Chmatákov online


Fórum – Ukazka Offline Chmatu???

Fórum » Archiv » Ukazka Offline Chmatu???

Neo__Cortex
uživatel
Obrázek
SZ Mail ICQ
no jak už sem koukal tak tu dost lidi neboly jeden team dela ofline chmat tak vám chi ukazat muj není to fotomontaz grafiku nemám este skoro zadnou chodí se mysi doleva doprava nahoru dolu kam kliknete tam vám to dojde no zatím to není hotovy shaním nikoho kdobymnel zajem se na projektu podílet tady je ukazka img162.imageshack.us/my.php?image=chmatoflinebk3.jpg



Naposledy upraveno: 5.9.2008 13.35

# 4.9.2008 20.48
Obrázek
BráááCHOvééé
Obrázek

Stránky: 1 2 3 4

Remorseless
uživatel
Obrázek
Ve hře: LineAge ][
SZ ICQ Skype Web
Vy spameři jděte na nějakej chat ať nemáte zbytečnej Warrning.

Tady sem pro vás jeden udělal dejte vstup bez hesla. TADY
# 5.9.2008 15.55
Byl jednou jeden REMOREK. Ten hrál hru MYBRUTE. Koncovka je COM. :-D
milanmichal
uživatel
SZ Mail
Já bych to dokázal :D jenže jsem lenivej a učím se v MMF 2 :D . No ale jinak podle mě takovýhle projektů už tu pár bylo a zatím jsem žádnej neviděl v plné verzi. Moc tomu nevěřím ale i tak vám držím palce :D
# 5.9.2008 16.18
 
Mernik
uživatel
Obrázek
Ve hře: nehraju kvuli killerum!
SZ Mail ICQ Jabber Web
cortexi já bych taky pomohl v GM umím dobře a zrovna nemám jakou hru dělat tak bych mohl pomoct a grafiku mam z celeho chmatu klidne ti ji poslu na ICQ az tam budes
# 5.9.2008 17.44
Vsechny normalni lidi mam rad ale mam tu vzkaz pro durdu a maka:STE ZASRANI ZMRDI A KUREVSKY ME SERETE VY ZMRDI ANI NEVITE CO PISETE TAK SI VYLIZTE PICU!
koblizek800
uživatel
Obrázek
Ve hře: Koblizek a KoblizekX2
SZ Skype Web

forfer:aha to nevim,navrh nwm asi to pude:v objektech dat když se panaček srazi s vodou abi se zastavil


hej ty si dement rači na to ser z GM vubec neumis udelej cernou kostku o velikosti 16x16 pixeku potom vytvor objkt colizer a do playera dej kolizi z colizerem nastaví pohyb žádný a rychlost 0 a potom u objektu colizer vypni viditelnost a potom to davej tam kam hces aby to neslo jit ;-)
# 5.9.2008 20.07
Ani ta nejlépe naprogramovaná umělá inteligence nemůže soupeřit s poctivou vrozenou lidskou blbostí.
www.rowbelik.ic.cz
Obrázek
Obrázek

forfer
uživatel
Obrázek
Ve hře: scapa
SZ Skype
to mě nenapadlo
# 5.9.2008 20.08
 
Neo__Cortex
uživatel
Obrázek
SZ Mail ICQ
tak sesnaž víc přemejslet :-[
# 5.9.2008 20.10
Obrázek
BráááCHOvééé
Obrázek
Remorseless
uživatel
Obrázek
Ve hře: LineAge ][
SZ ICQ Skype Web

koblizek800:

forfer:aha to nevim,navrh nwm asi to pude:v objektech dat když se panaček srazi s vodou abi se zastavil


hej ty si dement rači na to ser z GM vubec neumis udelej cernou kostku o velikosti 16x16 pixeku potom vytvor objkt colizer a do playera dej kolizi z colizerem nastaví pohyb žádný a rychlost 0 a potom u objektu colizer vypni viditelnost a potom to davej tam kam hces aby to neslo jit ;-)



To sem už cortexovi říkal přes ICQ.
# 5.9.2008 20.12
Byl jednou jeden REMOREK. Ten hrál hru MYBRUTE. Koncovka je COM. :-D
koblizek800
uživatel
Obrázek
Ve hře: Koblizek a KoblizekX2
SZ Skype Web
aco jako?komu to cpeš.
# 5.9.2008 20.15
Ani ta nejlépe naprogramovaná umělá inteligence nemůže soupeřit s poctivou vrozenou lidskou blbostí.
www.rowbelik.ic.cz
Obrázek
Obrázek

kingkilers
uživatel
SZ
Já umím v gamemakeru udelat chmatakov ze se ntam strili prechazi z mapy do jine atd.. kyz tak mi napis na batkalukas@seznam.cz:-D
# 3.10.2008 12.15
 
Sulli_DR
uživatel
Obrázek
SZ
Kdyby se původní Chmatákov udělal např. v tom GameMakeru a byl offline, tak by to bylo podle mě super, protože nově přicházejíci hráči, kteří by začli Chmatákov hrát např. až od nové verze, kde bude vektorová grafika, by měli možnost si vyzkoušet jaké to bylo ve starší verzi.:)
# 3.10.2008 13.52
Obrázek

monalisaCZboy
uživatel
Obrázek
SZ
jj presne lol
# 3.10.2008 15.11
 
skeeve
uživatel
Ve hře: King
SZ ICQ
v čem to programujete?
# 3.10.2008 16.15
 
hamster
uživatel
Obrázek
Ve hře: Hamster
SZ Skype
GM 3-(



kdyby si nevedel tak game maker
# 3.10.2008 16.16
since 2007
monalisaCZboy
uživatel
Obrázek
SZ
omg3-(,jinak moje offline verze je už docela dobra,ještě udělám město a pak nakupovani a rybareni a pište tu něco je to bomba tema:idea:
# 3.10.2008 18.00
 
hamster
uživatel
Obrázek
Ve hře: Hamster
SZ Skype
monalisaCZboy : hrajes si na MAXI KINGA co ? takove lidi nesnasim :-|
# 3.10.2008 18.18
since 2007

Stránky: 1 2 3 4

Fórum » Archiv » Ukazka Offline Chmatu???

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.