Chmatákov online


Fórum – Questy

Fórum » Archiv » Questy

!_BerGakuNgEn_!
uživatel
Ve hře: BerGaKuNgeN
SZ Mail ICQ Jabber Skype Web
Jak jiste vize, vetsina tech good old_school hracu ochazi, a rekl bych, ze i tak trochu kvuli tomu, ze uz vubec nebyvaji Q... Kdyz sem se ptal medveda proc uz nebyvaji, tak rkel, ze je tam jediny gm. Meli by se nabrat novi gm, je tu spousta good hracu, kteri by se na gm hodili a myslim, ze by se zase ti good hraci vratlili, kdyby byvaly zase q.. ;-)
# 17.9.2008 13.04
Chmatákovský svět ovládli noví zabijáci! :twisted:

Stránky: 1 2

MuT@NTZeR
uživatel
SZ Mail
Blbost, myslis si ze kdyz hraju CH cca 2 roky tak me to prestalo bavit kvuli tomu ze nejsou Q ? :D
# 17.9.2008 13.18
 
chiquitka
moderátor
Obrázek
SZ Mail ICQ
to, ze je min questu urcite nema vliv na to, ze nekteri hraci odchazi nebo naopak zustavaji

s mnozstvim questu se nic nezmeni... na ruzne mensi souteze mate chmazku, s vetsimi questy si budete muset nejspis pockat do nove verze :-)
# 17.9.2008 13.48
 
pepa
uživatel
Obrázek
Ve hře: Darkelf
SZ Mail ICQ Skype
podle me to neni ten duvod spíš je to už omrzelo ja už sem n ahře taki malo kdy spíš sem na forku
# 17.9.2008 13.53
fakt sem se vrátil pak mmožná napišu proč mel sem trochu problém se serverem a jak vidím moc vás tady ze zbilích není
Zopei
uživatel
Obrázek
Ve hře: King13
SZ Mail ICQ Jabber Skype
NE,NE...Tak tahle to vůbec neni !! Teda aspoň já neodešel,kvůly tomu že nejsou Questy ;-):D Jinak co se týče nových GM,tak to už tu bylo X krát,takže to asi ani ty nevyřešíš ;-):D

Já jsem třeba odešel kvůly tomu že už mě hraní nebaví,ale jak už jsem řekl třeba GM bych bral,páč bych byl takový jaký by si Gizmo přál,abych byl ;-):D !! Ale i tak bych rád pomáhal nějak hře !! Třeba bych se chytnul nějakého postu a byl bych aspoň užitečný ;-)

EDIT: Tolik lidí co by se hodilo na GM,tu zase neni !! Musí to být člověk vzkušený,spravedlivý,rázný a spolehlivý !! A tolik hráčů tu zase neni i když jsou třeba dobří killeři ;-):D



Naposledy upraveno: 17.9.2008 14.02

# 17.9.2008 13.56
 
aaaa
uživatel
Obrázek
Ve hře: Cris a [C]Ristianko.
SZ Mail ICQ Jabber Skype Web

pepa:podle me to neni ten duvod spíš je to už omrzelo ja už sem n ahře taki malo kdy spíš sem na forku


Nj pepo ale ti nejsi old_school :-D
# 17.9.2008 13.56
Ženská je nebezpečná ze předu, kůň ze zadu...
...dement ze všech stran.

Coca~Cola®
uživatel
Obrázek
Ve hře: Frankenstein
SZ Mail ICQ Jabber
no presne tak jak rekla chiquitka je to blbost od toho tu je chmazka od tech malich osutezi jenze treba mam pocit ze pred mesicem (zitra to bude mesic) jsem byl prijat do chmazky ale prave jeste nemam takze bouzel...
# 17.9.2008 13.57
Jakékoliv informace o mně je z globálního hlediska principiálni bazírovaní na bázi mentálního kompromisu, je zcela nerentabilní o této zaležitosti dále polemizovat 8-)



Retrouš
uživatel
Ve hře: Uz nehraju
SZ Skype
Neee ja neodesel kvuly Q....Z nich padají jen itemy...A casem maji vsichni Itemy ktere chteji a pak uz byly jen Gropu killingy ve 4 :D:D Pak byly potreba jen penize na leky :)

Ja sem napriklad skoncil kvuly hracum..
# 17.9.2008 14.35
 
turcik
uživatel
SZ
Je to fakt, chtělo by to na chmatu nějaká spestření(soutěže,závody, atd.), chtělo by to nějaké lidi přímo jenom na toto, protože je fakt, že už poslední dobou je na chmatu nuda, chtělo by to zpestřit!!
# 17.9.2008 15.18
 
chiquitka
moderátor
Obrázek
SZ Mail ICQ
turcik: taky nezapomen, ze soucasnemu chmatu se uz moc lidi nevenuje

1) je zacatek skolniho roku a vsichni se chtej blejsknout pred ucitelkama ;-)
2) jak jiste vis, pripravuje se novej chmatakov a proto pochopitelne od vyvoje soucasny verze upustilo

doufam, ze to uz konecne pochopi vsichni :-)
# 17.9.2008 18.42
 
juramraz
uživatel
Obrázek
Ve hře: chocolate, ghunt3r
SZ Mail ICQ Skype
A to už jako vůbec nikdy v této verzi nebude Q? 3-(
# 17.9.2008 18.49
 
chiquitka
moderátor
Obrázek
SZ Mail ICQ
velkej nebo vetsi uz asi ne

ale to je otazka pro spravce :-)
# 17.9.2008 18.59
 
.!...Aspire...!.
uživatel
Obrázek
Ve hře: Já už jsem senior Chmatu
SZ ICQ Jabber Skype Web
Kvůli questům to určo nebylo ;-)
# 17.9.2008 19.46
"Si myslíš že si mistr světa amoleta a si jen malý děcko co neví vůbec" - Říká Mák :D :D :D :D :D :D To je ten pravej.
Obrázek
Naruto RPG!
Můj zcela nový komiks!
http://forum.chmatakov.cz/tema/9864-super-tabor
Obrázek
Bajo
uživatel
Ve hře: BajoOo
SZ ICQ Skype Web
Ja som skončil kvôli Q pretože na ch bola nuda , nikdo nešiel s inou zbraňou než z dýkou a keď sme my zobrali bilej tak oni prišli 6 vzali si náš biely ale aj tak sa ho boja zobrať do boja
# 18.9.2008 7.08
Škoda, že tu už nikoho nepoznám.
HUN[cz]t3r_l0v3c
uživatel
Ve hře: mám no
SZ
no tak priznej se noobe.
jen chces ziskat co nejvic veci
# 27.9.2008 20.26

Obrázek
Obrázek
Obrázek



]

Zopei
uživatel
Obrázek
Ve hře: King13
SZ Mail ICQ Jabber Skype
HUN[cz]t3r_l0v3c: :D:D;-) ha ;-);-) *SMÍCH* :D:D


chiquitka: ale co to nevidi me obrylene ocka... ze by spam? :-)
# 27.9.2008 23.39
 

Stránky: 1 2

Fórum » Archiv » Questy

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.