muj kamarad z vedlejsiho vchodu a ja to siril dal, ktery to mnel od bratrance je tu uz celkem dlouho mozna kolem 3 roku, on uz se chmatu nevenuje ja jak vite stale ano

Jaká byla tvoje 1. přezdívka ve Chmatákově?
Prvni nick jsi opravdu nepamatuji ale mam takov ytuseni ze to byla moja sladoucka Paprika mozna s cislem 26 to opravdu uz nevim ale takovej muj prvni ucet za kterej jsou opravdu hral byla moje Coca-Cola ani nevim jak mne tento nick napadnul ale pak jsem hral a tomu s euz opravdu da rikat "hral" byl Pol

Jaký byl tvůj první dojem z hraní Chmatákova?
Bylo to neco uzasnyho jelikoz jsem si spokojene tezil kaminky a pritom pokecal krasne z lidma ktere dobre znam a seznamil jsem se i z jinymi.

Tvoje nejoblíbenější hlavička ( skin ) ?
Obrázek
Zobrazit hlavičku ( skin ).

Jak se nazýval tvůj 1. klan ve kterém jsi byl a také tvůj 1. vlastní klan?
To opravdu uz taky nevim jsem celkem sklerotik, vim jen ze jsem prvni klan delal ze starym znamim M!key a mam pocit ze ho kupoval on. (Byla fuska na nej videlat), ale tusim, ze to byl klan Chmatt--r-i-x.

V jakých Chmatákovských organizacích jsi působil ?
No ja byl vzdy tokovej samostatnej, ale kamarad (M!key) byl myslim v CH.B.I. a tak si rikam ze si taky podam prihlasku moje prihlaska byla otevrene dlouho ale ja ji podaval az nekdy mesic pred koncem "stare verze" mylsim ze by mne i vzaly ale jelikoz se verze rusila byla to zbytecnost, pak to byla Chmakuza v testu mam poscit za vedeni hrace Mborna a nyni to je Chmazka...

Jaké jsou tvoje koníčky :
No zavodne se vnenuji sportovni rybarine (Zavody LRU) a pak je to sport, ktery uz nani zavodne jelikoz jsem casove vytizen a v neposledni rade je to i PC ale take zde musim zaradit skolu sice to neni az tak konicek ale skola zaklad zivota a ja mam zajem mit pevny zaklady.


Líbil se ti tento rozhovor ?
Ano, muzu byt jedine spokojen a omlouvam se ctenarum ze to po mne musely lustit a za moji diakritiku jelikoz mi na klavesnici nejdou hacky a carky. A preji vsem krasnej den...

Chtěl by jsi nazávěr čtenářům Chmatovin něco zdělit?
Snad jen to ze to s Chmatem nemaji prehanet a at si uzijou zivota.

Na závěr bych ti chtěl poděkovat za to, že sis udělal na tento rozhovor čas. :)

//Edit by Maniak: Obrázky sa už zobrazujú;-)



Naposledy upraveno: 1.10.2008 22.43

# 1.10.2008 22.13
Obrázek

Stránky: 1 2

SaLy
uživatel
Obrázek
SZ
No nevim no moc dlouho na webu nejsi.
# 1.10.2008 22.16
 
Coca~Cola®
uživatel
Obrázek
Ve hře: Frankenstein
SZ Mail ICQ Jabber
Saly myslim ze to nechame tymu redaktoru...;-) aůe jinak krasnej rozhovor...xD
# 1.10.2008 22.19
Jakékoliv informace o mně je z globálního hlediska principiálni bazírovaní na bázi mentálního kompromisu, je zcela nerentabilní o této zaležitosti dále polemizovat 8-)



pan Losos
uživatel
Obrázek
SZ Mail
SaLy... Ale je. Jen měl jinej nick ;-) (myslím)

