Chmatákov online


Fórum – Reyezuelo gallery

Fórum » Diskuse o Chmatákově » Vaše tvorba » Reyezuelo gallery

Reyezuelo
uživatel
Obrázek
Ve hře: None vip no account. ;)
SZ Mail ICQ
Jelikož mě dost zaujal pixel-art, protože jsem si všiml, že mnoho uživatelů jej dělá opravdu hezky. Tak jsem si říkal, že taky něco zkusím, ale jelikož si chci na mojich pracích nechat záležet, tak sme zatím dávám můj začátek a to díla menší skalky. A od vás byhc chtěl vědět, jestli začínám "zatím dobře", nebo jestli mám změnit techniku atd... Jinak ty kostičky tam samozdřejmě v hotové práci nebudou, slouží mi to jenom jakoby taková šablona. ;)

Obrázek
Tak už zde mám "skoro" dokončené dílo, ale ještě se budu snažit tam poupravovat co se dá pokud mi to půjde, a možná byhc tam také chtěl udělat takový menší spláv vody. ;)

Pro ty komu by se tento obrázek nechtěl zobrazit zde máte tedy odkaz : http://img98.imageshack.us/img98/4606/skalajc2.png

Druhý pokus:
Obrázek


Moje druhé dílo:
Obrázek
( Pro ty kdo by nevěděli o co se jedná, tak je to nějaký můstek, třeba přes dvě lokace. ;) )

Obrázek


..........................................................



Naposledy upraveno: 29.8.2008 13.41

# 28.8.2008 13.40
Kdysi>>Xay0r ( CH.B.I. )>>Teď>>Reyezuelo
  • Hodnocení výtvoru
  • Hodnocení: 82 %     Hlasovalo: 19

Stránky: 1 2 3 4 5

Narayenko
uživatel
Obrázek
Ve hře: Narayenko
SZ Mail Jabber
Haha. Tak už asi každej ví co ti dam :D. Stačí ze předu, byl bys ale první co by to udělal, pokud to v polovině nevzdáš. Odpoledne ti dam předlohu.:-)
# 29.8.2008 11.42
Czech Melbourne shuffler
Addicted to Hardstyle <3
http://www.shuffl3.cz
m!key
moderátor
Obrázek
SZ Web
Narayenko: K čemu ti bude skin jen ze předu? To si ho dáš jako skin ze předu na všechny strany ?:D Jinak jsem zvědavej jak to dopadne. Pokud by to dopadlo lépe jak ty moje skiny tak ti říkám Xay0re že si borečc.
# 29.8.2008 12.04
Simulátory všech kategorií.

.!...Aspire...!.
uživatel
Obrázek
Ve hře: Já už jsem senior Chmatu
SZ ICQ Jabber Skype Web
Narayen je moc náročný - zatim nikdo nedokázal nakreslit lafee je to fakt těžké...Naray řekni montikovi ten ji nakreslí xD
# 29.8.2008 12.07
"Si myslíš že si mistr světa amoleta a si jen malý děcko co neví vůbec" - Říká Mák :D :D :D :D :D :D To je ten pravej.
Obrázek
Naruto RPG!
Můj zcela nový komiks!
http://forum.chmatakov.cz/tema/9864-super-tabor
Obrázek
m!key
moderátor
Obrázek
SZ Web
Kolik lidí, už se pokoušelo Nakreslit, LaFee xD ? A nechceš sem dát spoň jejich výtvory?:) Možná, že sme se o to pokoušel taky, ale už si to nepamatuju. xD
# 29.8.2008 12.11
Simulátory všech kategorií.

