Chmatákov online


Fórum – NAPAD!!! na RYBY

Fórum » Archiv » NAPAD!!! na RYBY [zamknuto]

Inuzuba Kiba & Akamaru
uživatel
Obrázek
Ve hře: FuiK
SZ Mail
Ahojte lidi na tomto novem uctu chchi byt vic aktivnejsi na FORU ale k tomu co jsem chtel rict:napadlome kdyz vlastne rybarite normalne v realu tak vzdycky tym rybam zakrmujete na jedno misto kde potom pluji a zeroutotam vy tam hodite navnadu a mate proste rychlejsi rybareni tak co kdyby se udelala v new verzi veci na zakrmovani za 50CHK aby lepe brali . POKUSIMSE udelat jeste OBRAZEK jak byto vypadalo.

Tady obrazek jak byto melo vypadat ja jsem TULA takzemito moc graficky nejde :D : Obrázek



Naposledy upraveno: 10.9.2008 9.24

# 10.9.2008 9.01
Obrázek

Stránky: 1 2 3

.Jerry.
uživatel
Obrázek
Ve hře: Corrupt
SZ Mail
Podle mně zbytečná práce navíc;-)
# 10.9.2008 9.17
 
chiquitka
moderátor
Obrázek
SZ Mail ICQ
ve chmatu nemuze bejt vsechno jako v realu :-)
# 10.9.2008 9.24
 
Inuzuba Kiba & Akamaru
uživatel
Obrázek
Ve hře: FuiK
SZ Mail
NJ ale bylo byto jhako ze ta hra je onecem aby proste toho realu vic chytla no jasne ze ne vsechno jak v  realu to byl uz tym padem byl masovy vrach a to nemluvim o LOVCOVI cortexovi a spol.... ale nevim PROSTE me neco tahne aby totam bylo :D
# 10.9.2008 9.26
Obrázek
chiquitka
moderátor
Obrázek
SZ Mail ICQ
no me ani tak ne... je to udelany tak, ze podle vyse skillu vylovis rybu snadneji cim vyssi ten skill mas... a dodani zakrmovani mi prijde zbytecne navic, nepotrebny

batoh bude v novy verzi vypadat uplne jinak
# 10.9.2008 9.30
 
Inuzuba Kiba & Akamaru
uživatel
Obrázek
Ve hře: FuiK
SZ Mail
NJ tak dobre nelibi nelibi ale treba ostatnim byseto libilo meseto LIBI ale nelibi jak jsem to udelal co chchces delam to pres malovani:D
# 10.9.2008 9.33
Obrázek
chiquitka
moderátor
Obrázek
SZ Mail ICQ
vsak jo, muj nazor neni smerodatnej.. od toho jsou tu jini :-) taky si myslim, ze tady nejde ani tak o koncovou upravu ale o napad :-)
# 10.9.2008 9.34
 
Inuzuba Kiba & Akamaru
uživatel
Obrázek
Ve hře: FuiK
SZ Mail
taky PRAVDA ja proste chchu byt s tymhle novym UCTEM uzitecnejsi na FORUM a byt vic aktivnejsi a bych se dostal ste BLACK listiny nebo cotoje a podobne!!!
# 10.9.2008 9.37
Obrázek
Kernoll
uživatel
Obrázek
Ve hře: Nemám
SZ ICQ Jabber
Špatná sekce.
+5%
Přesunuto
# 10.9.2008 10.59
And they shall beat their swords into plowshares, for if you hit a man with a plowshare, he's going to know he's been hit.
Inuzuba Kiba & Akamaru
uživatel
Obrázek
Ve hře: FuiK
SZ Mail
OMG to sjou trapaci za taku vec ja myslel zeto patri tatdy kdyz totu kazdy dava
# 10.9.2008 11.28
Obrázek
chiquitka
moderátor
Obrázek
SZ Mail ICQ
spatna sekce? ono to nebylo v navrzich? :-O
# 10.9.2008 11.54
 
Inuzuba Kiba & Akamaru
uživatel
Obrázek
Ve hře: FuiK
SZ Mail
zeto je uplna blbost
# 10.9.2008 12.37
Obrázek
Coca~Cola®
uživatel
Obrázek
Ve hře: Frankenstein
SZ Mail ICQ Jabber
celkem zajimavi...byl bych pro ale prece jenom je na to skill ale kdybys rybaril a mnel i "toto" krmeni tak by se to mohlo zase zrychlit, ale urcite bych to nedelal jak to mas v nesmrtelnem policku ale pretahoval bych to na vodu a krmeni by zmizlo...
# 10.9.2008 14.07
Jakékoliv informace o mně je z globálního hlediska principiálni bazírovaní na bázi mentálního kompromisu, je zcela nerentabilní o této zaležitosti dále polemizovat 8-)



chiquitka
moderátor
Obrázek
SZ Mail ICQ
cola: v novy verzi budou jiny policka.. tohle byl jen priklad toho, jak by to mohlo vypadat :-)
# 10.9.2008 14.17
 
Grou
uživatel
Obrázek
Ve hře: _Grou_
SZ Mail ICQ
Mě se to líbí ale nehodí se to lol
# 10.9.2008 15.13
 
wout
uživatel
Obrázek
Ve hře: wout
SZ Mail ICQ
Ja myslim ze to j docela dobre ne, nebo by se to po přetáhnutí na prut aktivovalo, a účinost by byla cca 30 sekund
# 10.9.2008 15.47
Obrázek
Cmatmaster je prostě nejvetší řízek!

Stránky: 1 2 3

Fórum » Archiv » NAPAD!!! na RYBY [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.