Chmatákov online


Fórum – hledej atd..

Fórum » Archiv » hledej atd.. [zamknuto]

Sulli_DR
uživatel
Obrázek
SZ
Odkazy zde na fóru typu hledej, označit všechny témata jako přečtená atd... bych dal spíše někde hned navrch fóra, než někde na střed a možná taky ve formě nějakých tlačítek, protože tak i když je třeba to vyhledávání napsáno tučně mnoho lidí neví, že tu je a taky mnoho lidí jej nepoužívá. A tak pokud by to bylo lidem víc na očích by to snad začli používat a pokud ne, přísně byse to trestalo třeba. ;)
# 26.8.2008 23.33
Obrázek

Coca~Cola®
uživatel
Obrázek
Ve hře: Frankenstein
SZ Mail ICQ Jabber
plne souhlaism ze vsim co sulli_DR rekl je to opravdu doprej napad jen bych tam jeste pridal vytvoreni tema taky je to vzdy v sekci az dole pot vsema tematama..
# 26.8.2008 23.41
Jakékoliv informace o mně je z globálního hlediska principiálni bazírovaní na bázi mentálního kompromisu, je zcela nerentabilní o této zaležitosti dále polemizovat 8-)



XmenT
moderátor
Obrázek
Ve hře: XmenT
SZ Mail Skype
Sulli_DR: Náhodou,já sem to tlačítko viděl a plně mi to vyhovuje.:-)
# 27.8.2008 7.31
Safri: V jednoduchosti je síla.
Obrázek
Maniak10
uživatel
Obrázek
Ve hře: Maniak10
SZ Mail ICQ Jabber
Sulli:Presne toto som chcel včera navrhnúť.A plne s tebou súhlasím.Väčšina uživateľov z phpBB fór už vedia ,že tlačítko (Odkaz) býva vždy hore ale tu to tak nieje.
# 27.8.2008 8.42
chiquitka
moderátor
Obrázek
SZ Mail ICQ
sulli: doufam, ze se to trestat bude ;-)

jinak napad presunout to nahoru a nejak zvyraznit neni spatnej ;-)
Kiki bude mit asi hodne prace xD
# 27.8.2008 9.22
 
Coca~Cola®
uživatel
Obrázek
Ve hře: Frankenstein
SZ Mail ICQ Jabber

chiquitka:
Kiki bude mit asi hodne prace xD


Koukam zase preklep ty budes asi zamilovana... nebo ze bys byla nervozni ? sceho pak ? jinak mi to berem aspon ja jsme jen lidi...lol
# 27.8.2008 11.18
Jakékoliv informace o mně je z globálního hlediska principiálni bazírovaní na bázi mentálního kompromisu, je zcela nerentabilní o této zaležitosti dále polemizovat 8-)



Majo
uživatel
Obrázek
SZ Mail ICQ Skype Web

Sulli_DR:Odkazy zde na fóru typu hledej, označit všechny témata jako přečtená atd... bych dal spíše někde hned navrch fóra, než někde na střed a možná taky ve formě nějakých tlačítek, protože tak i když je třeba to vyhledávání napsáno tučně mnoho lidí neví, že tu je a taky mnoho lidí jej nepoužívá. A tak pokud by to bylo lidem víc na očích by to snad začli používat a pokud ne, přísně byse to trestalo třeba. ;)


Suhlasim
# 27.8.2008 11.36
 
Sulli_DR
uživatel
Obrázek
SZ

chiquitka:Kiki bude mit asi hodne prace


No to si ani nemyslím, Miky vždy všechno zvládne během pár minut. :-) Což se musí ocenit. :P
# 27.8.2008 11.52
Obrázek

chiquitka
moderátor
Obrázek
SZ Mail ICQ
cola: nene, Miki je Kiki xD on se s tim uz smiril ;-)

sulli: nojo, jenze to nevis, co vsechno po nem budu chtit xD
# 27.8.2008 12.11
 
Sulli_DR
uživatel
Obrázek
SZ
chiquitko: Asi se ptát ani nemusím, že by to, aby si mohl každý nastavit, že může psát i žlutou?lol
# 27.8.2008 12.19
Obrázek

chiquitka
moderátor
Obrázek
SZ Mail ICQ
hehe, tohle by byla tresnicka na dortu xD
# 27.8.2008 12.24
 
Coca~Cola®
uživatel
Obrázek
Ve hře: Frankenstein
SZ Mail ICQ Jabber
chiquitko nejsi nahodou takk zluta cela ? ty tu zlutou nejak moc zeres v posledni dobe koukam...xD
# 27.8.2008 12.49
Jakékoliv informace o mně je z globálního hlediska principiálni bazírovaní na bázi mentálního kompromisu, je zcela nerentabilní o této zaležitosti dále polemizovat 8-)



Fórum » Archiv » hledej atd.. [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.