Montik_obnova2
uživatel
SZ
a co je to nebo kdo je to lafee?
# 29.8.2008 12.20
 
D!ereS
uživatel
Obrázek
Ve hře: D!ereS
SZ ICQ Jabber
Reyezuelo: pokud tě baví auta tak mi jich udělej tak ze 30 + policejní , vojenský atd.... znáš to - uděláme GTA 0 :D
# 29.8.2008 12.24
Zde byl můj podpis,jehož existence již dále nebyla možná, neboť byl jiný a tím si nezasloužil právo existovat :'( - budiž mu server lehký.... (OZSP - Organizace Za Svobodu Podpisu)
Get my userbars here.
Obrázek
Reyezuelo
uživatel
Obrázek
Ve hře: None vip no account. ;)
SZ Mail ICQ
Mont!k: Je to zpěvačka.
D!ereS: No uvažoval jsem, že by nebylo špatné udělat něco jako GTA. :) Oki, udělám ti je. :D
# 29.8.2008 12.45
Kdysi>>Xay0r ( CH.B.I. )>>Teď>>Reyezuelo
D!ereS
uživatel
Obrázek
Ve hře: D!ereS
SZ ICQ Jabber
Tak kresli a můžem se do toho pustit ;-) Stejně budu potřebovat nejakej projekt do ročníkové práce. K tomuhle ale dál už přes PM.
# 29.8.2008 12.52
Zde byl můj podpis,jehož existence již dále nebyla možná, neboť byl jiný a tím si nezasloužil právo existovat :'( - budiž mu server lehký.... (OZSP - Organizace Za Svobodu Podpisu)
Get my userbars here.
Obrázek
bobes158
uživatel
Obrázek
SZ Mail Skype
krása!
# 29.8.2008 13.38
Obrázek

Coca~Cola®
uživatel
Obrázek
Ve hře: Frankenstein
SZ Mail ICQ Jabber

D!ereS:Tak kresli a můžem se do toho pustit ;-) Stejně budu potřebovat nejakej projekt do ročníkové práce. K tomuhle ale dál už přes PM.


rocnikova rpace jo? nemel by jsi na tom pracovat sam? max. tak ze spoluzaky? lol no jo my vime budes potrrebovat cas a ten ty nemas tady ti urcite pomuzeme co bude v nasich silach a nato slavne GTA 0 jsem zvedav doufam ze nam ho tu das na otestaci...xD
# 29.8.2008 13.54
Jakékoliv informace o mně je z globálního hlediska principiálni bazírovaní na bázi mentálního kompromisu, je zcela nerentabilní o této zaležitosti dále polemizovat 8-)



D!ereS
uživatel
Obrázek
Ve hře: D!ereS
SZ ICQ Jabber
Ročníkovou práci si samozřejmě sám vypracovat muset budu, nicméně práce + projekt bude na téma Flash , nikoliv grafika. Z hlediska tématu na ní tedy pracovat sám budu.
# 29.8.2008 14.41
Zde byl můj podpis,jehož existence již dále nebyla možná, neboť byl jiný a tím si nezasloužil právo existovat :'( - budiž mu server lehký.... (OZSP - Organizace Za Svobodu Podpisu)
Get my userbars here.
Obrázek
Riddick
uživatel
Obrázek
Ve hře: Riddick
SZ Mail ICQ Web
Zatim celkem dobry pokracuj !
# 29.8.2008 15.18
ObrázekObrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Gizmo
autor hry
SZ
Ten most s lany se mi líbí, jediná chyba: ty konce jednotlivých klád v izu nemohou být kruhy a nějak nechápu ten černý obrys u nich a zelený vnitřek.

Je to detail ale podstatný..podle mě je to jinak fakt dobré.
# 29.8.2008 15.29
 
Reyezuelo
uživatel
Obrázek
Ve hře: None vip no account. ;)
SZ Mail ICQ
Gizmo: Díky. ;) Ještě udělám tak 2 autíčka a zkusím to udělat nějak tak, jak je rybárna.
# 29.8.2008 15.32
Kdysi>>Xay0r ( CH.B.I. )>>Teď>>Reyezuelo

Stránky: 1 2 3 4 5

Fórum » Diskuse o Chmatákově » Vaše tvorba » Reyezuelo gallery

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.