Jiank mě se líbí. Líbí se mi jeho styl psaní. A má velice simpatický avatar. (mám rád knírky)
# 1.10.2008 22.20
Áj níd mór drags! :idea:
Sulli_DR
uživatel
Obrázek
SZ
Nevím jakto, ale i přesto, že jsem kód pro obrázek napsal dobře, tak se mi daný obrázek nechce zobrazit. :-|
# 1.10.2008 22.21
Obrázek

SaLy
uživatel
Obrázek
SZ
Proc jako taky se chci ktomu vyjadrit mam na to pravo....
# 1.10.2008 22.21
 
Sulli_DR
uživatel
Obrázek
SZ
Saly: No na webu působím zhruba 5 měsíců. ;)

# 1.10.2008 22.22
Obrázek

Coca~Cola®
uživatel
Obrázek
Ve hře: Frankenstein
SZ Mail ICQ Jabber

pan Losos:SaLy... Ale je. Jen měl jinej nick ;-) (myslím)



Mam ten pocit taky...;-)
Sulli: Skodama je fut nejakej problem...;-)
Saly: Jo jo jasne vyjadril ses ja rekl svuj nazor na tvoje vyjadreni tak to dal nebudem komentovat;-)
# 1.10.2008 22.24
Jakékoliv informace o mně je z globálního hlediska principiálni bazírovaní na bázi mentálního kompromisu, je zcela nerentabilní o této zaležitosti dále polemizovat 8-)



KeSHT
uživatel
Obrázek
SZ Mail
OMG..Teď to Miky už psal ne že MODY si vybíra sám tak proč se snažíš.?
# 1.10.2008 22.24
Obrázek
pan Losos
uživatel
Obrázek
SZ Mail
On se nesnaží býti modem, ale redaktorem. Což s moderátorskými právy nemá nic společného (myslím :-))
# 1.10.2008 22.26
Áj níd mór drags! :idea:
Coca~Cola®
uživatel
Obrázek
Ve hře: Frankenstein
SZ Mail ICQ Jabber

KeSHT:OMG..Teď to Miky už psal ne že MODY si vybíra sám tak proč se snažíš.?


OMG vis co je mod? mod je sprava fora
vis co je redaktor? redaktor je redaktor post zde na foru...

3-(


EDIT: tak mne rybka predvehla...
# 1.10.2008 22.26
Jakékoliv informace o mně je z globálního hlediska principiálni bazírovaní na bázi mentálního kompromisu, je zcela nerentabilní o této zaležitosti dále polemizovat 8-)



KeSHT
uživatel
Obrázek
SZ Mail
aha tak redaktor je taky LAMS FuN :D ;) xD
# 1.10.2008 22.28
Obrázek
pan Losos
uživatel
Obrázek
SZ Mail
Hh, že bys měl 100% varování? :-D ;-) xD
# 1.10.2008 22.29
Áj níd mór drags! :idea:
Coca~Cola®
uživatel
Obrázek
Ve hře: Frankenstein
SZ Mail ICQ Jabber

pan Losos:Hh, že bys měl 100% varování? :-D ;-) xD


Ja chtel napsat: Staci mi kdyz s epodivam na ten tvuj krasnej warning a stacimi vic vedet nemusim...8-) ale rikal jsem si ze si to odpustim...;-)
# 1.10.2008 22.32
Jakékoliv informace o mně je z globálního hlediska principiálni bazírovaní na bázi mentálního kompromisu, je zcela nerentabilní o této zaležitosti dále polemizovat 8-)



Adamradvak
uživatel
Obrázek
Ve hře: Nehraju
SZ Mail ICQ Web
No já osobně jsem pro ;-) hodně se mi líbil ten rozhovor
# 2.10.2008 9.14
Jsem jen na fórum,spolupracuji s Aspirínem na Super táboru...
Nikomu nedovoluju obnovit CH ro(c)ks !
RockFire
uživatel
Obrázek
Ve hře: RockFire
SZ Mail ICQ Web
Nevím, nejsem proti...
# 2.10.2008 9.35
 

Stránky: 1 2

Fórum » Archiv » Přihláška na redaktora. [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.