Chmatákov online


Fórum – Prostor v podpise

Fórum » Archiv » Prostor v podpise [zamknuto]

tomas.oxi
uživatel
SZ ICQ Jabber Skype Web
Opravdu mě štve málo místa v podpise.Nemyslím tim kapacitu 50kb ale jen 100 pixelů?To je dost málo.Nevejde se mi tam ani normální sig.Musim ho zmenšit v malování a ztratí to kvalitu.Na délku 500 pixelů je v pohodě ale tech 100 dolů je fakt málo.Kdyby tam bylo takovejch 180-200 tak si podle mě nikdo stěžovat nebude;-).Nešlo by to zvětšit?
# 30.8.2008 10.59
Narodil ses jako originál, neumírej jako kopie...
Obrázek
  • Chtěli by jste více místa v podpise?
  • Ano.25 hlasů, 83 %83 %
  • Nechal bych to jak to je.2 hlasy, 7 %7 %
  • Ne.3 hlasy, 10 %10 %
  • Celkem 30 odpovědí
    Anketa již byla ukončena.

Stránky: 1 2 3 4

J.o.n.a.s
uživatel
Obrázek
SZ Mail ICQ Jabber

chiquitka:a pak se nebudem koukat na nic jinyho nez na obrazky nebo napisy typu "Ve jmenu revoluce.. stop demenci".. myslim, ze velikost je dostacujici.. uz tak velikosti avataru a podpisu se natahuje prispevek :-)


Éra těhle nápisů pominula. Asi máš pravdu, 60 px na víc je masivní.. xD Ále takovejch 12 px. :D Byl by stejně jak avatar. xD
# 30.8.2008 21.49
Obrázek
tomas.oxi
uživatel
SZ ICQ Jabber Skype Web
Kde je k sakru Miky xDuž chci aby k tomu něco řekl xD
# 30.8.2008 21.50
Narodil ses jako originál, neumírej jako kopie...
Obrázek
Coca~Cola®
uživatel
Obrázek
Ve hře: Frankenstein
SZ Mail ICQ Jabber
urcite bych byl pro ono j to celkem maly ani ne na delku jak dolu...
# 30.8.2008 21.52
Jakékoliv informace o mně je z globálního hlediska principiálni bazírovaní na bázi mentálního kompromisu, je zcela nerentabilní o této zaležitosti dále polemizovat 8-)



Kernoll
uživatel
Obrázek
Ve hře: Nemám
SZ ICQ Jabber
Mě to celkem stačí ale samozřejmě bych to měl čím zaplnit...:-D oduševnělých keců sem plnej od rána do večera...
# 30.8.2008 22.07
And they shall beat their swords into plowshares, for if you hit a man with a plowshare, he's going to know he's been hit.
Coca~Cola®
uživatel
Obrázek
Ve hře: Frankenstein
SZ Mail ICQ Jabber
Tak pro kernola udelejte spsel nejakou nastenku nebo neco pod. je evidentni ze podpis mu nejstaci...lol
# 30.8.2008 22.21
Jakékoliv informace o mně je z globálního hlediska principiálni bazírovaní na bázi mentálního kompromisu, je zcela nerentabilní o této zaležitosti dále polemizovat 8-)



tomas.oxi
uživatel
SZ ICQ Jabber Skype Web
Kernoll:Ty ten podpis máš aspoň tak rok už xD
Jinak na délku ne to by asi roztahovalo stránku.Ale dolů bych to fakt bral.
# 30.8.2008 22.22
Narodil ses jako originál, neumírej jako kopie...
Obrázek
DJ Miky
webmaster
SZ Mail Jabber Web
Dolů by to roztahovalo stránku taky, na výšku.
Je pravda, že už takhle jsou podpisy skoro vyšší než samotný text příspěvku... O ten jde především.
# 30.8.2008 22.30
I'm amazed how damn low people can go by only being themselves...
www.youtube.com/watch?v=quVd3UwVIMg
Coca~Cola®
uživatel
Obrázek
Ve hře: Frankenstein
SZ Mail ICQ Jabber

DJ Miky:Dolů by to roztahovalo stránku taky, na výšku.
Je pravda, že už takhle jsou podpisy skoro vyšší než samotný text příspěvku... O ten jde především.


Tak koukam to co jsem si predpovidal... no zase to neprojde...3-( ale celkem jsem stim pocital ono dlao se stim pocitat ze nas DJ Miky to neuzna a tudiz to nasi neprojde...8-)xD
# 30.8.2008 22.40
Jakékoliv informace o mně je z globálního hlediska principiálni bazírovaní na bázi mentálního kompromisu, je zcela nerentabilní o této zaležitosti dále polemizovat 8-)



Kernoll
uživatel
Obrázek
Ve hře: Nemám
SZ ICQ Jabber
Takže jedem. Až dáte dohromady větu delší než deset slov tak se zvětší podpis.:-P
# 30.8.2008 23.49
And they shall beat their swords into plowshares, for if you hit a man with a plowshare, he's going to know he's been hit.
Coca~Cola®
uživatel
Obrázek
Ve hře: Frankenstein
SZ Mail ICQ Jabber
Tak to beru ale nemohly by tu byt ti fajn smaperi co ti napisou treba "hh" nebo "lol" to je pak na odpal jak vidim takovej prispevek....:twisted:
# 31.8.2008 0.37
Jakékoliv informace o mně je z globálního hlediska principiálni bazírovaní na bázi mentálního kompromisu, je zcela nerentabilní o této zaležitosti dále polemizovat 8-)



chiquitka
moderátor
Obrázek
SZ Mail ICQ

DJ Miky:Dolů by to roztahovalo stránku taky, na výšku.
Je pravda, že už takhle jsou podpisy skoro vyšší než samotný text příspěvku... O ten jde především.



no konecne se mnou nekdo souhlasi ;-) na sirku je to v pohode a co se tyce vysky myslim ze az moc.. ja bych to proste nezvetsovala :-)
# 31.8.2008 11.23
 
Nemluf
uživatel
Obrázek
Ve hře: Anonym
SZ ICQ Skype Web

chiquitka:

DJ Miky:Dolů by to roztahovalo stránku taky, na výšku.
Je pravda, že už takhle jsou podpisy skoro vyšší než samotný text příspěvku... O ten jde především.



no konecne se mnou nekdo souhlasi ;-) na sirku je to v pohode a co se tyce vysky myslim ze az moc.. ja bych to proste nezvetsovala :-)


No tak ty si tam hodíš nějaký 3 bláboly xD a stačí ti to..Ale když tam chcu něco napsat s 2 userbary tak se mi tam nic nevejde.. :( já osobně bych si tam dal další userbary naruto lover xDxD:-[
# 31.8.2008 11.28
 
chiquitka
moderátor
Obrázek
SZ Mail ICQ
nemluf: usebary mas 3 a k tomu jeste 2radky textu tak co vic chces...
# 31.8.2008 11.32
 
Nemluf
uživatel
Obrázek
Ve hře: Anonym
SZ ICQ Skype Web
chcu ještě 2 userbary Naruto lover a 1 řádek textu (taky o chmatpartě) ;)
# 31.8.2008 11.32
 
Jirekcz
uživatel
SZ
Já bych ten prosor zvýšil tak o dva řádky ...
# 31.8.2008 11.34
My goal in life is to be a wit. I am often told that I'm already halfway there.

Stránky: 1 2 3 4

Fórum » Archiv » Prostor v podpise [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.