Chmatákov online


Fórum – .Končim.

Fórum » Archiv » Diskuse mimo mísu » .Končim. [zamknuto]

.!...Aspire...!.
uživatel
Obrázek
Ve hře: Já už jsem senior Chmatu
SZ ICQ Jabber Skype Web
Vim , že je už trapné zakládat topicy o odchodu , ale myslím si , že já to napsat můžu.Přecejenom tu už jsem delší dobu.
Někdo bude smutný , někdo bude jásat ,ale já už fakt na tohle nemám.Přicházim o kámoše(Turkis,MAK) a to prostě nechci.Končim z důvodu , že si chci kámoše zachovat a ne je poštvat proti sobě.
Adamradvak:Tys mi nejvíce pomohl a to nezaomenu.Doufám , že se ti zde povede dobře a né jako mě ;-)
Palanda: Palo my jsme kámoši už od začátku mého hraní a doufám , že kámošství bude pokračovat aspoň an icq :-)
Vrak: Nezlob tady :-D
Naray: Ty jsi super týpek tohohle fora tak doufám , že neodejdeš :-)
Mistr Kerny: Měj se kámo a pořádně tu trestej demenci ;-)
Mak a turkis: Omlouvám se jak jsem se choval a doufám , že budeme dál kámoši ;-)
Celá chmazka: Ať se vám tu daří a dělejte dobré soutěže - Dirtx my se uvidíme na wow
Celá redakce: Snad se tyhle noviny udrží dlouho a přeju vám hodně štěstí.Třeba se někdy dočtu o sobě v legendách lol :-D
celej tým Cho: A´t vám vyjde ten novej chmat a díky za tuto hru.
Maniak10: Totéž co Mistr Kerny...
Montik: Sorry , že jsem se k tobě vždy choval jako vůl a snad se ti ta grafika zlepší ;-)
Psal bych hodně lidem , ale bylo yb to na dlouho

Co bych vám ještě pověděl? Možná se tu NĚKDY ukáži , ale to bude fakt málo kdy.

Tak čau a mějte se tu :-)

:-(
# 26.9.2008 20.30
"Si myslíš že si mistr světa amoleta a si jen malý děcko co neví vůbec" - Říká Mák :D :D :D :D :D :D To je ten pravej.
Obrázek
Naruto RPG!
Můj zcela nový komiks!
http://forum.chmatakov.cz/tema/9864-super-tabor
Obrázek

Stránky: 1 2 3

Mernik
uživatel
Obrázek
Ve hře: nehraju kvuli killerum!
SZ Mail ICQ Jabber Web
Neeeeeeeeeee,Aspire ty taky?co to je taka vzpoura všichni normální lidi odchází a nejlepší člověk na foru a taky dobrej kamoš a komiksař to vzdává?no vzdávám ti holt a měj se dobře kámo aspoň dodělej tekise :D
# 27.9.2008 15.25
Vsechny normalni lidi mam rad ale mam tu vzkaz pro durdu a maka:STE ZASRANI ZMRDI A KUREVSKY ME SERETE VY ZMRDI ANI NEVITE CO PISETE TAK SI VYLIZTE PICU!
DJ-Joy
uživatel
Ve hře: reiserstreet
SZ Mail ICQ Skype Web
cau :'(
# 27.9.2008 16.24
 
Mernik
uživatel
Obrázek
Ve hře: nehraju kvuli killerum!
SZ Mail ICQ Jabber Web
DJ-Joy tohle je ale fakt spam být tebou něco tam ještě dopíšu slovo cau je samo o sobe spam.i když mohzna se naray slituje.
# 27.9.2008 16.51
Vsechny normalni lidi mam rad ale mam tu vzkaz pro durdu a maka:STE ZASRANI ZMRDI A KUREVSKY ME SERETE VY ZMRDI ANI NEVITE CO PISETE TAK SI VYLIZTE PICU!
Turkis#
uživatel
Obrázek
SZ Mail ICQ
Čau píše i xmenT když se někdo loučí,a nikdo mu za to zatím warning nedal,prostě se jen rozloučil...
# 27.9.2008 16.53
Neříkej že nemůžeš, když nechceš. Protože přijdou velmi brzy dny, kdy to bude daleko horší. Budeš pro změnu chtít a pak už
nebudeš moci.
Jan Werich
Obrázek
I can by only myself....sorry if that is hell for you
Řeknu to asi takhle:Koupím ůčet na bitefight,travian,gladiatus
Mernik
uživatel
Obrázek
Ve hře: nehraju kvuli killerum!
SZ Mail ICQ Jabber Web
ok ja jenom nevedel protoze oni rikaj ze spam je i skoda nebo super atd :D za co myslis ze amm tane warning :D
# 27.9.2008 16.57
Vsechny normalni lidi mam rad ale mam tu vzkaz pro durdu a maka:STE ZASRANI ZMRDI A KUREVSKY ME SERETE VY ZMRDI ANI NEVITE CO PISETE TAK SI VYLIZTE PICU!
Ghoom
uživatel
Obrázek
Ve hře: click, Mr_click
SZ Mail
ahoj a mej se hezky
# 27.9.2008 17.29
Du.. Du hast.. Du hastlit.. Du hastlit kokain..:twisted:
D@rk kr@ken
uživatel
Obrázek
Ve hře: SpitFire
SZ Mail
Achjo další supr člověk co má rád naruta:D odchází
# 27.9.2008 17.57
Obrázek
Obrázek
[URL=http://g.imageshack.us/g.php?h=503&i=horsefeathersiv2nm3.png][IMG]http://img503.imageshack.us/
chiquitka
moderátor
Obrázek
SZ Mail ICQ
mernik: odborna poucena hlasam, ze zalezi v jaky souvislosti se ono slovo uvede :-)
# 27.9.2008 18.10
 
tomas.oxi
uživatel
SZ ICQ Jabber Skype Web
Měl vyakčit tady na foru svuj ucet s tucnymi 3323 prispevky xD
# 27.9.2008 18.54
Narodil ses jako originál, neumírej jako kopie...
Obrázek
DiViNe GoD
uživatel
SZ Mail
OMG Ty si nějaká důležita osobnost nebo co..? Nějaký LAMS co ve hře nic nedokázal a jenom lízal řitní otvor Moderatorům!Jelikož Naray psal že topici o odchodu se psat nemájí tak bych mu na odchod udělal BAN IP na web! JInak čau LAMS
# 27.9.2008 20.08
Obrázek
chiquitka
moderátor
Obrázek
SZ Mail ICQ

DiViNe GoD:... jenom lízal řitní otvor Moderatorům!...



o tom bych snad musela neco vedet, ne? ;-)

DiViNe GoD:... Jelikož Naray psal že topici o odchodu se psat nemájí ...



proto lock

kdo chcete, rozlucte se s Aspirem pres PM :-)
# 27.9.2008 20.26
 

Stránky: 1 2 3

Fórum » Archiv » Diskuse mimo mísu » .Končim. [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.