Chmatákov online


Fórum – Moje Narozeniny....hlavně pro GM

Fórum » Archiv » Moje Narozeniny....hlavně pro GM [zamknuto]

...Afro...
uživatel
Obrázek
Ve hře: Vyhodil sem účtenky..Není
SZ Mail ICQ Skype Web
takže 23.9.mám narozeniny a chtěl by jsem je oslavit i ve chmatu asi před 0,6 rokem sem se na to ptal gizma jestli by to šlo a on řekl že ano když se domluvím se správci.
Představoval bych si to asi takto:nejdříve by jsme se sešli v PK městě v zemi na podiu poté by nám zahrálo třeba Chr(o)k,pak kdo by přinesli by předal dárek a nakonec by jsem chtěl pokud to gizmo dovolí bych nakreslil dort do ruky a do invu na snědení že by jsem si ho vzal do ruky a každému dal kousek dortu na snědení a pak už asi konec jo a každej by na začátku dostal oslaveneckou čepici

A ten kdo by killil nebo chtěl killit by dostal Nápravák do skončení Oslavi...

Předem děkuji za odpovědi..
dort zde: http://img141.imageshack.us/img141/5016/dortzi0.png

a pokud by bylo možné že bych pozval pouze někoho ne všechny protože pak by to nebylo přehledné a byli by lagy jinak ještě chci aby kdyžtak přišel někdo s chmatovin a udělal reportáž



Naposledy upraveno: 27.8.2008 15.18

# 27.8.2008 13.43
Obrázek
Obrázek

Stránky: 1 2 3 4 5 6

Demeter
uživatel
Obrázek
SZ
pocuj kamos nesrem ma pokemoni su pre teba co si milis aha 1,5 roku jj to mozles len ty napsiat omg cista demence co s narozkamy boli a budu dalsie milis si ze ja by som toto chcel nie ! a mne nezaujimaju tvoje narozky ! uans to je takdo mam nazoky ideme napicu a je koniec !
# 29.8.2008 14.42
<--------------->Majesty123 Nema ViP a je to dement <--------------->Majesty123 Nema ViP a je to dement
chiquitka
moderátor
Obrázek
SZ Mail ICQ
demeter: ted si ukazal ty tu svoji... btw. kdyz te neco nezajima, nekomentuj, neurazej, jdi si po svych :-)
# 29.8.2008 14.42
 
...Afro...
uživatel
Obrázek
Ve hře: Vyhodil sem účtenky..Není
SZ Mail ICQ Skype Web
Přesně jak řekla Chiguitky pokud se ti něco nelíbí táhni nikdo na tebe není zvědavej
# 29.8.2008 14.45
Obrázek
Obrázek
Demeter
uživatel
Obrázek
SZ
sak toto pocuj afro spravil si nieco pre chmatakov aspon si mu pomohol okrem kupenia ViP ?!Podma nei nie tak preco by sa mal olsvavvat
Aj gizmo mal narodky a urobyl oslavu nie takze ...
# 29.8.2008 14.45
<--------------->Majesty123 Nema ViP a je to dement <--------------->Majesty123 Nema ViP a je to dement
...Afro...
uživatel
Obrázek
Ve hře: Vyhodil sem účtenky..Není
SZ Mail ICQ Skype Web
lol poslal sem si o 2 VIP akorát mě Gizmo nasra* a tak sem je vyhodil ale vrátil sem se a do chmatu sem nakreslil vlajku a kytky pro správce tak nekecej lepší než nic
# 29.8.2008 14.47
Obrázek
Obrázek
chiquitka
moderátor
Obrázek
SZ Mail ICQ
oh, boze... me jen tak neco nenastve ale podobny typci jako ty to dokazou spolehlive..

a ty si pro chmatakov neco udelal? mas zalozenej ucet 2dny tak laskave mlc.. kdyz se ti tu nelibi, nechod sem, nikdo te tu o to neprosi

pokud budes nadale pokracovat v podobnejch prispevcich i jinde na foru, zadam moderatory o warning
# 29.8.2008 14.47
 
...Afro...
uživatel
Obrázek
Ve hře: Vyhodil sem účtenky..Není
SZ Mail ICQ Skype Web
j Chiquitka ty by jsi měla být Mode a Aspire Taky(kámoš a snaží se o to už 2 roky tak za snahu xD)
# 29.8.2008 14.48
Obrázek
Obrázek
Demeter
uživatel
Obrázek
SZ
a co kde si pesi dobre neni som lepsi a ani nechcem byt milis si ze hram chmatakov mam kamosov ktory sa sernu na dementi a t ty si tiez medzi nimico mi hovoril nejaky afro ma uz sere tad.... ! vis serem na tvoje narodky este co chces oslavavovat kedy si si prvy krad dal sigarertu a das si tento sikn yb som si dal do ust .-)
# 29.8.2008 14.49
<--------------->Majesty123 Nema ViP a je to dement <--------------->Majesty123 Nema ViP a je to dement
...Afro...
uživatel
Obrázek
Ve hře: Vyhodil sem účtenky..Není
SZ Mail ICQ Skype Web
lol i když si slovák tak ti nerozumím ani slovo nauč se psát PS:kradl cigarety lol já nekouřím a nevím co kecáš o skinu??
# 29.8.2008 14.52
Obrázek
Obrázek
Dirtx
zablokován
Obrázek
Ve hře: infiniTy :-*, FrEeRiDeR
SZ Mail ICQ Jabber Skype Web
že je to kretén kterej nemá co dělat ... to přesně psal ... tu jeho mongolstinu jsem prelozil na google překladačí ;-)
# 29.8.2008 14.54
Obrázek
Obrázek
Obrázek
chiquitka
moderátor
Obrázek
SZ Mail ICQ
afro: hehe, rada bych.. zacinam uvazovat, ze se prihlasim do "konkursu"

nevim, co to tu vykladas.. tohle je vec mezi vama a do forka to nepatri.. vyreste si to mezi sebou :-)
# 29.8.2008 14.55
 
...Afro...
uživatel
Obrázek
Ve hře: Vyhodil sem účtenky..Není
SZ Mail ICQ Skype Web
njn ať ti to vyjde

Ale nechápu proč se nechtějí vyjádřit GMka

PS: demeter přejmenuj se na DEMENTer
# 29.8.2008 14.57
Obrázek
Obrázek
djegg
uživatel
Obrázek
Ve hře: Momentálně žádný
SZ
xDAfro si ho paradne setrelxD vsecko nejlepsi preju k tem narozkam a pozvanky vzdy prijimam:-D ale nemam vip:-!3-(:'(:-|
# 31.8.2008 12.45
JASON4ever;-)
juramraz
uživatel
Obrázek
Ve hře: chocolate, ghunt3r
SZ Mail ICQ Skype
Tak všechno nej a snad se ti to podaří ;)
# 31.8.2008 12.58
 
vlk_obnova
uživatel
SZ
OMG a proč chceš slavit na chmatu tvuj tatka a mamka ti nestači ke 12 rokum?A ale jinak dobry napad.!;-);-)
# 22.9.2008 19.03
 

Stránky: 1 2 3 4 5 6

Fórum » Archiv » Moje Narozeniny....hlavně pro GM [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.