Chmatákov online


Fórum – Smazání učtu

Fórum » Archiv » Smazání učtu [zamknuto]

Grou
uživatel
Obrázek
Ve hře: _Grou_
SZ Mail ICQ
Chci smazat ucet ve hre ktery se jmenuje _Gr0u_ a chci s tama smazat i VIP a potom bych si koupil nove VIP tak se chci zeptat jestli je ted moznost ? Ale ten ucet smazte i kdyby moznost VIP ted nebyla.Predem diky !;-)
# 9.9.2008 17.26
 

Stránky: 1 2 3 4

Big Daddy
uživatel
Obrázek
Ve hře: Big Daddy, Medved 009
SZ
proč bys to mazal?
# 9.9.2008 17.28
 
andulka004
uživatel
Ve hře: charlot
SZ Web
souhlasim s big daddy proč ho mažež je ho škoda
# 9.9.2008 17.29
 
Turkis#
uživatel
Obrázek
SZ Mail ICQ
Je to jeho věc...Jestli si ho smaže,já už se ptal..:-D >Prej mu tam leze petersman
# 9.9.2008 17.30
Neříkej že nemůžeš, když nechceš. Protože přijdou velmi brzy dny, kdy to bude daleko horší. Budeš pro změnu chtít a pak už
nebudeš moci.
Jan Werich
Obrázek
I can by only myself....sorry if that is hell for you
Řeknu to asi takhle:Koupím ůčet na bitefight,travian,gladiatus
hamster
uživatel
Obrázek
Ve hře: Hamster
SZ Skype
urcite ma neaky duvod...
# 9.9.2008 17.31
since 2007
Grou
uživatel
Obrázek
Ve hře: _Grou_
SZ Mail ICQ
jj lozi mi tam petersman takze se omlouvam jestli ted v posledni dobe nekdo nadaval z nicku _Gr0u_ !
# 9.9.2008 17.32
 
Inuzuba Kiba & Akamaru
uživatel
Obrázek
Ve hře: FuiK
SZ Mail
propc ho mazec a pak kupovat nove jestli nechhces treba lovca co mas tak popros GIZMA abytito VIP co mas tet hodil na jiny UCET a masto a nemusiz kupovat alebo cekej do NEW verze a tam to udelas stejne jako tady v testu jestli si pamatujete das ustrizek zesi platiul a on ti da VIP jednoduche jak facka o ja zapomenl ze facka je v podstate tezka tak lehke jak sy usrat pokud nemate zacpane prdy tak lehke jak skocit z okna JO to jde!!!
# 9.9.2008 17.32
Obrázek
Narayenko
uživatel
Obrázek
Ve hře: Narayenko
SZ Mail Jabber
Inuzaba : Problém je vtom, že v nové verzi se bude vše platit odznova. Žádný takový jak ted.
# 9.9.2008 17.34
Czech Melbourne shuffler
Addicted to Hardstyle <3
http://www.shuffl3.cz
Grou
uživatel
Obrázek
Ve hře: _Grou_
SZ Mail ICQ

Inuzuba Kiba & Akamaru:propc ho mazec a pak kupovat nove jestli nechhces treba lovca co mas tak popros GIZMA abytito VIP co mas tet hodil na jiny UCET a masto a nemusiz kupovat alebo cekej do NEW verze a tam to udelas stejne jako tady v testu jestli si pamatujete das ustrizek zesi platiul a on ti da VIP jednoduche jak facka o ja zapomenl ze facka je v podstate tezka tak lehke jak sy usrat pokud nemate zacpane prdy tak lehke jak skocit z okna JO to jde!!!



CTI si OMG komentare ze mi tam lozi petersman !
# 9.9.2008 17.34
 
big smoke
uživatel
SZ
Inuzuba Kiba & Akamaru: Už jen ten jeden obrázek překračuje maximální velikost podpisu.. 3-(
# 9.9.2008 17.35
 
Petersman
uživatel
SZ Mail ICQ
ja tam nelezu ubec nevim kdo me dal heslo (on mi dal heslo abych ho dostal z bugu bo co a ja na nej vubec nelezu na ten ucet ale jestli chce smazte mu ho treba)
# 9.9.2008 17.35
Obrázek
Big Daddy
uživatel
Obrázek
Ve hře: Big Daddy, Medved 009
SZ
o celejch 10kb :O
# 9.9.2008 17.35
 
Grou
uživatel
Obrázek
Ve hře: _Grou_
SZ Mail ICQ
Petersman nebud nevinatko neco si mi slibil a nedodrzel. Jsi maly dite ! PS:Kdybyste vydeli co mi pise na ICQ :D tomu by ste se rezali az byste umreli :D
# 9.9.2008 17.37
 
Dirtx
zablokován
Obrázek
Ve hře: infiniTy :-*, FrEeRiDeR
SZ Mail ICQ Jabber Skype Web
posílej :D
# 9.9.2008 17.37
Obrázek
Obrázek
Obrázek
andulka004
uživatel
Ve hře: charlot
SZ Web
joooooooooooooooooo

+10%
# 9.9.2008 17.39
 
Petersman
uživatel
SZ Mail ICQ
pisu mu jen zblasty
# 9.9.2008 17.39
Obrázek

Stránky: 1 2 3 4

Fórum » Archiv » Smazání učtu [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.