Chmatákov online


Fórum – Frankenstein

Fórum » Archiv » Frankenstein [zamknuto]

Majesty123
uživatel
Obrázek
SZ
cau sparvci atd...

Neni to moje vec ale urco by Frankenstein souhlasil pls dejte mu uz tu systemovku aby mohl delat souteze moc vas prosim o tuhle jedinou vec prosim nemuzu se dockat na jeho souteze Dekuji mnohokrat.
# 28.9.2008 19.59
 

Stránky: 1 2

chiquitka
moderátor
Obrázek
SZ Mail ICQ
podle toho, co povazujes tou srandou.. v ramci mezi :-)
# 28.9.2008 20.41
 
Coca~Cola®
uživatel
Obrázek
Ve hře: Frankenstein
SZ Mail ICQ Jabber
no mezi náma ja tak "ničím" lidi jen ty co jsi to zaslouží ublížily mně či mím kamarádum a nebo jsou dost tak na fetu (tím myslím že jsou dost v lese (moje menší hláška) ) asik tak no...
# 28.9.2008 20.52
Jakékoliv informace o mně je z globálního hlediska principiálni bazírovaní na bázi mentálního kompromisu, je zcela nerentabilní o této zaležitosti dále polemizovat 8-)



Zopei
uživatel
Obrázek
Ve hře: King13
SZ Mail ICQ Jabber Skype
Coca~Cola®: Jako..Myslíš tim mě to "A to jako řikaš jen kvůly tomu aby vybraly tege ??"

Jestly jo,tak...

1) Řikám to jen kvůly tomu že mám pravdu a že by se třeba mohl Gizmo poučit !! Neřikám že všichni správci jsou a byly na nic,ale taky nebyly všichni zrovna dobří ;-)

2) I tak ti je do toho velký kulový,tak se kliď...
# 28.9.2008 21.01
 
Coca~Cola®
uživatel
Obrázek
Ve hře: Frankenstein
SZ Mail ICQ Jabber
No z bodem číslo 1 souhlasim někteří byly dobří ja bych zvlášt vyzvedl Sama ten byl pro mne opravdu frajer a je doted chmatu se věnoval opravdu snad non-stop a ukazoval se i ve hře a dalo se sním krásne pokecat někdy dokonce i za kilit8-)
# 28.9.2008 21.14
Jakékoliv informace o mně je z globálního hlediska principiálni bazírovaní na bázi mentálního kompromisu, je zcela nerentabilní o této zaležitosti dále polemizovat 8-)



pan Losos
uživatel
Obrázek
SZ Mail
...ale pak začal hrát WoW lol
# 28.9.2008 21.46
Áj níd mór drags! :idea:
AfroEx
uživatel
Obrázek
Ve hře: moji kmaosi vedia kdo sem
SZ Mail
coca cola dej im bdues urcite dobrym organizatorem soutezi velcie se tesim ked budou tie souteze vela stesti
# 29.9.2008 6.18
Obrázek
Coca~Cola®
uživatel
Obrázek
Ve hře: Frankenstein
SZ Mail ICQ Jabber
No nějaké soutěže už jsem dělal celkem dost bych řekl bylo to tehda pod nickem M[i]key takže kdo byl na nějaké soutěži či aukci tak mněl tu čest...;-) ale pššš
# 29.9.2008 15.10
Jakékoliv informace o mně je z globálního hlediska principiálni bazírovaní na bázi mentálního kompromisu, je zcela nerentabilní o této zaležitosti dále polemizovat 8-)



Coca~Cola®
uživatel
Obrázek
Ve hře: Frankenstein
SZ Mail ICQ Jabber
Poprisim o lock jelikoz jsme dnesnim dnem prava dostal...;-)
# 2.10.2008 18.40
Jakékoliv informace o mně je z globálního hlediska principiálni bazírovaní na bázi mentálního kompromisu, je zcela nerentabilní o této zaležitosti dále polemizovat 8-)



Big Daddy
uživatel
Obrázek
Ve hře: Big Daddy, Medved 009
SZ
Jo, a já nejsem tak aktivní taky kvůli samovi, on mě k wowu dotáhl xD zlinšujte jeho :D

Příkaz už mám, kdo práva nemá, ať napíše do toho druhýho tématu. lock
# 2.10.2008 18.53
 
chiquitka
moderátor
Obrázek
SZ Mail ICQ
na coluv a medveduv rozkaz uzaviram tuto diskusi :-)

lock
# 3.10.2008 9.51
 

Stránky: 1 2

Fórum » Archiv » Frankenstein [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.