Chmatákov online


Fórum – co si přejete na vánoce :–)

Fórum » Archiv » Diskuse mimo mísu » co si přejete na vánoce :-)

nations
uživatel
Obrázek
Ve hře: Nations112, Acer, Vario
SZ
co by jste si přáli na vánoce? njn aby ježíšek věděl předem :-)

tak já, GPS,trať do jedné hry,VIP do nový verze a další blbinky
# 25.9.2008 17.55
Chmatákov Old Player (2007-2018)
(Pietro, Palanda, Corse, Nex, maniak, Aspire, zvonek, Magpie a mnoho dalších )

Chmatákov mapa

Stránky: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

.!...Aspire...!.
uživatel
Obrázek
Ve hře: Já už jsem senior Chmatu
SZ ICQ Jabber Skype Web

MAK:Aspire ze sebe dělá opět.... ( každý si domyslí)



Co zas ze sebe dělam?Vadí ti an mě něco?!Tak to řekni rovnou a nekecej nějaké hovadiny už mě fakt ser*š.
# 26.9.2008 20.12
"Si myslíš že si mistr světa amoleta a si jen malý děcko co neví vůbec" - Říká Mák :D :D :D :D :D :D To je ten pravej.
Obrázek
Naruto RPG!
Můj zcela nový komiks!
http://forum.chmatakov.cz/tema/9864-super-tabor
Obrázek
Turkis#
uživatel
Obrázek
SZ Mail ICQ
Aspire: Já ti to řeknu takhle...já tě přestavám mýt taky rád...a nevím proč...
# 26.9.2008 20.14
Neříkej že nemůžeš, když nechceš. Protože přijdou velmi brzy dny, kdy to bude daleko horší. Budeš pro změnu chtít a pak už
nebudeš moci.
Jan Werich
Obrázek
I can by only myself....sorry if that is hell for you
Řeknu to asi takhle:Koupím ůčet na bitefight,travian,gladiatus
Dirtx
zablokován
Obrázek
Ve hře: infiniTy :-*, FrEeRiDeR
SZ Mail ICQ Jabber Skype Web
máme to za potřebí?
# 26.9.2008 20.16
Obrázek
Obrázek
Obrázek
MAK_obnova2
uživatel
SZ
Protože se chová jako debil. Všechno je hnusné, všechno je prostě bleeee.

Ano vadí mi na tobě spoustu věcí. Např tvoje negativní komandování všech a všeho. Ty mě sereš už dob -Black- kdy jsi se choval ještě hůř.

Třeba turkis, byl na tom podobně a jak je na tom ted? No špička, nevybouchává ( A to jserm mu napsal jednu blbou PMku, že by mohl brzdit.) No myslím, že z něj si máš brát příklad



Naposledy upraveno: 26.9.2008 20.17

# 26.9.2008 20.16
 
.!...Aspire...!.
uživatel
Obrázek
Ve hře: Já už jsem senior Chmatu
SZ ICQ Jabber Skype Web
No , protože se chovám už jako někteří lidi tady a to z toho důvodu , že už mě nebaví být pořád ten hodný.Co jsem z toho dostal?Kulový , akorát mě přestali mit radi moji dřívější kamarádi z chmatu a to mě dost naštvalo a tak už fakt prdim na hodného a slušného hráče chmatu akorát ztrácim kámoše a to mi za to nestojí

Ano Maku neměl jsi me rád , protože jsi ve 4.městě dostával.
A já říkám , že to blee a fuj , protože se mi to prostě nelíbí každému se nelíbí to co tobě.Já prostě musim vidět něco dobrého , abych mohl říct , že je to pěkné....



Naposledy upraveno: 26.9.2008 20.19

# 26.9.2008 20.17
"Si myslíš že si mistr světa amoleta a si jen malý děcko co neví vůbec" - Říká Mák :D :D :D :D :D :D To je ten pravej.
Obrázek
Naruto RPG!
Můj zcela nový komiks!
http://forum.chmatakov.cz/tema/9864-super-tabor
Obrázek
Dirtx
zablokován
Obrázek
Ve hře: infiniTy :-*, FrEeRiDeR
SZ Mail ICQ Jabber Skype Web
a je to venkuu lol
# 26.9.2008 20.17
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Turkis#
uživatel
Obrázek
SZ Mail ICQ
To je smutné:'( :-D si mě dojal fakt moc mocxD
# 26.9.2008 20.23
Neříkej že nemůžeš, když nechceš. Protože přijdou velmi brzy dny, kdy to bude daleko horší. Budeš pro změnu chtít a pak už
nebudeš moci.
Jan Werich
Obrázek
I can by only myself....sorry if that is hell for you
Řeknu to asi takhle:Koupím ůčet na bitefight,travian,gladiatus
Coca~Cola®
uživatel
Obrázek
Ve hře: Frankenstein
SZ Mail ICQ Jabber
.!...Aspire...!.: važ si kamarádu a dělěj tak abys je nestratil, ale nedělej to co nechces dělat nechceš a nikdy se nepřetvařuj a nehrej si na toho kdo nejsi mohl by jis tím někomu ublížit a pak i SOBĚ. (toď menší rada do života, vemeš/nevemeš to je na tobě.)

