Chmatákov online


Fórum – rusko vs gruzie

Fórum » Archiv » Diskuse mimo mísu » rusko vs gruzie

nations
uživatel
Obrázek
Ve hře: Nations112, Acer, Vario
SZ
1. co si myslíte o této válce?
2.kdo ji vyvolal?
3.není to pitomost válčit?
4.Myslíte si že by si to měli vyříkat poslanci a ne bojovat mezi bezbranýmy lidmi?
5.bojíte se války?
6.hrozí 3.světová válka
7.myslíte si že války jsou k ničemu?

o tom všem můžete diskutovat.

1. je zbytečná, maji si to vyřídit a ne hned bojovat
2. myslím že ji vyvolali obě země
3. je to velmi velká pitomost
4. ano určitě
5. asi trošku jo, protože to je moc velká země a snad jsou rozumní a vyříkají si to
6. doufám že ne
7. ano jsou
# 31.8.2008 13.54
Chmatákov Old Player (2007-2018)
(Pietro, Palanda, Corse, Nex, maniak, Aspire, zvonek, Magpie a mnoho dalších )

Chmatákov mapa
  • bojíte se válkdy
  • ano14 hlasů, 54 %54 %
  • trochu7 hlasů, 27 %27 %
  • ne5 hlasů, 19 %19 %
  • Celkem 26 odpovědí

Stránky: 1 2 3 4 5

Kernoll
uživatel
Obrázek
Ve hře: Nemám
SZ ICQ Jabber

nations:bigu: myslíš to tak že třetí svtová válka bude = konec světa a 4 jako svět odznova?


neasi.;-)
# 1.9.2008 20.55
And they shall beat their swords into plowshares, for if you hit a man with a plowshare, he's going to know he's been hit.
mezon
uživatel
Obrázek
Ve hře: mezon
SZ Web
Ježiši
1.už jsem to tu napsal
2.řekl to Einstein a ne Kernoll :D

A mimochodem nechte si ty kecy......tady aby nikdo nemohl mít svoje subjektivní mínění a musel hned směřovat k submisi lol

Big Daddy: to je náhodička :D můj bratranec je taky v Iraqu...ale jako člen Bomb Squad :D takže ti pejsci končí v jeho rukou xD
(Btw já bych nepoužíval pejsky ale Irácké zajatce :D :D :D)

Měli bychom to tady ukončit.Názorů již bylo dost.
Navíc ta válka už je fuč...teď je na scéně jen dohra :-)

A je pravda že třetí světová válka není zrovna vysněná událost :-D
# 1.9.2008 21.11
Obrázek
Kernoll
uživatel
Obrázek
Ve hře: Nemám
SZ ICQ Jabber
A taky to že vyspělé státy mají tendence měřit svoje síly na územý nějákých zaostalých zemích třetího světa celkem nahrává tomu že třetí světová ještě nějákou dobu počká.;-)

Nehledě na to že proč válčit s někým kdo se mi dokáže postavit i na vlastním území, že? Si radši najdu něco kam pošlu vojáky a třeba tam sjednají "demokracii"....:-/



Naposledy upraveno: 1.9.2008 21.26

# 1.9.2008 21.24
And they shall beat their swords into plowshares, for if you hit a man with a plowshare, he's going to know he's been hit.
Big Daddy
uživatel
Obrázek
Ve hře: Big Daddy, Medved 009
SZ
nati: Já bych to nehrotil. Na tohle forum v životě nezavítal nikdo kdo by s tim mohl něco udělat, my se o tom můžem maximálně hádat a bát se.
# 1.9.2008 21.25
 
CiBy36
uživatel
SZ
Každá válka je zbabělá. Vyspělé státy útočí na zaostalé... Proč třeba Rusko nezaůtočí na Čínu? Protože by je čínani ubili čepicema... Svině ruské...
# 1.9.2008 21.27
 
Kernoll
uživatel
Obrázek
Ve hře: Nemám
SZ ICQ Jabber

CiBy36:Každá válka je zbabělá. Vyspělé státy útočí na zaostalé... Proč třeba Rusko nezaůtočí na Čínu? Protože by je čínani ubili čepicema... Svině ruské...


+svině americke, evropské a podobně...všude sou svině. Už když se dáš do politiky tak buď začneš myslet "politicky" (vyslovuj: jako cock) nebo se nikam nedostaneš. Berte to jako moder přirozeného výběru. Evoluce kočkám nedala drápy aby se mohly drbat na zadku....
# 1.9.2008 21.30
And they shall beat their swords into plowshares, for if you hit a man with a plowshare, he's going to know he's been hit.
CiBy36
uživatel
SZ
Politika - největší prasárna... Všechny politky nakopat do patřičných míst... Aby si politik odletěl soukromým letadlem na olympiádu z naších prachů, to je moc :-!
# 1.9.2008 21.38
 
mezon
uživatel
Obrázek
Ve hře: mezon
SZ Web
Ciby36: Válka je jako killení.Když killíš newbika je to v cajku.Ale jak killíš nějakýho killera tak je možný že to sám schytáš :D
A proč útočit na Čínu? Jen tak ne.Ale kdyby nás Čína vydírala zastavením výroby možná 3-(

Kernoll : možná jsme svině ale já se mám rád :D
Mám rád OSN

edit:
ciby36 : to není prasárna.To je normální.Jak bychom mohli být součástí EU když by si politici lítali za svoje :D
# 1.9.2008 21.39
Obrázek
Kernoll
uživatel
Obrázek
Ve hře: Nemám
SZ ICQ Jabber

CiBy36:Politika - největší prasárna... Všechny politky nakopat do patřičných míst... Aby si politik odletěl soukromým letadlem na olympiádu z naších prachů, to je moc :-!


Takže až vyrostěš (Pokud užs nepřestal růst:-D) budeš politik a všechno změníš k lepšímu?:-|
# 1.9.2008 21.40
And they shall beat their swords into plowshares, for if you hit a man with a plowshare, he's going to know he's been hit.
CiBy36
uživatel
SZ
Až budu velký, tak budu pánem světa. lol
# 1.9.2008 21.41
 
MAK_obnova2
uživatel
SZ
Jááá jááá pane Kernolle budu prezident a zmněním chmat a všechny dotace zruším a dám je na chmat xD xD xD
# 1.9.2008 21.42
 
Kernoll
uživatel
Obrázek
Ve hře: Nemám
SZ ICQ Jabber
Už se těším.;-)
# 1.9.2008 21.42
And they shall beat their swords into plowshares, for if you hit a man with a plowshare, he's going to know he's been hit.
Big Daddy
uživatel
Obrázek
Ve hře: Big Daddy, Medved 009
SZ
Jak se seje mák: To bys koukal, jak by tě rychle svrhli ;)
# 1.9.2008 21.42
 
CiBy36
uživatel
SZ
A já chmat nechám zrušit.
# 1.9.2008 21.42
 
mezon
uživatel
Obrázek
Ve hře: mezon
SZ Web


(teď jeden názor který má možná nehezký podtext tak pardon)
btw víte proč se nebojím války?To protože česká Republika by odlolala každému útoku...
Naši cigáni by nepříteli rozkradli šecky zbraně :D :D :D :D
:-)
# 1.9.2008 21.44
Obrázek

Stránky: 1 2 3 4 5

Fórum » Archiv » Diskuse mimo mísu » rusko vs gruzie

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.