Chmatákov online


Fórum – Pár nápadov

Fórum » Archiv » Nápady, návrhy, připomínky » Pár nápadov

BlueWolf
uživatel
Obrázek
SZ Web
Do novej verzie by som pridal pár vecí:
1.Hráči by si mohli po odkúpení vyhradenej parceli (ktorých by bolo viac) postaviť budovu,ktorá by ho stála neaké to drevo a pár klincov. Pri výstavbe budovy by sa museli zúčastniť viaceri hráči. Hráč by si budovu mohol tiež objednať u neiektorej z organizácií. Parciel ,ako som už spomínal, by bolo veľa. Boli by to parcely rôznych veľkostí a cien, čo by otvorilo nové oblasti trhu, napríklad stavebné organizácie a realitné kancelárie. Do budov by sa mohol taktiež umiestniť nábytok ktorý by si hráči vyrobyli alebo kúpili. Budova by sa dala využiť ako sklad, miesto pre usporadúvanie párty alebo hlávný stan militantnej skupiny :-). Budovy tiež otvoria novú možnosť pre zlodejov ,a to výkrádanie.
2.Vytvorila by sa nová oblasť, trochu vätší ostrov na ktorý by sa dalo dostať len pomocou
Vlastnoručne vyrobeného alebo zakúpeného korábu. Museli by ste zohnať kopu jedla, posádku a zbraňe. Na ostrove by bolo plno nebezpečných zverov a mal by exotický nádych. Zem by bola bohatá na zlato a diamanty. Prvých pár šťastlivcov by získalo parceli na stavbu budov. Dalo by sa zbohatnúť tiež na prevážaní pasažierov alebo tovaru. Bola by to niečo ako kolónia.
# 29.6.2007 16.56
 
Gizmo
autor hry
SZ
No, bohužel, parcely budou jen jako forma poděkování za příspěvek, protože než bych to udělal volně dostupné všem, tak by bylo září...
# 29.6.2007 17.18
 
Maniak10
uživatel
Obrázek
Ve hře: Maniak10
SZ Mail ICQ Jabber
:-( tak to je mooooc velka skoda bluewolf teraz ked si dostal ten napad uz sa mi ani chmatakov nece hrat preotze vidim kolko ma nedostatkov :-(
# 29.6.2007 18.19
bigdragon
uživatel
Obrázek
SZ Jabber
bohužel pohyb po vodě udělat prý nejde
Ty parcely do budoucna nezní špatně- Takže až jednou nebude mít Gizmo co dělat, tak možná změní názor :-)

maniak: jednoduchá situace=> nehraj :-D
# 29.6.2007 18.35
Obrázek
BlueWolf
uživatel
Obrázek
SZ Web
Ja som pohyb po vode ani nechcel. Len by hraci nastúpily na loď a ak by mala loď dostatok zásob kapitán by zavelil ,,Zdvihnúť kotvy!". Puf!!! A loď by bola pri druhom ostrove.
# 29.6.2007 20.47
 
New Agent
uživatel
Obrázek
Ve hře: Prasátko Slim
SZ
Zbytečné a navíc velmi těžké a náročné úplně pro všechno.
# 29.6.2007 21.03
STOP DEMENCI OSTATNÍCH
Jen já můžu být dementxD
bigdragon
uživatel
Obrázek
SZ Jabber
Agent: v tomto podání- kdy jsou 2 totožné objekty a ty se jenom "teleportuješ" - třeba za účasti nějké animace zase tak náročné na provedení nejsou....
# 29.6.2007 21.29
Obrázek
.MartinKa.
uživatel
Ve hře: [KočičKa]
SZ Mail Web
[img]JPEG[/img]
# 15.4.2008 20.11
-.Martina.-
petey
uživatel
Ve hře: Freerider, Straggler
SZ Mail ICQ Web
vystihujici martinko:-|
# 16.4.2008 15.50
 
*Amigo*
uživatel
Obrázek
Ve hře: Amigo
SZ Mail ICQ
No tak s těma parcelama to je něco jako když zaplatíš za ostrov....a to by moc serveru od finanční tísně nepomohlo,kdyby to šlo vyrobit zadarmo:-|
A ten druhej nápad by šel zařídit asi těžko,ale nevím....ale mě se to moc nezdá....no můj názor máš,bohužel né mohe požehnání8-)
# 16.4.2008 15.56
ObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek
ooo,nemam rád pokémony co si hrajou na chytráky...
A vlezdoprdelky co si píšou na popis že by se rádi stali moderátorem že Aspire?!3-(
Hanny
uživatel
Obrázek
Ve hře: Hanny
SZ ICQ
Vidíte to datum?!:-|
# 16.4.2008 17.10

*Amigo*
uživatel
Obrázek
Ve hře: Amigo
SZ Mail ICQ
Hh,já sem psal,protože to bylo v posledních příspěvcích.....To Martinka to vyhledala někde z archivulol
# 16.4.2008 17.14
ObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek
ooo,nemam rád pokémony co si hrajou na chytráky...
A vlezdoprdelky co si píšou na popis že by se rádi stali moderátorem že Aspire?!3-(

Fórum » Archiv » Nápady, návrhy, připomínky » Pár nápadov

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.