Chmatákov online


Fórum – bug přihlášení

Fórum » Archiv » bug přihlášení [zamknuto]

h4rdy
uživatel
Ve hře: hard,wurmishek
SZ Mail ICQ Web
Dobrý den doufám že mi někdo poradí proč když se přihlásí má sestra normálně to jde a když se chyci přihlásit já píše to že je server plný zkoušim to takhle furt a furt to dělá to samé už sem se 2 dny nepřihlásil,díky za odpovědi s pozdravem h4rdy
# 13.9.2008 19.30
 
hamster
uživatel
Obrázek
Ve hře: Hamster
SZ Skype
protoze jeste ma VIP ?
# 13.9.2008 19.40
since 2007
Coca~Cola®
uživatel
Obrázek
Ve hře: Frankenstein
SZ Mail ICQ Jabber
o bude tim ze nemam vice stari jak 2 hodiny
# 13.9.2008 19.40
Jakékoliv informace o mně je z globálního hlediska principiálni bazírovaní na bázi mentálního kompromisu, je zcela nerentabilní o této zaležitosti dále polemizovat 8-)



.!...Aspire...!.
uživatel
Obrázek
Ve hře: Já už jsem senior Chmatu
SZ ICQ Jabber Skype Web
Ty už jsi za svůj ucet ve hre déle jak dvě hodiny a proto už ti vyprchala doba na bezproblémové přihlášení , ale tvá sestra ještě není za ten ucet ve hře dvě hodiny a proto má ještě dvouhodinové VIP.
# 13.9.2008 19.46
"Si myslíš že si mistr světa amoleta a si jen malý děcko co neví vůbec" - Říká Mák :D :D :D :D :D :D To je ten pravej.
Obrázek
Naruto RPG!
Můj zcela nový komiks!
http://forum.chmatakov.cz/tema/9864-super-tabor
Obrázek
h4rdy
uživatel
Ve hře: hard,wurmishek
SZ Mail ICQ Web
aha tak díky moc kámoš už se nepřihlásil 3 dny je to hrůůza a navíc sestra se regla včera a furt ji to funguje:-|
# 13.9.2008 19.49
 
Zopei
uživatel
Obrázek
Ve hře: King13
SZ Mail ICQ Jabber Skype
LOL..Tak tomudle se řiká DMNce..Chápu že jste nováčci,ale o tom by jste jako normální hráči chmatákova měly vedět a nezakládat zbytečně nesmyslné topici !! :evil:
# 13.9.2008 20.01
 

Fórum » Archiv » bug přihlášení [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.