jinak k topiku: MAK má plně pravdu někteří to berou jako "povinost" sedět z rodinkou u pohádek, ale ti rozumější tam sedí "rádi" a myslím si, že jen závislák co chce být co nejrychleji u chmatu tak ji tak, že mu snad kost z kapra zaskočí, a dárky rozbaluje ješte rychleji a pak co nejrychleji k PC.
# 26.9.2008 20.44
Jakékoliv informace o mně je z globálního hlediska principiálni bazírovaní na bázi mentálního kompromisu, je zcela nerentabilní o této zaležitosti dále polemizovat 8-)



Acer
uživatel
Obrázek
SZ Mail ICQ Web

Coca~Cola®: ale ti rozumější tam sedí "rádi" a myslím si, že jen závislák co chce být co nejrychleji u chmatu tak ji tak, že mu snad kost z kapra zaskočí, a dárky rozbaluje ješte rychleji a pak co nejrychleji k PC.




Toto je pravda, já rád sedím s dědou nebo s mámou u pohádek, prostě se na ně po tom roku rád podívám.... A nevím, jak tady nějací závisláci i přes ty svátky se zavřou v pokojíku ( nebo někde v místnosti ) s počítačem a hrajou do zblbnutí. Tohle já nikdy nepochopím a nikdy chápat nebudu!
# 26.9.2008 21.27
Obrázek
[url]Obrázek[/url]
Coca~Cola®
uživatel
Obrázek
Ve hře: Frankenstein
SZ Mail ICQ Jabber

Acer:

Coca~Cola®:ale ti rozumější tam sedí "rádi" a myslím si, že jen závislák co chce být co nejrychleji u chmatu tak ji tak, že mu snad kost z kapra zaskočí, a dárky rozbaluje ješte rychleji a pak co nejrychleji k PC.




Toto je pravda, já rád sedím s dědou nebo s mámou u pohádek, prostě se na ně po tom roku rád podívám.... A nevím, jak tady nějací závisláci i přes ty svátky se zavřou v pokojíku ( nebo někde v místnosti ) s počítačem a hrajou do zblbnutí. Tohle já nikdy nepochopím a nikdy chápat nebudu!


tak to nás je více nechápajcích o svátcích se má odpočívat, ano někdo relaxuje u pc, ale pochybuji, že ti naši závisláci budou relaxovat tak jak by se mnělo, je třeba jsi užít živoda u pc budu sedět non-stop až nebudu umět chodit...:-)
# 26.9.2008 21.49
Jakékoliv informace o mně je z globálního hlediska principiálni bazírovaní na bázi mentálního kompromisu, je zcela nerentabilní o této zaležitosti dále polemizovat 8-)



Sulli_DR
uživatel
Obrázek
SZ
Chtělo by to o svátcích vypnout závislákům Chmat, ale i tak vypne se Chmat půjdou na WoW nebo jiné hry... Jinak si myslím, že jednou za rok nebýt na PC třeba den se snad dá vydržet ne?
# 26.9.2008 22.10
Obrázek

chmatmaster
uživatel
Obrázek
Ve hře: chmatmaster
SZ ICQ

Sulli_DR:Chtělo by to o svátcích vypnout závislákům Chmat, ale i tak vypne se Chmat půjdou na WoW nebo jiné hry... Jinak si myslím, že jednou za rok nebýt na PC třeba den se snad dá vydržet ne?


fakt? :-O
# 27.9.2008 0.54
Master! Apprentice! Heartborne, 7th Seeker
Warrior! Disciple! In me the CHMATMASTER! :twisted:

Dirtx
zablokován
Obrázek
Ve hře: infiniTy :-*, FrEeRiDeR
SZ Mail ICQ Jabber Skype Web
ee ..... lol
# 27.9.2008 7.54
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Coca~Cola®
uživatel
Obrázek
Ve hře: Frankenstein
SZ Mail ICQ Jabber
ja bych byl klidne pro..vubec by mi to nevadilo...;-)
# 27.9.2008 8.59
Jakékoliv informace o mně je z globálního hlediska principiálni bazírovaní na bázi mentálního kompromisu, je zcela nerentabilní o této zaležitosti dále polemizovat 8-)



MAK_obnova2
uživatel
SZ
Spousta organizací těchto dětí využívá, dělají akce atp, aby se jim tam ještě více zalíbilo a více pařili tam a tam...
# 27.9.2008 9.14
 

Stránky: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

Fórum » Archiv » Diskuse mimo mísu » co si přejete na vánoce :-)

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.